20 kwietnia 2024

Zarabiaj pieniądze, dzieląc się niewykorzystanymi zasobami na swoich urządzeniach

4 min read
   
 


Co to jest EarnApp?

To nowy sposób zarabiania pieniędzy na komputerze i systemie Windows, MacOs, Linux oraz Raspberry.

Każdy ma dostęp do internetu. Ale nie wszyscy wykorzystują w pełni swój potencjał. Dlaczego nie zarobić dodatkowych pieniędzy? EarnApp pomaga użytkownikom zarabiać pieniądze dzięki niewykorzystanej przepustowości Internetu, ale nie chodzi tylko o pieniądze. Dzięki tej aplikacji wnosisz pozytywny wkład w społeczeństwo, wykorzystując niewykorzystaną przepustowość!


Wypłaty po ich ustawieniu w biurze online, realizowane są automatycznie np. na Paypal

Kto jest właścicielem EarnApp?

EarnApp jest własnością Bright Data. Więcej informacji można znaleźć w witrynie BrightData .

Bright Data jest własnością EMK – wiodącego, regulowanego funduszu private equity z siedzibą w Wielkiej Brytanii.


W jaki sposób EarnApp zarabia, aby mi zapłacić?

BrightData współpracuje z ponad 10 000 klientów, takimi jak największe banki, uniwersytety, sieci społecznościowe, witryny e-commerce i wiele znanych Ci marek. BrightData umożliwia tym wykwalifikowanym klientom pobieranie publicznie dostępnych danych internetowych za pomocą połączenia internetowego użytkownika — danych, takich jak statystyki internetowe, porównanie cen i inne zweryfikowane procesy biznesowe.


Czy EarnApp jest bezpieczny?

Tak. Platforma jak sama pisze na swojej stronie dba o to, aby EarnApp był bezpieczny, kod EarnApp jest kontrolowany co 3 miesiące przez zewnętrznych audytorów i codziennie testowany na wielu platformach antywirusowych, aby upewnić się, że nie dochodzi do fałszywych alarmów.

Jak obliczyć moje zarobki?

Twoje zarobki są oparte na Twojej lokalizacji i całkowitym ruchu, który EarnApp jest w stanie wysłać za pośrednictwem Twojej maszyny. Możesz zobaczyć swoje zarobki w dowolnym momencie na pulpicie EarnApp nawigacyjnym .

Ważne jest, aby zrozumieć, że zarobki nie są stałe. Jeśli jest duży ruch w Twoim kraju, zobaczysz więcej zarobków, a jeśli będzie ich mniej, zobaczysz mniejsze zarobki. W niektóre dni możesz nie widzieć żadnych zarobków – to normalne. Wykorzystywana przepustowość to obliczenia płatności mierzone po stronie serwera EarnApp.

Nie ma limitu zarobków.


Jak otrzymam zapłatę?

Aby otrzymać wypłatę, musisz ustawić sobie w biurze automatyczną realizację płatności.
Obsługują płatności przez PayPal, kartę podarunkową Amazon.
Żądanie wypłaty, zostanie wypłacone gdy saldo wynosi ponad 2,5 $ za pomocą PayPal lub gdy saldo wychodzi ponad $ 25 na Amazon – kartę upominkową .


Jak działa program poleceń?

Każdy użytkownik, który zarejestruje się z Twojego linku polecającego, będzie zarabiał dożywotni dochód ze swoich zarobków. Procent zarobków z polecenia może się od czasu do czasu zmieniać.

UWAGA: Jeśli Ty i Twój polecony dzielicie ten sam adres IP w konkretnym dniu, nie zarobicie na poleconym w tym dniu.


Brak gromadzenia danych osobowych

Żadne dane osobowe nie są nigdy gromadzone. Earnapp płaci tylko za przepustowość urządzenia. W żadnym momencie żadna firma nie będzie miała dostępu do Twoich prywatnych danych.


Monitorowanie

Stale monitorują aktywność w sieci. Firmy są sprawdzane i monitorowane pod kątem użytkowania, które musi być zgodne z ich surowymi standardami zgodności „Poznaj swojego klienta”.


Stosowanie etyczne

Earnapp umożliwia firmom kierowanie bezpiecznego ruchu przez urządzenia rzeczywistych użytkowników, co umożliwia im zbieranie publicznych danych internetowych.


Co wpływa na Twoje zarobki

Geolokalizacja

Lokalizacja IP Twojego urządzenia wpływa na Twoje zarobki, ponieważ niektóre firmy wolą określone lokalizacje od innych.


Wydajność Internetu

Szybkość 50 Mb/s i ping poniżej 50 ms najlepiej nadają się do dużych zarobków. Niezawodne połączenie internetowe jest niezbędne do kierowania ruchu przez urządzenia.


Urządzenia i dostępność

Im więcej masz podłączonych urządzeń, tym więcej zarabiasz pasywnie.


REJESTRACJA EARNAPP! – Jeżeli będzie potrzebny kod do aplikacji wpisz: 7rmyx4y

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex