×

Najpopularniejsze kryptowaluty DeFi w 2022 roku

Najpopularniejsze kryptowaluty DeFi w 2022 roku

   
 


Finanse zdecentralizowane (DeFi) odnoszą się do szeregu usług finansowych dostępnych w publicznych łańcuchach bloków. Usługi te usuwają z obrazu banki, domy maklerskie i inne scentralizowane instytucje, a usuwając tych pośredników, koszty są obcinane, a kontrola zostaje przywrócona jednostce. Ponadto technologia blockchain umożliwia aplikacjom DeFi korzystanie z inteligentnych kontraktów w celu niemal natychmiastowego wykonywania transferów środków między portfelami cyfrowymi.

Trend DeFi wystartował, osiągając nowe szczyty w ciągu ostatniego roku dzięki swojej wszechstronności. Umożliwia posiadaczom kryptowalut wykonywanie szerokiego zakresu czynności, takich jak udzielanie pożyczek, handel aktywami kryptograficznymi i instrumentami pochodnymi, zakup ubezpieczenia. zarabianie odsetek i nie tylko.

 
 

Kilka z najlepszych kryptowalut DeFi z 2022 r. to Aave (AAVE), Balancer (BAL), Compound (COMP), Curve DAO Token (CRV), Maker (MKR), PancakeSwap (CAKE), SushiSwap (SUSHI), Uniswap (UNI ) i ArbiSmart (RBIS). Niektóre wskaźniki, które pokazują, dlaczego te krypty DeFi są tak obiecujące, obejmują kapitalizację rynkową, która jest obecną ceną aktywów pomnożoną przez krążącą podaż, oraz całkowitą zablokowaną wartość (TLV), która jest sumą wszystkich aktywów zdeponowanych w projekt, który jest w pracy, zdobywając tokeny kontrybutora, odsetki i inne nagrody.


Aave (AAVE)

Ave krypto


Wśród największych nazwisk na rynku kryptowalut jest AAVE, który z kapitalizacją rynkową 2,5 mld i TLV 12,4 mld jest bez wątpienia jednym z najlepszych kryptowalut DeFi w 2022 roku. Zdecentralizowany protokół finansowy Aave umożliwia użytkownikom pożyczanie i pożyczanie kryptowaluty . Ci, którzy chcą pożyczyć środki w zamian za nagrody, mogą wnieść aktywa kryptograficzne do puli płynności. Tymczasem ci, którzy chcą pożyczyć fundusze, mogą zapewnić zabezpieczenie kryptograficzne, które umożliwi im zaciąganie pożyczek błyskawicznych za pośrednictwem puli płynności. Korzystanie z tokena AAVE jest zachęcane, a posiadacze tokenów otrzymują obniżone opłaty transakcyjne i prawo do głosowania nad przyszłym kierunkiem protokołu.


Saldo (BAL)

Kryptowaluta BAL


Protokół Balancer jest zautomatyzowaną platformą transakcyjną i menedżerem portfela bez nadzoru, z kapitalizacją rynkową 0,1B i TLV 3,1B. Jako automatyczny animator rynku (AMM) umożliwia dwóm użytkownikom dokonywanie transakcji ich aktywami bez pośredników. Zamiast płacić menedżerowi finansowemu opłaty za równoważenie swojego portfela, tak jak w przypadku tradycyjnego funduszu indeksowego, użytkownicy Balancer mogą pobierać opłaty od traderów równoważących swoje portfele za pomocą arbitrażu.

 
 
 


Mieszanka (COMP)

krypto COMP


Kolejnym z najlepszych krypto DeFi w 2022 roku jest Compound (COMP). Wartość projektu wzrosła w zeszłym roku i jest na dobrej drodze do osiągnięcia nowych szczytów w nadchodzącym roku. COMP ma obecnie kapitalizację rynkową 1B i całkowitą zablokowaną wartość 7,4B. Pozwala pożyczkodawcom zarabiać odsetki za wkład w złożone pule płynności i umożliwia pożyczkobiorcom zapewnienie zabezpieczenia, aby mogli otrzymać zabezpieczone pożyczki z pul.


Token DAO (CRV)

Kryptowaluta CRV


Z kapitalizacją rynkową 1,8 mld i ogromnym TLV wynoszącym 22 mld, token Curve Decentralized Autonomous Organization jest bezsprzecznie jednym z najlepszych kryptowalut DeFi w 2022 roku. Curve DAO, oferowany na blockchainie Ethereum, jest wydajną, bezpieczną i zdecentralizowaną pulą płynności wymiany. Zapewnia handel stablecoinami o niskim ryzyku i niskim poślizgu oraz opłaty w wysokości 0,02% we wszystkich pulach Curve DAO w zamian za płynność.

 
FINCLUB
 


Producent (MKR)

Kryptowaluta MKR


Maker (MKR) jest tokenem zarządzania ERC-20 MakerDAO i Maker Protocol, platformą pożyczkową typu peer-to-contract, umożliwiającą użytkownikom wybijanie i zarządzanie DAI, stabilną monetą USD. Token MKR ma całkowitą zablokowaną wartość 16B i kapitalizację rynkową 1,8B. Maker blokuje Ethereum w inteligentnej umowie i wykorzystuje aktywa do generowania DAI, aby umożliwić nadzabezpieczenie pożyczki.


SushiSwap (SUSHI)

Kryptowaluta SushiSwap


SushiSwap to znany zdecentralizowany rynek wymiany i pożyczek, który oferuje zautomatyzowaną płynność na blockchainie Ethereum. Ma kapitalizację rynkową 0,7 mld i całkowity zablokowany wolumen 5 mld. Instrumenty zysku umożliwiają zapewnienie płynności giełdy poprzez obstawianie pary tokenów i zdobywanie natywnego tokena Sushi giełdy jako nagrody.


PancakeSwap (ciasto)

Kryptowaluta PancakeSwap


Widelec SushiSwap, PancakeSwap to zautomatyzowany animator rynku i farma plonów. Działa na Binance Smart Chain (BSC), co pozwala na szybsze i tańsze wykonywanie transakcji. Z kapitalizacją rynkową 2,7 mld i TVL 4,8 mld, CAKE jest szybko rozwijającą się kryptowalutą DeFi, zapewniającą uprawę plonów, loterie i początkowe oferty gospodarstw.


Uniswap (UNI)

Uniswap krypto


Uniswap to wiodący zdecentralizowany protokół zapewniający zautomatyzowaną płynność i handel tokenami ERC-20 na blockchainie Ethereum. Jest liderem wśród najlepszych kryptowalut DeFi w 2022 r., Z ogromną kapitalizacją rynkową 9 mld TLV 8 mld i wolumenem obrotu ponad 90 mln.

 
Peer2Profit
 


ArbiSmart (RBIS)

Kryptowaluta ArbiSmart


Jeszcze w tym miesiącu, tutaj, w ArbiSmart , uruchomimy nasz własny zdecentralizowany program uprawy plonów za pośrednictwem Uniswap. Przyjazny dla użytkownika interfejs ArbiSmart umożliwi uczestnikom programu łatwe śledzenie i wykonywanie transakcji, przeglądanie statystyk lub wypłacanie środków w dowolnym momencie, ponieważ nie ma blokady środków. Wnosząc wkład do ETH/RBIS i /RBIS , użytkownicy mogą postawić kapitał na zwroty, które nie mają sobie równych w branży. Rolnicy ArbiSmart będą mogli zarobić do 190 000% RRSO i otrzymać 0,3% opłat za każdą transakcję. Własność RBIS, naszego natywnego tokena, da również posiadaczowi prawa głosu, co umożliwi mu określenie przyszłego kierunku całego ekosystemu ArbiSmart.

Popyt na RBIS będzie jeszcze wyższy w przyszłym kwartale, ponieważ wprowadzimy więcej narzędzi, w tym rynek NFT i portfel generujący odsetki, po czym nastąpi wydanie aplikacji mobilnej do kupowania, wymiany i bezpiecznego przechowywania kryptowalut. Te nowe narzędzia RBIS zwiększą płynność i wolumen obrotu, zwiększając popyt, gdy ograniczona podaż tokenów spada, powodując wzrost ceny.

Wartość RBIS zostanie dodatkowo zwiększona przez kontynuację procesu notowań, który rozpoczął się na początku stycznia. RBIS jest już dostępny na głównych giełdach, w tym Coinsbit , HitBTC , SushiSwap , LAToken i Uniswap , a w przyszłości będzie ich więcej, w miarę wzrostu ekspozycji na token, zyskując wiarygodność, dostępność i płynność.

ArbiSmart oferuje wiele, potencjalnie bardzo lukratywnych strumieni przychodów. Skorzystaj z bezpiecznej, zaufanej przestrzeni, w której od pierwszego dnia Twoje krypto będzie ciężko pracowało w Twoim imieniu.

Aby dowiedzieć się więcej o wszystkich zmianach w ArbiSmart lub aby dowiedzieć się więcej o kryptowalutach DeFi w 2022 r., NFT, handlu kryptowalutami i innych trendach walut cyfrowych, przejrzyj blog ArbiSmart .

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex