Sylwester Suszek, prezes giełdy BitBay, o przyszłości Bitcoin, Najbogatsi w świecie Bitcoin, Vitalik Buterin ujawnia saldo swojego portfela Ethereum

   
 

W internecie pojawił się bardzo ciekawy wywiad z Sylwestrem Suszkiem – Prezesem wywodzącej się z Polski i obecnie jednej z największych giełd kryptowalut, BitBay. Oprócz kwestii związanych z rozwojem BitBay, problemami jakimi giełda miała w Polsce, które zaskutkowały przeniesieniem firmy na Maltę, Sylwester ciekawie opowiada o innych projektach, o tym w jakich kierunkach będzie rozwijała się branża krytpowalut.

Z wywiadu dowiemy się, czy zdaniem długoletniego inwestora to Bitcoin ma przyszłość, czy też inne kryptowaluty? Co sądzi o tokenach personalnych? Czy kurs bitcoin da zarobić? i do czego doprowadzi powszechna “blockchainizacja”?

 

 

Najbogatsi w świecie Bitcoin | Źródła krypto-fortun

 

“Wieloryby” – najbogatsi w świecie Bitcoin. Tym mianem określamy osoby, które posiadają duże zasoby cyfrowej waluty (pisaliśmy o historii jednego z nich tutaj). Osoby te (lub grupy osób) od dawna stanowią źródło spekulacji i żarliwych dyskusji. Nowy research rzuca światło na tożsamość wielorybów i ich wpływ na rynek. W badaniu przeprowadzonym przez firmę  Chainalysis zbadano sprawę 32 największych wielorybów, którzy łącznie posiadają na swoich portfelach nieco ponad 1 milion z około 17 milionów wszystkich Bitcoinów, które zostały wydobyte do tej pory.


OPCJA WSPÓŁPRACY ONLINE- WARTO PRZETESTOWAĆ!

 
EAZYBOT
 

Ci “najbiedniejsi”

“Najbiedniejszy” z wielorybów wziętych po lupę w badaniu jest w posiadaniu około 12 000 Bitcoinów, podczas gdy największy posiada ponad 85 000 Bitcoinów – odpowiednio o wartości 75 milionów USD i 541 milionów USD względem ostatnich cen. Jak pokazuje grafika z nagłówka artykułu, firma podzieliła 32 najbardziej zasobne portfele Bitcoin na cztery kategorie. Do jednej z nich należą do nich trzy adresy, które dorobiły się fortuny wiele lat temu, kiedy Bitcoin był najlepiej znany jako waluta do przeprowadzania nielegalnych transakcji w Internecie. Chainalysis podejrzewa, że ​​jeden z właścicieli tych portfeli znajduje się obecnie w więzieniu.

Najbogatsi w świecie Bitcoin kupowali i sprzedawali

Dla inwestorów najbardziej intrygującą kategorią będzie prawdopodobnie dziewięcioro “wielorybów”, którzy weszli na rynek Bitcoinów w 2017 r., którzy aktywnie kupowali i sprzedawali. Według ekonomisty Chainalysis, Kima Grauera, Ci, którzy kupowali to jedno a Ci, którzy sprzedawali – to drugie bez względu na to, że cena Bitcoina spadła. Brak jest jakichkolwiek dowodów odnośnie tego, czy jedni i drudzy działaliby wspólnie.

 

 

Vitalik Buterin ujawnił saldo swojego portfela Ethereum

 

365 000 Ethereum w portfelu Buterina

Twórca drugiej największej kryptowaluty pod względem market cap, w poście na Twitterze, napisał że nigdy nie posiadał więcej niż 0,9 procenta Ethereum, a jego wartość netto “nigdy nie zbliżyła się do miliarda dolarów”. Vitalik, poszedł o krok dalej i ujawnił adres swojego cyfrowego portfela udostępniając link do etherscan. Portfel twórcy Ethereum zawiera obecnie 365 000 ETH o wartości około 73 milionów dolarów. Jednocześnie Buterin podkreślił, że posiada także inne, mniejsze portfele, ale są one stosunkowo niewielkie i nie wypływają w znaczący sposób na jego majątek.

 

 
 

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu Arbitrage Automat. Zbudowany na TECHNOLOGII BLOCKCHAIN. Pracuje na Smart Contract Protocol. Posiada dowód PŁYNNOŚCI tzw. BASEN. Start od 20 USDT TRC20!

 
STRZALKA
   
AAS
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex