Najbardziej wszechstronna na świecie platforma handlowa z dźwignią, pozycjami długimi i krótkimi, handlem z wykorzystaniem depozytu zabezpieczającego, stawkowaniem i PAMM (handel społecznościowy)

   
 

Handluj z Bitcoinem Handluj najpopularniejszymi kryptowalutami 100x dźwignia na wszystkich aktywach Otwórz konto w 30 sekund Ochrona przed ujemnym saldem Wiele kont


Pomnóż swoje zasoby Bitcoin, handlując najlepszymi parami kryptowalut

Geco.one zapewnia wszystko, czego potrzebujesz, aby zwiększyć swój stos Bitcoin.

Dzięki ich intuicyjnej platformie i rozbudowanemu systemowi wykresów, który możesz elastycznie dostosowywać i organizować, będziesz w stanie opracować profesjonalną strategię handlu kryptowalutami. Wszyscy użytkownicy Geco.one mogą skorzystać nawet z 100-krotnej dźwigni, podczas gdy depozyt zabezpieczający handluje najlepszymi kryptowalutami na świecie.


Zmaksymalizuj wielkość swojej pozycji dzięki dźwigni

Funkcjonalność dźwigni Geco.one pozwala Ci handlować z wielkością pozycji 100x większą niż kwota, na którą ryzykujesz. Zaryzykuj 1 USD i handluj z siłą nabywczą 100 USD. Kapitał Aktualna cena BTC – 7 $ 61 9241 BTC Jeśli wartość Bitcoina wzrośnie od $ 61 924do $ 65 020Twój zwrot byłby równy:


Znajdź idealny rodzaj zlecenia dla każdej transakcji

Dla Twojej wygody przygotowano pięć rodzajów zleceń: szybka transakcja, rynek, stop, limit, OCO


Najbardziej zaawansowana platforma handlowa na świecie

Kluczowe cechy: Zlecenia algorytmiczne, handel jednym kliknięciem i profesjonalne wykresy. Przeanalizuj szczegółowo swój postęp. Kryptowaluty: Dostęp do najlepszych kryptowalut na świecie. W pełni konfigurowalny na wielu ekranach, wszystko z Twojej przeglądarki. Nie jest wymagana aplikacja.


Jak handlować z Geco.one?

Geco.one ułatwia handel Bitcoinem.

1 Otwórz swoje konto Geco.one – REJESTRACJA! w zaledwie 30 sekund.

2 Przenieś Bitcoin do portfela Geco.one zabezpieczonego przez BitGo.

3 Zajmuj pozycję długą lub krótką i ustaw stop loss na dowolnym dostępnym instrumencie.

4 Poczekaj, aż Twoja pozycja osiągnie pożądany poziom cen i zamknij ją.

Rdzeń ekosystemu Geco.one Gecoin (GEC) – token użytkowy zbudowany przy użyciu protokołu Ethereum ERC-20 – jest istotną częścią ekosystemu Geco.one.

Oprócz zapewniania użytkownikom dostępu do szeregu funkcji i usług na platformie, GEC ma wbudowany mechanizm deflacyjny w swojej podstawowej tokenomice w celu maksymalizacji wartości dla posiadaczy. Za każdym razem, gdy GEC jest używany do płacenia za usługi wewnętrzne na platformie Geco.one, jest on spalany – trwale zmniejszając podaż.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.