17 kwietnia 2024

“Whale alert” – Czym jest?! Z cyklu przydatne narzędzia dla krypto inwestorów

2 min read
   
 


Każdy inwestor, który jest zainteresowany tematem kryptowalut powinien korzystać przynajmniej z kilku narzędzi, które ułatwiają wypracowanie zysku.


Czym jest “whale”?

Słowo “whale” (z ang. wieloryb) jest często używane przez społeczność powiązaną z kryptowalutami. Określa ono portfel użytkownika, na którym znajduje się spora ilość wirtualnej waluty – na przykład Bitcoina. Portfele te najczęściej są anonimowe.

Inwestorzy oraz kryptofani twierdzą, że to właśnie “wieloryby” sterują cenami kryptowalut. W zależności od działań, jakie podejmują, mogą wzbudzić euforię lub panikę i spowodować gwałtowny skup lub sprzedaż danej kryptowaluty.

Whale Alert to strona internetowa, powiązana z kontem na Twitterze. Strona daje możliwość bezpłatnego śledzenia dużych transakcji kryptowalutowych w czasie rzeczywistym. Podgląd zawiera datę, godzinę, kwotę oraz informacje o tym, skąd i dokąd wysłane zostały środki.


Śledzenie transakcji – jak to działa?

Na obecną chwilę Whale Alert oferuje podgląd kilku najpopularniejszych kryptowalut: Bitcoin, Ripple, Ethereum, Stellar, Tron, EOS, BNB, NEO, Tezos, ICON oraz STEEM.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex