×

Sylwester Suszek, prezes giełdy BitBay, o przyszłości Bitcoin, Najbogatsi w świecie Bitcoin, Vitalik Buterin ujawnia saldo swojego portfela Ethereum

Sylwester Suszek, prezes giełdy BitBay, o przyszłości Bitcoin, Najbogatsi w świecie Bitcoin, Vitalik Buterin ujawnia saldo swojego portfela Ethereum

   
 

W internecie pojawił się bardzo ciekawy wywiad z Sylwestrem Suszkiem – Prezesem wywodzącej się z Polski i obecnie jednej z największych giełd kryptowalut, BitBay. Oprócz kwestii związanych z rozwojem BitBay, problemami jakimi giełda miała w Polsce, które zaskutkowały przeniesieniem firmy na Maltę, Sylwester ciekawie opowiada o innych projektach, o tym w jakich kierunkach będzie rozwijała się branża krytpowalut.

Z wywiadu dowiemy się, czy zdaniem długoletniego inwestora to Bitcoin ma przyszłość, czy też inne kryptowaluty? Co sądzi o tokenach personalnych? Czy kurs bitcoin da zarobić? i do czego doprowadzi powszechna “blockchainizacja”?

 

 

Najbogatsi w świecie Bitcoin | Źródła krypto-fortun

 

“Wieloryby” – najbogatsi w świecie Bitcoin. Tym mianem określamy osoby, które posiadają duże zasoby cyfrowej waluty (pisaliśmy o historii jednego z nich tutaj). Osoby te (lub grupy osób) od dawna stanowią źródło spekulacji i żarliwych dyskusji. Nowy research rzuca światło na tożsamość wielorybów i ich wpływ na rynek. W badaniu przeprowadzonym przez firmę  Chainalysis zbadano sprawę 32 największych wielorybów, którzy łącznie posiadają na swoich portfelach nieco ponad 1 milion z około 17 milionów wszystkich Bitcoinów, które zostały wydobyte do tej pory.


OPCJA WSPÓŁPRACY ONLINE- WARTO PRZETESTOWAĆ!

 
EAZYBOT
 

Ci “najbiedniejsi”

“Najbiedniejszy” z wielorybów wziętych po lupę w badaniu jest w posiadaniu około 12 000 Bitcoinów, podczas gdy największy posiada ponad 85 000 Bitcoinów – odpowiednio o wartości 75 milionów USD i 541 milionów USD względem ostatnich cen. Jak pokazuje grafika z nagłówka artykułu, firma podzieliła 32 najbardziej zasobne portfele Bitcoin na cztery kategorie. Do jednej z nich należą do nich trzy adresy, które dorobiły się fortuny wiele lat temu, kiedy Bitcoin był najlepiej znany jako waluta do przeprowadzania nielegalnych transakcji w Internecie. Chainalysis podejrzewa, że ​​jeden z właścicieli tych portfeli znajduje się obecnie w więzieniu.

Najbogatsi w świecie Bitcoin kupowali i sprzedawali

Dla inwestorów najbardziej intrygującą kategorią będzie prawdopodobnie dziewięcioro “wielorybów”, którzy weszli na rynek Bitcoinów w 2017 r., którzy aktywnie kupowali i sprzedawali. Według ekonomisty Chainalysis, Kima Grauera, Ci, którzy kupowali to jedno a Ci, którzy sprzedawali – to drugie bez względu na to, że cena Bitcoina spadła. Brak jest jakichkolwiek dowodów odnośnie tego, czy jedni i drudzy działaliby wspólnie.

 

 

Vitalik Buterin ujawnił saldo swojego portfela Ethereum

 

365 000 Ethereum w portfelu Buterina

Twórca drugiej największej kryptowaluty pod względem market cap, w poście na Twitterze, napisał że nigdy nie posiadał więcej niż 0,9 procenta Ethereum, a jego wartość netto “nigdy nie zbliżyła się do miliarda dolarów”. Vitalik, poszedł o krok dalej i ujawnił adres swojego cyfrowego portfela udostępniając link do etherscan. Portfel twórcy Ethereum zawiera obecnie 365 000 ETH o wartości około 73 milionów dolarów. Jednocześnie Buterin podkreślił, że posiada także inne, mniejsze portfele, ale są one stosunkowo niewielkie i nie wypływają w znaczący sposób na jego majątek.

 

 
 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex