19 kwietnia 2024

Wygrywaj nagrody w pierwszej loterii – która nie jest hazardem! Sprawdź dlaczego!

3 min read
   
 

Darmowe gry LOTOFREEBIE®

lotofreebie to największa darmowa gra online w rosyjskojęzycznym Internecie z prawdziwymi nagrodami pieniężnymi. Wszystkie losowania nagród na stronie lotofreebie nie są hazardem, ponieważ… są przeprowadzane bezpłatnie i nie opierają się na umowie opartej na ryzyku, aby wygrać.lotofreebie nie wymaga od graczy płacenia za grę. Natomiast zapewniają swoim graczom, możliwość wygrania nagród pieniężnych, grając w sześć gier. W zależności od gry wygrane wynoszą do 20 000 000 rubli. A co najważniejsze – CAŁKOWICIE ZA DARMO!

LotoFreeBie gromadzi fundusz nagród poprzez:
1. Reklamę zamieszczoną na ich stronie internetowej;
2. Reklamę drogą elektroniczną, użytkownicy otrzymują sponsorowane wiadomości reklamowe (nie częściej niż raz dziennie).


Jak grać?!

LotoFreeBie ma sześć całkowicie DARMOWYCH gier. Codziennie możesz brać udział w grach.
Aby wziąć udział w grze, należy wybrać na polu gry sześć liczb (w pierwszej grze siedem) i nacisnąć przycisk WYŚLIJ. Jest także opcja automatycznego wyboru liczb.


System LotoFreeBie zarejestruje wybrany przez Ciebie numer.


Następnie przejdź do następnej gry, klikając przycisk KONTYNUUJ. Do kolejnej rozgrywki możesz przejść dopiero po wzięciu udziału w poprzedniej. Możesz wziąć udział tylko w sześciu grach dziennie. Dzień na stronie kończy się o godzinie 00:00 czasu moskiewskiego. Wpisane liczby wezmą udział w losowaniu NASTĘPNEGO DNIA! Możesz przeglądać swoje liczby, porównywać je ze zwycięskimi kombinacjami i odbierać wygrane na stronie Wyniki.

Losowanie zwycięskich liczb odbywa się codziennie od 10:00 do 11:00 czasu moskiewskiego.
Jeśli dzisiaj wpisałeś liczby do gry, to jutro od 10:00 do 11:00 czasu moskiewskiego zostaną wylosowane zwycięskie liczby dla Twoich wyników.


ROZDANIA I NAGRODY

Losowanie odbywa się codziennie.
Zwycięskie liczby są takie same dla wszystkich uczestników.Aby dowiedzieć się, czy wygrałeś, czy nie, musisz przejść do strony Wyniki na swoim koncie.
W wierszu, w którym zapisane są Twoje i zwycięskie liczby – poszukaj dopasowań.
Jeśli dojdzie do zwycięskiego meczu, zielony przycisk po prawej stronie staje się aktywny, po kliknięciu na który zbierzesz wygrane do swojego salda.

UWAGA!!!

Użytkownik samodzielnie monitoruje swoje wyniki, sprawdza zwycięskie wyniki i zbiera nagrody.
Po upływie 10 dni od losowania nie ma możliwości odebrania nagrody. Czytaj na stronie platformy, aby zobaczyć, które mecze wygrywają i jakie nagrody są do zgarnięcia.

Zapraszamy wszystkich aktywnych użytkowników do udziału w programie partnerskim serwisu LotoFreeBie!

Polecaj stronę swoim przyjaciołom i znajomym.
Każdy użytkownik, który zarejestruje się przy użyciu Twojego zaproszenia (linku polecającego) staje się Twoim poleceniem. Za każde nowe polecenie otrzymasz dodatkową możliwość zagrania w sześciu grach LotoFreeBie.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex