20 kwietnia 2024

Punkt kompleksowej obsługi dla szybkiej komunikacji, łatwych przelewów, nowych airdropów, aktualnych danych rynkowych i nie tylko!

3 min read


Czat Gildii:
…to miejsce gdzie…spotyka się społeczność kryptowalut!

   
 

GuildChat jest domem społeczności kryptograficznej.
Pobierz ją już dziś i odkryj jedyną aplikację, która spełnia wszystkie Twoje potrzeby związane z kryptowalutami — bezpośrednio z telefonu komórkowego lub pulpitu Windows.

GuildWallet/Chat to narzędzie, które zarządza portfelami kryptowalut i umożliwia bezpośrednie transakcje tokenami płatności, gier i nie tylko. GuildWallet został zaprojektowany tak, aby transakcje tokenami online były dziecinnie proste, poprzez uproszczenie i konsolidację procesu w jednym rozszerzeniu przeglądarki. Ich celem w BitGuild jest tworzenie produktów i rozwiązań, które sprawiają, że krypto jest proste i dostępne dla wszystkich, a GuildWallet właśnie to robi: pozwala, w dwóch lub mniej krokach, zarządzać wszystkimi zasobami kryptograficznymi i wchodzić w interakcję z dappami za pomocą bardzo przyjaznego dla użytkownika i eleganckie rozszerzenie.


Czat

Połącz się ze znajomymi i poznawaj nowych.
Wysyłaj i odbieraj kryptowaluty do osób lub grup w ciągu kilku sekund. Dołącz do czatów grupowych, aby znaleźć społeczności, które podzielają Twoje zainteresowania.


Portfel

Transakcje są łatwe dzięki dwóm rodzajom portfeli: Coin Pouch i portfel prywatny. Używaj prywatnego portfela do przechowywania tokenów, wykonywania przelewów i grania w DAPP. Użyj etui na monety do zrzutów monet i innych funkcji w aplikacji.


Bądź na bieżąco ze swoimi inwestycjami dzięki wbudowanemu narzędziu do śledzenia portfela kryptowalut. Sprawdź ceny wszystkich kryptowalut i wykorzystaj tę wiedzę, aby mądrze wydawać lub handlować swoimi tokenami.


Zrzuty monet

Projekty na GuildChat mogą wykorzystywać funkcje Coin Drop do promowania swoich tokenów, zwiększania świadomości, organizowania wydarzeń i angażowania szerokiej publiczności.


Skorzystaj z kodu QR, aby zainstalować aplikację


Odnośnie nowych informacji, nagród, zrzutów itp. warto się zapoznać z FAQ! – KLIKAM!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex