Stabilizacja rynku crypto?! Coś tu nie gra. Bitcoin nie ma wpływu na rozpędzone…Ethereum!

 
   
 


Zmiany ratingów wśród kryptowalut były w ostatnim czasie dynamiczne. Jednak różnice w ich wartościach, które mają miejsce, są zupełnie inne niż w przeszłości. Poprzednio, obserwowano bardzo ścisłą korelację takich trendów. Bitcoin był głównym wyznacznikiem popularności kryptowalut, a jego wzrosty lub spadki wpływały na notowania innych kryptowalut.

Na przykład niedawny spadek wartości Bitcoina do około 50 000 USD nie miał większego wpływu na Ethereum. Ta kryptowaluta utrzymała swoją cenę powyżej poziomu 2000 USD i zaczyna zbliżać się do bariery swojego rekordu. Najnowsze oceny pokazują, że ETH prawdopodobnie osiągnie cenę 2700 USD, a nawet 3000 USD w najbliższej przyszłości. Byłby to nowy rekord wszechczasów i spełnienie prognozy ceny ETH wynoszącej 10 000 USD do końca 2021 r.

Bitcoin znów zaczął zyskiwać na wartości. Jeden z najbardziej znanych analityków rynku kryptowalut, PlanB, twierdzi, że ostatnie spadki są naturalne i nie muszą oznaczać końca hossy BTC. Przytacza historyczne notowania BTC z 2013 i 2017 roku, gdzie nastąpiła podobna sytuacja do obecnej. W obu przypadkach nastąpiło odbicie i wzrost cen.

Długoterminowe analizy BTC na 2021 r. przewidują wzrost do poziomu od 90 000 do 300 000 USD. Były one trzymane w tajemnicy przez analityków przez wiele miesięcy, kiedy cena Bitcoina nie przekraczała jeszcze 20000 USD. Sugeruje to, że ewentualne przejściowe zmiany ceny nie wpływają znacząco na zachowania inwestorów. Liczba handlowców kryptowalut nadal rośnie. Zwiększa się również wiedza na temat inwestowania, co eliminuje panikę w przypadku nawet najmniejszych strat.

Obecna sytuacja pokazuje, że w miarę upływu miesięcy, branża kryptowalut zyskuje na stabilności, co przyciąga uwagę inwestorów instytucjonalnych i indywidualnych. To zrewolucjonizuje systemy finansowe na całym świecie.

Krypto to niewątpliwie przyszłość inwestycji, a nawet pojedynczych transakcji. Dlatego już teraz powinieneś zacząć “utożsamiać” się z tym sektorem! Smart Trade Coin pozwoli Ci zdobyć wiedzę i doświadczenie. Ich inteligentne systemy poprowadzą Twoje inwestycje i pozwolą generować realne zyski. Nie czekaj! Dołącz już dziś i zapewnij lepszą przyszłość dzięki Smart Trade Coin!

 

Dowiedz się jak skutecznie handlować na giełdzie za pomocą zautomatyzowanego Bota Crypto!

   
 
STC
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 votes
Article Rating