19 kwietnia 2024

Platforma arbitrażowa Arbismart. To niesamowite co się w niej dzieje i co Nas czeka w …2022 roku!

5 min read
   
 


Arbismart rozbudowywuje swój ekosystem kryptograficzny dzięki ulepszonej autoryzacji regulacyjnej, co pozwala im oferować szerszy zakres usług związanych z wirtualną walutą; dodatkowe oferty na coraz bardziej znanych giełdach oraz szereg nowych narzędzi, które mają na celu rozwój społeczności ArbiSmart, zwiększenie popytu na tokeny i podniesienie ceny RBIS.


Czytaj dalej i zobacz wszystko, co robi platforma dla swoich użytkowników!


I kwartał 2022 roku

Nowe rozporządzenie, nowe możliwości.

Arbismart dąży do dalszego rozwoju ich ekosystemu kryptograficznego i zapewnienia szerszego zakresu usług związanych z wirtualną walutą, przeszli z estońskiej jednostki analityki finansowej do litewskiego FCIS.

Nowe ramy regulacyjne upoważniają ich do oferowania szerszego niż kiedykolwiek wyboru produktów i usług kryptograficznych, aby lepiej dostosować się do zmieniającej się struktury firmy i ułatwić przyszłą ekspansję.

Wyjątkowo przychylny firmom Fintech, litewski FCIS jest doświadczonym organem regulacyjnym z bogatym doświadczeniem w sferze kryptowalut, w przeciwieństwie do estońskiej jednostki analityki finansowej, która wprowadziła surowe nowe przepisy, które utrudniają rozwój kryptowalut.

 
 


Zwiększona dynamika aukcji

Rozpoczęty dopiero w styczniu, proces wystawiania na sprzedaż w RBIS już się rozpoczął. Coraz więcej giełd kryptograficznych wymienia token RBIS, a z każdym mijającym tygodniem do szeregów dołączają coraz bardziej znane giełdy.

Większe giełdy oznaczają większy wolumen obrotu i poziomy płynności. Giełdy A-list już dodają RBIS, a każdy nowy wpis będzie skłaniał inne większe giełdy do pójścia w ich ślady. RBIS jest już dostępny na Uniswap, LAToken, Coinsbit, HitBTC i SushiSwap, a to dopiero początek.

Ponieważ proces będzie trwał przez cały rok, RBIS będzie dostępny na wielu dodatkowych giełdach, a każda oferta oznacza, że ​​kolejna społeczność handlowców kryptograficznych zostanie wprowadzona do tokena, potwierdzając jego długoterminową rentowność, zwiększając rozpoznawalność nazwy RBIS i podnosząc cenę.


Arbitraż Online – Arbismart w moim biurze!Zdecentralizowana uprawa plonów

Program uprawy plonów ArbiSmart zostanie wprowadzony jeszcze w tym miesiącu.

Otwarta dla każdego, kto chce zarobić na RBIS, zdecentralizowana usługa będzie dostępna dla szerokiego grona odbiorców i ma znacznie zwiększyć płynność RBIS.

Usługa będzie oferowana zewnętrznie na platformie ArbiSmart za pośrednictwem Uniswap, zdecentralizowanej aplikacji w łańcuchu bloków Ethereum, zapewniającej bezpieczny i niezawodny rynek do handlu tokenami ERC20.

ArbiSmart uruchomi intuicyjny interfejs do przeglądania statystyk, a także śledzenia i wykonywania wszystkich operacji związanych z uprawą plonów, który został zaprojektowany tak, aby umożliwić łatwą interakcję w dogodnym dla Ciebie terminie.

Zawsze możesz uzyskać dostęp do swojego RBIS, ponieważ konta uprawy plonów nie zostaną zablokowane. Bezpieczny i przyjazny dla użytkownika program wygeneruje wiodącą w branży roczną wydajność procentową (APY) do 190 000%. Będziesz mógł wnosić wkład do puli płynności ETH/RBIS lub USDT/RBIS i zdobywać tokeny RBIS jako nagrodę za postawienie środków, jednocześnie otrzymując 0,3% opłat transakcyjnych za każdą transakcję.

 
ALGOSONE
 


Spojrzenie w przyszłość na drugi kwartał.

Rynek NFT

W ciągu najbliższych kilku tygodni uruchomiony zostanie również rynek NFT, co powinno jeszcze bardziej zwiększyć popyt na RBIS.

Niewymienne tokeny (NFT) to tokeny, które poświadczają własność i autentyczność unikalnych cyfrowych przedmiotów, od nagrań wideo i audio po cyfrowe rysunki, zdjęcia, karty kolekcjonerskie i inne przedmioty kolekcjonerskie. Rynek ArbiSmart NFT będzie zawierał 10 000 cyfrowych dzieł sztuki, z których każda będzie indywidualnie weryfikowana za pomocą tokena NFT, który można kupić tylko za pomocą RBIS.

Korzystanie z jednego narzędzia RBIS zostanie nagrodzone w innym miejscu w rozwijającym się ekosystemie kryptograficznym ArbiSmart. Na przykład, jeśli dołączysz do naszego rynku NFT, a następnie weźmiesz udział w naszym programie uprawy plonów, skorzystasz z ekskluzywnych warunków, takich jak podwyższona RRSO.


Portfel generujący zainteresowanie

W drugim kwartale 2022 wprowadzony zostanie portfel ArbiSmart.

W zamian za przechowywanie środków w portfelu, otrzymasz stałe oprocentowanie do 45% rocznie, w zależności od rodzaju konta, waluty i kwoty depozytu.

Nie mają zamiaru zwalniać tempa i będą nadal wprowadzać nowe produkty i usługi o wartości dodanej, mające na celu stworzenie lepszych niż kiedykolwiek doświadczeń użytkowników i zwiększenie popytu w drugiej połowie 2022 r. i później. Ponieważ oferują więcej usług obsługiwanych przez token RBIS, a popyt rośnie, ograniczona podaż RBIS będzie się zmniejszać, co powinno stale zwiększać cenę tokenów.

Nowe narzędzia RBIS będą zawierać aplikację mobilną z intuicyjnym interfejsem, zgodną zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS, która została zaprojektowana tak, aby zapewnić kompleksowe zarządzanie kontem z dowolnego miejsca i dla Twojej wygody.

W przyszłości będą również rozszerzać swój ekosystem kryptowalut o własną giełdę, na której będziesz mógł handlować kryptowalutami po konkurencyjnych kursach, a także o platformę inwestycyjną, która umożliwi użytkownikom finansowanie obiecujących nowych, nadchodzących kryptowalut w postaci kolejnego aktywa.

Dodatkową ofertą w przygotowaniu jest pakiet usług kryptobankowych, w tym rozwiązania w zakresie usług płatniczych, IBAN i kryptowalutowe karty kredytowe.

 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex