Afriq JM Arbitrage System - PROSTY ARBITRAŻ!
AAS - to platforma do handlu walutami cyfrowymi, która wykorzystuje transakcje i algorytmy o wysokiej częstotliwości do automatycznego kupowania walut cyfrowych po niskich cenach i sprzedaży ich po wyższych cenach aby generować zyski.

 Platforma koncentruje się na walutach cyfrowych i transakcjach o wysokiej częstotliwości, AAS zbudował światowej klasy giełdę cyfrową, która stworzyła najwyższej klasy przestrzeń dla inwestorów na całym świecie.

Afriq JM Arbitrage System LLC posiada certyfikat Colorado Limited Liability Company i posiada weryfikowalny certyfikat dobrej opinii. Firma AAS jest zaangażowany w dostarczanie rentownych usług handlu arbitrażowego swoim inwestorom, przy użyciu najnowocześniejszych technologii.

 

 

DLACZEGO POWINIENEŚ WYBRAĆ - Afriq JM Arbitrage System!

Start od 20$ w USDT TRC-20

Około 2,2% dzienny zwrot z inwestycji; ten % ROI będzie zmienny wraz z rozwijającą się społecznością

  100% dowód na pulę płynności

AAS jest zautomatyzowany i wykonuje średnio 21 transakcji dziennie ze stratą 0%

100% protokół inteligentnego kontraktu

Działa na ASI, HFT i mikrochipach

5% Prowizja za Polecenie Bezpośrednie

Brak opłat za wypłatę

Obsługa klienta 24/7ALGO i HFT

Co to jest ALGO?

Handel algorytmiczny (zwany także handlem automatycznym, handlem czarnoskrzynkowym lub handlem algorytmami) wykorzystuje program komputerowy, który wykonuje określony zestaw instrukcji (algorytm) w celu zawarcia transakcji. Handel teoretycznie może generować zyski z szybkością i częstotliwością, która jest niemożliwa dla ludzkiego tradera.

Co to jest HFT?

Handel o wysokiej częstotliwości, znany również jako HFT, to metoda handlu wykorzystująca potężne programy komputerowe do przeprowadzania transakcji dużej liczby zleceń w ułamkach sekundy. Wykorzystuje złożone algorytmy do analizy wielu rynków i wykonywania zleceń w oparciu o warunki rynkowe.

Czym jest Arbitraż?

Jak dobrze wiemy, ceny nie są takie same na każdej giełdzie. Arbitraż ma miejsce, gdy trader dostrzega różnicę w cenie między tym samym aktywem na dwóch różnych rynkach i kupuje aktywa z jednego rynku, aby sprzedać go na drugim, zatrzymując różnicę w zysku. Występuje zarówno na rynkach tradycyjnych, jak i kryptograficznych.

Aby podać prosty przykład, jeśli cena Bitcoina wynosi 42 000 USD na Gemini, ale 42 200 USD na Binance, arbiter może go kupić na Gemini, wysłać do Binance i sprzedać – po drodze zarabiając 200 USD (minus opłaty).

Arbitraż kryptograficzny jest zarówno bardziej dostępny, jak i bardziej istotny niż arbitraż tradycyjny. Niedojrzałość Crypto jako rynku, jego całodobowy charakter i łatwość handlu sprawiają, że arbitraż jest zarówno bardziej rozpowszechniony, jak i ważniejszy. Arbitraż nie tylko przynosi korzyści jednostce ale także wspiera kondycję całego rynku. W AAS - działamy na pełnym automacie.

Niezawodny

Prawdopodobnie najlepsza platforma inwestycyjna, której możesz zaufać. Po prostu zaloguj się swoimi danymi i zacznij zarabiać. Zawsze pamiętaj jednak o ryzyku w tego typu projektach.

 

Automatyczne mieszanie

Zarobione zyski są automatycznie dodawane do kapitału tak, że następna runda transakcji jest wykonywana na wyższym kapitale.

Co musisz wiedzieć o wypłatach!

uwaga wazne ogolny.png

Twoje konto musi zostać sfinansowane po rejestracji w ciągu 24 godzin w przeciwnym razie zostanie usunięte a wszystkie informacje rejestracyjne, nie będą mogły zostać ponownie wykorzystane! Będzie można wpłacać z każdego portfela, który obsługuje USDT TRC-20! Można wykorzystać większą ilością depozytów!...ale do wyboru może być tylko jeden portfel i nie będzie już możliwa jego zmiana!

Poczuj przypływ energii prosto z natury | Finclub

...Firma wprowadziła na rynki ośmiu państw Europy Środkowej naturalne suplementy diety z Finlandii. Wszystkie fińskie produkty pochodzą ...
CZYTAJ WIĘCEJ!

Tylko jeden plan inwestycyjny

CHARAKTERYSTYKA SYSTEMU ARBITRACJI AAS:

Automatyczny handel 24/7
Obsługa klienta 24/7
Zero opłat za wycofanie. Nieograniczony dzienne wypłaty
Minimalny depozyt 20 USD w (TRC20). (Można wycofać zarówno kapitał, jak i zysk)
Automatyczne odsetki złożone (opcjonalnie) 5% prowizji za bezpośrednie polecenie
Prezesem generalnym jest CEO JESAM MICHAEL
Płynność basenu Binance Custody Pool
Zbudowany na Blockchain Smart Contract
100% zdecentralizowany system
Pracuje z ASI, HTF I MIKROCHIP
Technologia wysokiego bezpieczeństwa
Super szybkie procesy selekcji
Biuro fizyczne w New Jersey, USA
Odpowiednio zarejestrowany jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością w Kolorado
Dostępny na całym świecie

 

 

Pytania oraz Odpowiedzi:

 

Czy można mieć kilka kont?

Nie. Jeśli system wykryje dwa rachunki z tymi samymi danymi rachunku, oba zostaną zawieszone, a wszystkie środki zamrożone. Każde konto musi mieć swoje unikalne dane rejestracyjne i portfel.

 
 

Jakiego rodzaju crypto używa AAS?

Zarówno wpłaty, jak i wypłaty są dokonywane za pomocą USDT TRC 20

 
 

Czy firma oferuje aplikację dla użytkowników telefonów komórkowych?

Nie. Aplikacja AAS nie jest obecnie dostępna i nie ma pewności, czy zostanie wydana.

 
 

Czy w AAS jest program partnerski?

Tak, AAS wprowadził bezpośrednią strukturę rekomendacji. Polecający zarabiają 5% prowizji tylko od dziennych zysków swoich poleconych użytkowników.

 

Czy muszę samodzielnie przeprowadzać transakcje w AAS?

Nie, AAS jest zautomatyzowany i wykonuje średnio 21 transakcji dziennie ze stratą 0%.

 

Jaki jest cykl handlu w AAS?

Cykl handlu to czas potrzebny na zakończenie codziennych transakcji i zwrot zarówno kapitału, jak i zysku.

 

Jak długo trwa cykl handlowy?

Cykl trwa około 21 godzin. Każda runda cyklu zakończy się w nieco innym czasie.

Na przykład, jeśli Twoje konto ma 500 USD, bot będzie wykonywać transakcje w Twoim imieniu, dopóki nie zostanie Ci 0 USD. Pod koniec cyklu handlowego Twoje 500 USD plus zysk wróci do Twojego portfela, a cykl transakcyjny będzie powtarzać na wyższym saldzie, za każdym razem zwiększając zyski.

Rejestracja i Depozyt

1.Rejestrujemy się w AAS.

2.Wpisujemy dane jak poniżej.

3.Gdy się zalogujemy, nasz link partnerski znajdziemy w profilu.

4.Depo (min 20 USDT TRC – 20) wpłacamy klikając również zakładkę po lewej stronie “Depozyt” – “Kaucja”. W momencie pojawienia się depozytu w Backoffic, nastąpi też uruchomienie odliczania zegara do najbliższych naliczeń!.

UWAGA! Wpłacamy w USDT TRC-20. Dla przykładu jeżeli np. chcemy wpłacić 50 USDT, system pokaże nam do wpłaty np. 50,352 USDT. Identyczną sumę musimy wpłacić, pamiętając np. że z Binance opłata sieciowa to 1 USDT. A więc wysłać do AAS należy 51,352 USDT. Czekamy aż środki się zaksięgują. Wpłatę znajdziesz w Historii depozytów.

 

Podsumowując Afriq Arbitrage System

 
 
  • Certyfikacja
  • Afriq JM Arbitrage System LLC posiada certyfikat Colorado Limited Liability Company oraz weryfikowalny certyfikat dobrej opinii.
  • Misja
  • Firma AAS jest zaangażowana w dostarczanie rentownych usług handlu arbitrażowego inwestorom przy użyciu najnowocześniejszych technologii.
  • Wizja
  • Żyć pełnią życia, pomagać partnerom, zmieniać świat.
  • Kliknij w link rejestracyjny umieszczony na tej stronie.
  • Postępuj zgodnie z procedurą rejestracji, wypełniając wymagane pola.
  • Przejdź do wpłaty, skopiuj wygenerowany adres portfela i dokonaj wpłaty.
  • System będzie automatycznie handlował dla Ciebie 24/7

Zakładam że się zarejestrowałeś lub zarejestrowałaś w AAS i potrzebujesz więcej informacji. Jeżeli chcesz dołączyć do naszego zespołu, poznać tajniki automatycznego kopiowania Traderów, dowiedzieć jak złożyć swój pierwszy depozyt po rejestracji, kliknij tu - Kompendium Informacyjne!.

Mój Skype: poverejay

Mój e-mail: poverejay13@gmail.com

Profil na Facebook: https://www.facebook.com/morozwieslaw

Handel poprzez śledzenie i kopiowanie lub replikowanie transakcji innych traderów wiąże się z wysokim poziomem ryzyka, nawet w przypadku śledzenia i kopiowania lub replikowania najlepiej handlujących traderów. Ryzyko wiąże się również z tym, że możesz śledzić lub kopiować decyzje handlowe prawdopodobnie niedoświadczonych / nieprofesjonalnych traderów lub handlowców, których ostateczny cel lub zamiar lub status finansowy mogą różnić się od twojego. Przed podjęciem decyzji inwestycyjnej powinieneś polegać na własnej ocenie osoby podejmującej decyzje handlowe.

Inwestowanie na rynku Forex, towarowym, giełdzie, kryptowalutach czy reklamie internetowej zawsze wiąże się z ryzykiem. Blog e-pasywnezarabianie.pl nie jest poradnikiem inwestycyjnym a wszelkie załączniki, wpisy przygotowano wyłącznie w celach informacyjnych. Podane informacje: nie stanowią rekomendacji w rozumieniu przepisów Rozporządzenia Ministra Finansów z dnia 19 października 2005 r. (Dz. U. z 2005 r. Nr 206, poz. 1715) w sprawie informacji stanowiących rekomendacje dotyczące instrumentów finansowych lub ich emitentów lub wystawców, nie stanowią oferty zbycia lub nabycia wymienionych w nich instrumentów finansowych, nie stanowią podstawy do zawarcia, jakiejkolwiek umowy lub powstania jakiegokolwiek zobowiązania.

Copyright 2023 - e-pasywnezarabianie.pl - All Rights Reserved
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.