20 kwietnia 2024

Stablecoin zaakceptowany przez KNF – uruchamiając stałą codzienną reinwestycję, zwielokratniasz dochód, uzyskasz 0.5 % dziennie

4 min read
   
 

Nie da się ukryć, że obecnie tokeny nie tylko się ograniczają jedynie do kryptowalut. Wśród zainteresowania rosnącego tokenizacją zaobserwować można wiele bardzo różnych trendów. Jedną z grup najpopularniejszych są użytkowe tokeny. Jednak popularność także zyskują tokeny giełdowe czy też tokeny pożyczkowe. Świat technologicznych nowinek staje się coraz to bardziej zaawansowany. Tokeny się rozwijają w tempie niezmiernie trudnym do zatrzymania.

  •  IEO, a więc Initial Exchange Offering, tokenów KNG rozpoczął się w dniu 11 listopada oraz tak naprawdę trwa do 11 lutego przyszłego roku,
  • Token KNG jest tokenem wielofunkcyjnym wykorzystywanym we wszystkich usługach, które są dostarczane przez serwis Kanga (giełdowy obrót na Kanga Exchange, bramka płatności oraz kantory stacjonarne).
  • Pasywny dochód generować można poprzez zamrożenie części czy też wszystkich tokenów KNG, które znajdują się w portfelu użytkownika.


Uznany środek płatniczy

KNG to tak naprawdę jedyny uznany płatniczy środek Kangi. Oznacza to, że wszelkie prowizje, które są pobierane w kryptowalutach czy też w fiducjarnej walucie są natychmiast konwertowane na KNG. To odbywa się na drodze skupu tokenów od posiadaczy, którzy się zdecydowali na sprzedaż ich.

Zastosowanie samych mechanizmów, które ograniczają podaż (takich jak stake’owanie czy też ograniczenie pierwotnej emisji) oraz wzrost ciągły popytu na KNG (poprzez znaczy rozwój usług Kangi) gwarantuje wzrost systematyczny wartości samego tokena. Właściciele tokenów KNG zamrozić mogą część czy też całość wszystkich posiadanych KNG, co skutkuje niczym innym jak generowaniem pasywnego dochodu każdego dnia.

Codzienne, pasywne zarobki na kryptowalucie!  

Coin Omega PLN uznany przez Polski KNF 

Zachęcam do zapoznania się z wpisem na ich blogu, który porusza tematykę legalności Kanga Exchange oraz uzyskanej opinii z KNF-u

https://medium.com/kangaexchange/kantory-kanga-vs-knf-5de4705ef854Bez żadnego polecania!  

Wpłaty wypłaty w zł, BTC, ETH, USDC, USDT

Współpraca z polska, znaną firmą działającą już dobrych kilka lat.

Przelej środki na swoje konto PoS Liquidity oPLN i bierz udział w codziennym podziale nagrody. 


Skąd bierze się nagroda w postaci dochodu? 
Platforma wykorzystuje zgromadzone omega PLNy z PoS do zwiększania płynności swoich usług (m.in. giełdy, kantorów) 


 Kantory stacjonarne dostępne są w całej Polsce.


Zarabiasz codziennie z doliczanych coin i na stałym wzroście wartości coina. 


Wpłaty w złotówkach z dowolnego banku w dowolnej wysokości, nawet od 10 zł.


Codzienna reinwestycja środków, w pełni zautomatyzowana, wystarczy włączyć! 

Kanga Exchange (bo o niej piszę) to nie tylko giełda kryptowalut, ale przede wszystkim giełda kryptoaktywów (m.in. tokeny projektów, nieruchomości, tokeny personalne).

Szybkie transakcje

Szybkie wpłaty i wypłaty. Szybkie księgowanie FIATów. Realizują także szybkie przelewy nawet o 2 w nocy. Jako jedyna giełda na świecie, przyjmują wpłaty i wypłaty w gotówce.

Rozbudowane mechanizmy dochodu pasywnego

Oferują innowacyjną metodę zarabiania na zdeponowanych kryptowalutach i stablecoinach (PoS). Posiadają również atrakcyjny program partnerski.

Token KNG jest tokenem użytkowym wykorzystywanym w projekcie Kanga Exchange. 
Notowany jest na ich giełdzie zarówno do BTC, ETH jak i oPLN. Token KNG znajdziemy też na rynkach typu SWAP.


Jak zarabiamy na tokenach Kanga?

Jeżeli masz już je na swoim portfelu (KNG), wystarczy, że przelejesz je na dedykowane konto PoS KNG i gotowe! Od czego zależy wysokość zysków? Wszystkie opłaty za ich usługi (np. prowizje od transakcji na giełdzie, czy w kantorach stacjonarnych) pobierane są w tym tokenie. Dzięki temu każdy posiadacz ma gwarancję, że popyt na ten token będzie rósł wraz ze wzrostem popularności zarówno giełdy, jak i pozostałych usług, ponieważ jest on generowany przez samą giełdę. Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex