24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 14.02.2022

3 min read
   
 Rynek kryptowalut rozpoczął się w tym tygodniu ruchem bocznym, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 42 tys. USD za Bitcoin i 2,9 tys. USD za Ethereum. Niektórzy eksperci uważają, że obecna stagnacja – może trochę potrwać.
Analityk i komentator kryptowalut Matthew Hyland uważa, że ​​„Bitcoin wciąż znajduje się pomiędzy wsparciem a oporem”.
Trader i analityk kryptowalut, Michaël van de Poppe, mówi, że „zmienność na Bitcoinie zmniejszyła się” i czeka „na nadchodzący ciężki tydzień, w którym zmienność prawdopodobnie nadejdzie, gdy rynki akcji UE również ją zapewnią”.

 
 


Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

? Shawn Kurz, projektant gadżetów NBA, “zwrócił się do blockchain”, aby pomóc zakończyć głód na świecie. Kurz założył FoodChain Global (FCG), organizację, która wykorzystuje ekosystem oparty na blockchain do wspierania inicjatyw charytatywnych skierowanych na globalny głód.

? Prawie połowa reklam Super Bowl pochodziła od początkujących reklamodawców, takich jak giełdy kryptowalut. FTX, eToro, Crypto.com. Prezentacje odbyły się w formie reklam kryptowalut podczas Super Bowl 2022.
Za 30 sekund czasu antenowego NBCUniversal, który emitował grę i wyprzedał czas reklamowy w czasie gry, zażądał nawet 7 milionów dolarów.

? Binance inwestuje 200 milionów dolarów w Forbes, aby zwiększyć świadomość konsumentów na temat Bitcoina. W ramach umowy do zarządu Forbes dołączą dyrektor ds. komunikacji w Binance Patrick Hillmann i szef Binance Labs Bill Chin.

? Dyrektor generalny Uber, Dara Khosrowshahi, ujawnił, że klienci w końcu będą mogli zapłacić za przejazdy za pomocą Bitcoinów, jednak firma czeka na kilka korekt, zanim wyda zgodę.

? BlackRock, największy na świecie portfel zarządzający aktywami, planuje oferować swoim klientom handel kryptowalutami. Klienci mogliby pożyczać pieniądze od BlackRock, oferując aktywa kryptograficzne jako zabezpieczenie.

 
FINCLUB
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex