24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Inwestuj w wino. Tokenizacja na 100%

3 min read


Dlaczego ta inwestycja jest dla Ciebie opłacalna?

  • Teraz jest najlepszy moment na inwestycję w ziemię , sytuacja po globalnej pandemii spowodowała załamanie rynku nieruchomości, a jego tendencja wzrostowa dopiero zacznie nabierać rozpędu.
  • Inwestycja w wino wysokiej jakości to stały wzrost wartości w rocznej perspektywie, tokeny pochodne możesz leżakować, a ich wartość rośnie o 5% w skali roku w procencie składanym .
  • Każdemu tokenariuszowi gwarantowany jest odkup wyprodukowanych przez jego tokeny butelek wina, po cenie nie niższej niż 2 euro za butelkę, co daje minimalną stopę zwrotu z inwestycji w wysokości 4,5% skali roku.
  • Uniwersalność inwestycji . Alkohol od zawsze jest uniwersalnym produktem, dzięki tokenom pochodnym Twoja inwestycja zależy tylko od Ciebie. Tokeny możesz spieniężyć, wymienić na towar lub leżakować w postaci alkoholu, którego wartość stale rośnie.Technologia tokena TOS1

   
 

Tokeny są wyemitowane w sieci blockchain Ethereum w najbardziej popularnym i rozpowszechnionym standardzie ERC-20 . Jeden token stanowi odzwierciedlenie 1 m2 ziemi winnicy . Tak powstałe tokeny będą nierozróżnialne i każdy będzie identyczny. Pozwoli to na uruchomienie obrotu wtórnego tokenami po zakończeniu emisji. Tokeny z danej emisji będą przypisane do konkretnej winnicy zlokalizowanej we Włoszech w miejscowości Vinci.Technologia tokena VIN

Każdy token pierwotny TOS daje jego posiadaczowi dziennie 1 ml wina lub 0.5 ml oliwy z oliwek. Emitent zobowiązuje się wobec posiadaczy tych tokenów, że co pół roku przeprowadzi ich skup po cenie hurtowej wyznaczonej dla każdego z roczników. Założeniem jest, że cena wina z rocznika z aktualnego roku (np. 2021) wynosi 2 euro za 750 tokenów (np. VIN21). Z kolei każdy kolejny rocznik jest wyceniany na 5% więcej niż poprzedni.

Tokeny z serii Tosken1 pozwolą na wzięcie udziału w jednej, bądź proporcjonalnie w kilku nieruchomościach, opisanych dokładnie w Whitepaper. W zależności od kapitałowego powodzenia zbiórki zostanie wybrana winnica, której koszty zakupy będą pokrywać się z osiągniętym wynikiem. Dlatego też to Nasze zaangażowanie przeważy o efekcie wspólnej inwestycji.

Inwestycje w wino – SPRAWDZAM!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex