×

Zarabiaj $$$ na przedsprzedaży tokenów Addex w 2024 roku! Odbierz free 50 ADDEX!

Zarabiaj $$$ na przedsprzedaży tokenów Addex w 2024 roku! Odbierz free 50 ADDEX!

   
 

Zdobądź monety Addex w ramach programu zrzutów, trzymaj je na swoim koncie i zarabiaj codziennie,
dowiedz się więcej o programie po rejestracji.

Prostota, rozwój branży i systematyczny wzrost to nasze priorytety przy wprowadzaniu monety Addex. Siergiej Sufin Dyrektor generalny Addex

Token Addex działa w sieci Solano, zobacz umowę.
Airdrop Addex to bezpłatna i publiczna dystrybucja monet w ramach firmy marketingowej, otrzymujemy monety Addex jako pierwsi użytkownicy. Cel?! – popularyzacji społeczności.

Moneta Addex jest wdrażana przez zespół profesjonalistów z zakresu analizy technicznej i marketingu, posiada szereg znaczących zalet, szybką realizację transakcji, minimalną prowizję i szereg innych innowacji.

Zarabiając monety Addex teraz możesz je swobodnie sprzedawać je w przyszłości na giełdzie lub poprzez giełdę P2P a o planach firmy możesz przeczytać w Roadmapie.


Procedura Działania!

Za rejestracje dostajemy 50 ADDEX, które od razu pracują. Wiem z dobrego zródła że za zaproszenie 50 osób dostaniemy 25 000 ADDEX. Jak widać na stronie projektu ADDEX – mają już swoją wartość. Polecam wbijać jak najszybciej i polecać dalej. Link do rejestracji:


https://addex-ref.life/r/ref/62661Co dostajesz po rejestracji?

Odkryj możliwość otrzymania progresywnego dochodu, dziś Addex można zdobyć wyłącznie za darmo w ramach programu Airdrop, po jego otrzymaniu możesz przechowywać swoje monety na koncie osobistym lub wypłacić do portfela kryptowalut.


Nagrody partnerskie

Głównym celem Addex jest zapewnienie korzyści swoim użytkownikom. Zamiast masowej reklamy stawiają na tworzenie warunków dla spersonalizowanych rekomendacji, które otwierają nowe perspektywy i generują dochód dla ich klientów.

Wspierają każdego użytkownika w jego dążeniu do sukcesu. Zapraszając innych za pośrednictwem linku polecającego, możesz mieć pewność, że zapewnią wszystko, czego potrzebujesz, aby aktywnie rozwijać Twoje polecenie: inwestycję, zapraszanie nowych użytkowników i zysk dla Ciebie.

Program partnerski odgrywa ważną rolę w strategii marketingowej Addex Coin: zapraszając innych poprzez swój unikalny link polecający, otrzymujesz hojne bonusy, które nie zależą od aktywności zaproszonych użytkowników.

  • 30 Dodatek dotyczący rejestracji skierowań
  • 60 Dodatek dotyczący aktywacji poleceń bota telegramowego
  • 100 Addex przy wypłacaniu monet polecających z bota Telegramu
  • 150 Dodatek do zapraszania 15 i 50 poleconych
  • +5% USDT od kwoty każdego uzupełnienia w szafce osobistej
  • +2% USDT od kwoty każdego uzupełnienia poleconych drugiego poziomu
  • +1% USDT od kwoty każdego uzupełnienia poleconych trzeciego poziomu
  • +5% USDT od kwoty dziennego dochodu poleconych

Po osiągnięciu zysku Twoje monety USDT i Addex są dostępne do wypłaty w dowolnym momencie, jeśli aktywa pozostaną na Twoim koncie osobistym, zostaną automatycznie zainwestowane bez zamrażania. Wypłata USDT i Addex odbywa się bez prowizji.


Często zadawane pytania

Jak mogę zdobyć monety Addex?

Istnieje kilka metod zdobywania monet, wszystkie są bardzo proste: aktywuj bota telegramu, zarejestruj się na stronie, otrzymuj 3 Addex dziennie na swoim koncie osobistym, subskrybuj kanał telegramu na swoim koncie osobistym, zapraszaj polecenia, doładowuj swoje konto na swoim koncie osobistym i otrzymaj premię Addex.

Jak wypłacić monety do portfela?

Aby to zrobić, kliknij przycisk „Wypłata” w bocie telegramu lub na swoim koncie osobistym, wprowadź kwotę i numer konta w sieci Solana, w tej chwili minimalna kwota wypłaty wynosi od 2000 monet, ale kwota zostanie stopniowo redukować do 1 monety.

Aby wypłacić, musisz skopiować adres Solana w swoim portfelu kryptowalutowym i wypłacić na niego monety; po otrzymaniu portfel automatycznie wyświetli Addex na Twojej liście kryptowalut.

Jakiego portfela powinienem używać?

Możesz skorzystać z dowolnego portfela kryptowalutowego, w którym dostępna jest sieć Solana; dla uproszczenia i minimalnych prowizji polecamy Phantom lub Trust Wallet.

Czy są prowizje?  

Z naszej strony nie ma żadnych prowizji za wkład ani wynik; zespół Addex przejmuje wszystkie prowizje.


Jak kogoś zaprosić?

Link polecający jest dostępny na Twoim koncie osobistym, skopiuj go i wyślij osobie, którą chcesz zaprosić. Podczas rejestracji Twoja zaproszona osoba będzie miała login osoby, z której linku się rejestruje, w formularzu uzupełniania danych. Po rejestracji nie ma możliwości przeniesienia poleceń. Bonus +30 Addex za rejestrację przyznawany jest tylko dla pierwszych 50 poleconych.

Jak zdobyć dodatkowe monety Addex?

Korzystając z programu stakowania USDT, możesz zdobyć do 150 000 dodatkowych monet i zarobić do 3,2% dziennie.

Z jakich metod płatności mogę skorzystać, aby uzupełnić saldo?

Przedstawione są wszystkie popularne metody: kryptowaluty, karty bankowe P2P, systemy płatności. W przypadku uzupełniania środków za pomocą pieniądza fiducjarnego przeliczenie nastąpi po kursie rynkowym. Listę systemów możesz zobaczyć w sekcjach „Wpłata” i „Wypłata”.

Jak wypłacić środki?

Minimalna kwota wypłaty wynosi od 1 USDT, jednak w przypadku niektórych systemów płatności wartość ta może być wyższa, ale nie więcej niż 10 USDT. Aby wypłacić środki, przejdź do swojego konta osobistego, wybierz sekcję „Wypłata”, podaj kwotę i konto Detale. Nie mamy żadnych ograniczeń w zakresie odstąpienia od umowy, jesteśmy transparentni w relacjach z użytkownikami.

Jak często naliczane są zyski?

Zysk jest naliczany co sekundę z sumy salda Addex i USDT, USDT ma stały procent, który jest zapisany obok Twojego salda, dochód z Addex waha się od 3% do 7% miesięcznie.

Minimalna i maksymalna kwota inwestycji?

Minimalna kwota inwestycji wynosi 0,000001 USD, co pozwala na automatyczne inwestowanie nawet minimalnych kwot. Minimalna kwota własnej inwestycji wynosi 1 USD. Maksymalna kwota inwestycji wynosi 10 000 dolarów.

Jak szybko środki docierają po wypłacie?

Przetwarzanie wypłat trwa do 24 godzin, ale w praktyce użytkownicy otrzymują przelewy w ciągu kilku minut lub godzin, w zależności od funkcjonalności systemów bankowych i kryptowalut.

Jak zmienić ustawienia hasła, adresu e-mail lub uwierzytelniania dwuskładnikowego?

Hasło można zmienić w ustawieniach konta osobistego. Uwierzytelnianie dwuskładnikowe można skonfigurować na koncie osobistym. Zmiana adresu e-mail odbywa się poprzez prośbę o pomoc dotyczącą bezpieczeństwa konta.

Czy mogę mieć wiele kont?  

Nie, jest to niezgodne z zasadami projektu. Jeśli wykrytych zostanie wiele kont, zostaną one zablokowane.

Jak skontaktować się z supportem, jeśli masz jakieś pytania?

Na Twoim koncie osobistym znajduje się przycisk umożliwiający rozmowę z osobistym konsultantem w Telegramie. Możesz także zadawać pytania e-mailem lub za pośrednictwem formularza opinii.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex