22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Osoby “pakujące” dzielą się niewykorzystaną przepustowością z siecią PacketStream i otrzymują wynagrodzenie za uczestnictwo

2 min read
   
 

PacketStream to pierwsza tego rodzaju sieć proxy typu peer-to-peer. Osoby pakujące otrzymują wynagrodzenie za dzielenie pasma w sieci PacketStream i umożliwianie użytkownikom na całym świecie dostępu do treści w Internecie za pośrednictwem ich bezpiecznej sieci. Klienci mogą wykupić przepustowość i przeglądać Internet z prywatnych adresów IP, aby chronić swoją prywatność podczas przeglądania.

PacketStream działa dzięki Tobie! Sieć PacketStream kieruje ruch klientów przez użytkowników PacketStream, zapewniając większą prywatność i dostęp do treści objętych ograniczeniami geograficznymi podczas przeglądania Internetu. Osoby pakujące w sieci PacketStream dzielą swoją przepustowość z klientami PacketStream. Witryna/usługa otrzymująca żądania HTTP widzi żądania pochodzące z prawdziwych domowych adresów IP i umożliwia dostęp do treści, które w przeciwnym razie zostałyby zablokowane, gdyby zostały zażądane z tradycyjnych sieci VPN lub sieci proxy w centrach danych.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex