Klienci tej firmy, mają „nieuczciwą” przewagę


Większość inwestorów już się obawia, że w razie czego złoto i srebro nie będzie dla nich dostępne!

   
 

…jest to uzasadnione, jeśli kupują złoto i srebro u klasycznego dealera metali szlachetnych. Wielu dotknął ten problem nawet dwukrotnie w roku 2020 oraz 2021.

W poniższej firmie jako Klienci, kupić metale szlachetne mogliśmy w dowolnym momencie zarówno w roku 2020, jak i w roku 2021? Dlaczego?

  1. W czasie kryzysów i trudnych faz rynkowych firma masywnie zwiększała swoje zasoby magazynowe. Dzięki temu jej Klienci mogą kupić złoto i srebro także w okresach kryzysowych.
     
  2. Jako Klienci tej firmy kupujemy własność w sztabach z certyfikatem LBMA. Te sztaby mają wyższy status prawny niż małe monety bulionowe lub sztabki. Podczas gdy klasyczne sztabki złota i srebra nie mogły przekroczyć zamkniętych granic (por. 2020 Szwajcaria), sztaby te mogły przekraczać granice na całym świecie (właśnie ze względu na ich specyfikę prawną i znaczenie).

Firma ta wydaje się więc być przygotowaną na wiele scenariuszy. Nawet w trudnych okresach na rynkach są wiarygodnym partnerem, od którego możemy kupić prawdziwe fizyczne złoto i srebro.


Chcesz nabyć złoto lub srebro? Zapraszam do złożenia swojego pierwszego depozytu

 
AUVESTA
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.