20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Atlantis – Najszybsza i najłatwiejsza platforma do kupowania, sprzedawania i przenoszenia kryptowalut! Odbierz darmowe coiny od ….Atlantis!

4 min read
   
 


Poniżej, przedstawiam nową giełdę kryptowalut o nazwie Atlantis CEX.

Dlaczego warto wykorzystać swoje – kilka minut – i na niej się zarejestrować?

Warto sobie przypomnieć o tym, co się wydarzyło w 2010 roku, kiedy wcześni członkowie otrzymywali BINANCE Coins za darmo w Binance Airdrop. Wracając do obecnego czasu 1 BNB – to już ponad 600$.

W New ATLANTIS CEX po rejestracji otrzymasz również DARMOWE monety a w sumie to… 20 000 monet (AC) – jako nowy członek. Otrzymasz je zaraz po rejestracji.Atlantis Exchange to platforma do kupowania, sprzedawania i zarabiania kryptowalut która została uruchomiona w poniedziałek, 25 października 2021 r. Obecnie trwa zrzut kryptowaluty o wartości 100 000 000 USD zarówno osobom fizycznym, jak i podmiotom korporacyjnym za ich rejestracje i polecenia na swojej stronie internetowej.

Według Atlantis Exchange każdy podmiot indywidualny i korporacyjny, w tym firmy nastawione na zysk i organizacje non-profit, otrzyma kryptowalutę zrzuconą poprzez Airdrop natychmiast po zakończeniu rejestracji i zweryfikowaniu konta za pośrednictwem poczty e-mail.1) Atlantis Exchange akceptuje zapisy i polecenia TYLKO W TEJ CHWILI.

2) Giełda Atlantis NIE akceptuje wpłat środków ani handlu kryptowalutami do odwołania.

3) Po zakończeniu rejestracji sprawdź dokładnie, czy otrzymałeś bonus rejestracyjny w wysokości 20 000 AC, a następnie zapoznaj się ze wszystkimi UNIKALNYMI funkcjami Atlantis Exchange, których inne giełdy mogą w ogóle nie mieć.

4) Sprawdź czy otrzymałeś nagrody za polecenie.

Ponieważ wszystkie bonusy za rejestrację i nagrody za polecenie są przekazywane na twoje konto natychmiast i NIE MA OGRANICZENIA LIMITU zarobków, im wcześniej zarejestrujesz się w Atlantis Exchange, tym więcej kryptowalut możesz zarobić!

Co więcej, wszystkie kryptowaluty notowane na Atlantis Exchange są zbywalne w dolarach amerykańskich. Oznacza to, że każdy z zarejestrowanych użytkowników może w dowolnym momencie łatwo zamienić kryptowaluty na dolary amerykańskie.


Aby się zarejestrować i otrzymać bonus i nagrody, kliknij następujący adres URL:

https://atlantiscex.com/r/A0031075377Pośpiesz się!

American Coin to pierwsza na świecie ZIELONA kryptowaluta opracowana w oparciu o najnowszą technologię blockchain firmy MIT, która może być wykorzystywana zarówno do inwestycji, jak i transgranicznych narzędzi płatniczych. URL białej księgi: https://ac.americancoin.app/white-paper


Atlantis Exchange to oparta na blockchain, zaawansowana technologicznie i szybka platforma, która umożliwia globalnym użytkownikom łatwe kupowanie, sprzedawanie, przechowywanie i zarabianie kryptowalut oraz pieniędzy fiducjarnych, takich jak dolary amerykańskie, w oparciu o bezpieczną stronę internetową i aplikacje na smartfony. Aby uzyskać więcej informacji, zobacz:


Oficjalna strona: https://atlantiscex.com/aboutus

Twitter: https://twitter.com/AtlantisCEX

Telegram: https://t.me/AtlantisCEX


Atlantis Exchange to oparta na blockchain, zaawansowana technologicznie i szybka platforma, która pozwala globalnym użytkownikom łatwo kupować, sprzedawać, przechowywać i zarabiać kryptowaluty, takie jak BTC, ETH, DOGE, USDT, USDC, BNB, TRX i AC, itp., oprócz pieniędzy fiducjarnych, takich jak dolary amerykańskie, w oparciu o bezpieczną stronę internetową i aplikacje na smartfony,

Jako giełda kryptowalut z siedzibą w USA zarejestrowana przez rząd stanu i Departament Skarbu USA, Atlantis Exchange obsługuje zarówno handel kryptowalutami, jak i handel kryptowalutami w USD. Akceptuje waluty fiducjarne za pośrednictwem przelewów bankowych, płatności kartą kredytową i innych form płatności w zamian za kryptowaluty. Oprócz dolarów amerykańskich, inne usługi związane z pieniędzmi fiducjarnymi będą świadczone później.

Atlantis Exchange zapewnia globalnym użytkownikom łatwe w użyciu, szybkie, tanie, niezawodne i bezpieczne środowisko do handlu aktywami cyfrowymi w oparciu o najnowszą technologię blockchain MIT.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex