Binance CEO: Fidelity Investments przenosi się na rynek crypto

Binance CEO: Fidelity Investments przenosi się na rynek crypto

 

Binance CEO  Changpeng Zhao pochwalił się przeniesieniem Fidelity Investments na rynek kryptografii. Fidelity, wiodący międzynarodowy dostawca usług finansowych, ogłosił niedawno ofertę usług depozytowo-kryptowalutowych, skierowaną specjalnie do inwestorów instytucjonalnych.

Firma zajmująca się planowaniem finansowym i zarządzaniem majątkiem obsługuje ponad 27 milionów klientów. Będzie to największe przedsiębiorstwo na Wall Street, które oficjalnie zaoferuje tę usługę za pośrednictwem swojej zależnej od kryptografii spółki Fidelity Digital Assets. Firma obejmie kilka kryptowalut, w tym Bitcoin, Ethereum i asortyment innych cyfrowych walut. Klienci Fidelity to około 13 000 firm w połączeniu z brokerami. Aktywa pod kontrolą firmy są wyceniane na około 7,2 biliona dolarów.

 
 

W odniesieniu do tej wiadomości, CEO Binance, poprosił na Twitterze zwolenników Fidelity Investments  o odpowiedź na pytanie:

Co się dzieje, gdy fundusz taki jak Fidelity przeznacza zaledwie 5% swojego portfela na kryptografię? Czy obliczyłeś ile to jest?

https://t.co/ljcZ4SjQnw

 

Przy pięciu procentach funduszy firmy wycenionych na około 350 miliardów dolarów, znacznie zwiększyłoby to postęp na rynku krypto. Jego tweet wywołał zróżnicowane wypowiedzi. Niektórzy sceptyczni fani odrzucili ten pogląd jako pobożne życzenie,  inni widzieli to jako coś, co może mieć miejsce w niedalekiej przyszłości.

 

Zasoby cyfrowe Fidelity

 

Od jednej z największych firm finansowych na świecie oczekuje się, że wejście Fidelity do rodzącego się sektora kryptowalut, będzie miało znaczący wpływ na rynek, który od początku roku wykazuje tendencję spadkową.

Kryptowaluty klienta będą przechowywane w fizycznych skarbcach rozproszonych w wielu lokalizacjach, pozostając w trybie offline jako dodatkowy środek bezpieczeństwa przeciwko zhakowaniu. W swojej platformie transakcyjnej, Fidelity Digital Assets planuje wykorzystać wewnętrzną technologię międzybranżową.

 

 

Wchodząc na rynek kryptowalut, firma planuje ułatwić inwestorom instytucjonalnym wejście w ryzykowną klasę aktywów. Zgodnie z oświadczeniem o uruchomieniu usługi wydanym przez Fidelity Investments, głównym celem podmiotu  związanego z cyfrowymi aktywami jest zwiększenie dostępności zasobów cyfrowych.

 

Fidelity Investments Historia z kryptowalutami

 

Według prezesa Fidelity Investments Abigail P. Johnson, firma będzie inwestować w nowe rynkowe formy aktywów, jednocześnie pomagając klientom zrozumieć, czym są i jak z nich korzystać.

W ostatnim czasie firma założyła blockchain, a w 2015 r. rozpoczęła akceptować darowizny bitcoinów za pośrednictwem Fidelity Charitable. W lutym bieżącego roku wkłady kryptowalutowe stanowiły największą część darowizn firmy na 69 milionów dolarów.

 
Cryptotab
 

W ubiegłym roku firma umożliwiła klientom przeglądanie ich walutowych sald  za pośrednictwem Coinbase, ale nie pozwalała na obrót. Posunięcie to doprowadziło do powszechnych spekulacji, że firma finansowa próbowała eksperymentować z handlem kryptograficznym za pośrednictwem giełdy.

Zdaniem szefa działu Fidelity Digital Assets, Toma Jessopa: „Tworzenie cyfrowych zasobów Fidelity to pierwszy krok w długoterminowej wizji stworzenia kompleksowej platformy dla cyfrowych zasobów”.

Fidelity twierdzi, że technologia rozproszonej księgi ma ogromny potencjał, zwłaszcza jeśli chodzi o tworzenie różnorodnych modeli biznesowych i systemów rynków finansowych.

 

 

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/binance-ceo-fidelity-investments-przenosi-sie-na-rynek-crypto/
YouTube266
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 
 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 81133

Dzisiejsze Wizyty: 146

Użytkownicy Online: 2

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Bot do Crypto 50 % taniej. Promocja! – która nie będzie trwała wiecznie

💥🔝50% na WSZYSTKIE abonamenty AutoInvestora ‼ Nie ma znaczenia jaki rodzaj abonamentu wybierzesz oraz na jaki czas 💁‍♂ Rabat 50%...

Zamknij