19 kwietnia 2024

Lenovo US chce tworzyć najnowocześniejsze oprogramowanie dzięki Blockchain

6 min read

Credits, startup blockchain, który specjalizuje się w dostarczaniu usług do uruchamiania zdecentralizowanych aplikacji (DApps), ma dołączyć do projektu Lenovo USA New Vision Technology.

   
 

 

Według komunikatu prasowego, który został opublikowany 4 września za pośrednictwem portalu Medium.com, obie firmy połączą wysiłki w celu opracowania oprogramowania hybrydowego Internet of Things (IoT) i AR / VR. Celem projektu jest dostarczenie rozwiązań branżowych, które rozwiązują problemy związane z rozwojem platform, infrastrukturą, wsparciem sprzętowym, zapewnieniem usług i integracją systemu za pomocą sztucznej inteligencji i rzeczywistości rozszerzonej. Po opracowaniu oprogramowanie zostanie wdrożone w różnych branżach, w tym logistyce i fintech.

Autorzy twierdzą, że zapewnią wiedzę typu blockchain, aby pomóc Lenovo w realizacji projektu. Firma została wybrana ze względu na swoje osiągnięcia w zakresie rozwijania technicznych rozwiązań w zakresie płatności typu blockchain.

 
 

W komunikacie prasowym firma cytuje swój unikalny algorytm konsensusu, który ma charakterystyczne cechy, takie jak protokół delegowanego dowodu udziału (dPoS) i tolerancja błędów bizantyjskich (BFT), ponieważ jest on bardzo odpowiedni do tego zadania. To rozwiązanie blockchain zostanie wykorzystane do usprawnienia procesu rozwoju, w tym procedur zarządzania i operacji wewnętrznych. Oferuje również następujące korzyści:

 

-Platforma kredytowa może przetwarzać do miliona transakcji na sekundę z szybkością przetwarzania wynoszącą 0,01 sekundy.
-Obciąża również stosunkowo niskie stawki prowizji. Stawki te mogą obniżyć się nawet do 0,001 USD.
-Inteligentne kontrakty na platformie umożliwiają tworzenie harmonogramów i konfigurację powtarzalnych cykli.

 

Czym jest Lenovo?

 

Jako jedna z wiodących firm technologicznych na świecie, Lenovo zawsze znajdowało się na innowacyjnym końcu spektrum. Założona w 1984 roku firma zgromadziła zróżnicowany portfel rozwoju technologicznego, w tym innowacyjne komputery osobiste i mobilne urządzenia internetowe.

Obecnie trzecia co do wielkości firma smartfonowa na świecie, a także największy na świecie dostawca komputerów osobistych to właśnie Lenovo. Są uważani za gigantów tej branży. Z biegiem lat firma Lenovo osiągnęła wartość 47 miliardów dolarów, z ponad 57 000 pracowników w 60 krajach i szeroką bazą klientów w ponad 160 krajach.

 
 
 

Niezależnie od tego, czy jakakolwiek inna firma pasuje do osiągnięć Lenovo w zakresie innowacji w branży PC, jest dyskusyjna. Nie można jednak zaprzeczyć że ich rynek rozwinął się w ciągu ostatnich dziesięciu lat ze względu na wyjątkową inżynierię i pragnienie dalszych innowacji.

Firma wierzy w partnerstwa, przejęcia, badania i wszelkie formy współpracy w branży które pomagają im utrzymać pozycję lidera na rynku i zapewnić swoim klientom usługi ułatwiające im życie. W tym celu Lenovo przejęło Motorola Mobility w lipcu 2014 r., aby kontynuować szybki rozwój w nowe, osobiste technologie. Dzięki temu przejęciu gigant PC stał się trzecią co do wielkości firmą smartfonową na świecie. Dodanie Motoroli który jest liderem branży dodatkowo wzmacnia firmę.

 

 

Co to jest Platform Credits?

 

Platform Credits to szybki, skalowalny i zdecentralizowany system finansowy typu peer-to-peer, w którym użytkownicy mogą wchodzić w interakcje za pośrednictwem inteligentnych umów. Platforma służy również jako starter dla zdecentralizowanych aplikacji (DApps) i eliminuje potrzebę stron trzecich, oferując użytkownikom swobodę tworzenia aplikacji i przeprowadzania transakcji finansowych w sposób tani, szybki i efektywny.

Kredyty koncentrują się na sektorze bankowym i instytucjach oferujących pożyczki, płatności i usługi transferowe. Jego głównym celem jest dostarczanie wielu usług finansowych, w tym kredytowanie, wymiana walut i wartości, przekazy pieniężne i finansowanie.  Wszystko to jest możliwe dzięki blockchain firmy, samozachowującym się inteligentnym kontraktom i kryptowalucie, znanej jako CREDITS.

 
Moonce Space
 

Platforma składa się z trzech głównych części:

    -Wspólny węzeł (CN), który przeprowadza weryfikację transakcji z minimalnym współczynnikiem zaufania.
-Zaufany węzeł (TN), który przeprowadza weryfikację transakcji w sieci z maksymalnym współczynnikiem zaufania
-Główny węzeł (MN), który przeprowadza weryfikację w sieci, a także dodawanie transakcji do bloku księgi transakcji.

Łącznie te węzły odgrywają swoją rolę w zabezpieczaniu sieci zgodnie z protokołem konsensusu DPOS.

 

CREDITS niedawno współpracowali z Nuggets, brytyjskim startupem fintech aby zaoferować swoją platformę płatności szerszej bazie użytkowników. Nuggets specjalizuje się w e-commerce i ma już aktywne partnerstwo z Alipay i WeChat. Może to w przyszłości stanowić wsparcie dla tej platformy.

Oprócz Lenovo i Nuggets, firma ma również partnerstwa z Quillhash i The TITA Project. Pokazuje to elastyczność projektu, który może dobrze działać w różnych niszach komercyjnych.

 

CREDITS oraz technologia Lenovo New Vision przyspieszają rozwój Internetu przedmiotów (IoT) wraz z wieloma innymi firmami. Według IT Pro do codziennych zadań wykorzystuje się około 3,6 miliarda urządzeń internetowych. Oznacza to że całkowita liczba urządzeń IoT jest większa  a w nadchodzących latach wzrośnie.

Przewiduje się również, że rynek osiągnie wartość 1,7 biliona USD do 2019 roku.

 

Końcowe przemyślenia

 

Technologia Lenovo New Vision wchodzi w przestrzeń IoT i łączy ją z blockchain, Virtual Reality (VR) i Augmented Reality (AR) aby tworzyć przełomowe rozwiązania. Firmy takie jak Lenovo współpracują z firmami blockchain, takimi jak Credits, aby znaleźć najlepszy sposób tworzenia systemów które będą w pełni obsługiwać te urządzenia internetowe.

Rola Credits w tym przypadku nie może zostać pominięta, ponieważ technologia blockchain okazała się doskonałym rozwiązaniem, szczególnie w przypadku systemów płatności. Jego przejrzystość, bezpieczeństwo i niezmienność sprawiają, że nadaje się do przesyłania pieniędzy, tworzenia różnych usług które Lenovo planuje wprowadzić.

W latach 2003-2014 zarejestrowano ponad 22 000 patentów IoT. W roku 2018 było kilka projektów a nawet patentów dotyczących urządzeń IoT i nowych technologii takich jak technologia blockchain i AR / VR.

Firmy planują przewodzić branży ponieważ te technologie rosną w zakresie wskaźnika wykorzystania. Od interakcji, takich jak mikropłatności między urządzeniami IoT a różnymi mechanizmami kontrolnymi.

 

 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex