×

Najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia na rynku crypto – 15.08.2022

Najważniejsze wydarzenia z ostatniego tygodnia na rynku crypto – 15.08.2022

   
 

Rynek kryptowalut nadal utrzymuje się w tym tygodniu na podobnym poziomie, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 24 000 USD za Bitcoin i 1,9 000 USD za Ethereum. Zobaczmy, co eksperci od kryptowalut myślą o obecnej sytuacji rynkowej.

Trader i analityk Crypto il Capo Of Crypto prognozuje, że „możemy zobaczyć kolejny etap do 25400-25500, ale szczyt tego rajdu na rynku bessy jest bardzo blisko. Większość altcoinów osiąga poważne opory” i dodaje, że „Cena osiągnęła 25 200 USD w ciągu nocy. Zgodnie z oczekiwaniami, 25000-25500 stawia opór i widzimy pierwsze oznaki silnej podaży (dystrybucji).’

Ekonomista i analityk Peter Schiff umieścił wykres USD/BTC na swoim koncie w mediach społecznościowych, mówiąc „Aby spojrzeć na rajd Bitcoin z innej perspektywy, wsparcie będzie testowane poniżej 10 000 USD. ‘.

 
Zarabiaj ETH
 

Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

⚖️ Robinhood podobno stanie w obliczu zarzutów o manipulacje na rynku w ramach pozwu zbiorowego wniesionego przez inwestorów w „akcje memów” z dziewięciu spółek podczas wiecu w styczniu 2021 roku. Pozew, w którym twierdzi się, że Robinhood sztucznie zwiększył podaż akcji, mogą złożyć akcjonariusze GameStop, AMC i siedmiu innych nienazwanych akcji.

💰 Przychody z kopania bitcoinów wzrosły o około 69% w ciągu jednego miesiąca, z 13,928 mln 13 lipca do 23,488 mln 12 sierpnia, zgodnie z danymi z blockchain.com. Mimo wysokich kosztów operacyjnych znaczny wzrost przychodów z wydobycia świadczy o tym, że branża jest nadal rentowna.

💸 Binance odzyskało większość środków z ostatniego włamania, którego celem był protokół DeFi Curve Finance. Według tweeta prezesa Binance Changpeng Zhao, giełda odzyskała 450 000 USD ze skradzionych aktywów, co stanowi ponad 80% skradzionych środków. Giełda obecnie pracuje nad zwrotem środków swoim właścicielom.

🚓 Holenderskie władze zatrzymały podejrzanego dewelopera Tornado Cash. Według holenderskiej Służby Informacji Skarbowej i Śledczej, mężczyzna jest podejrzany o udział w ułatwianiu przestępczych przepływów finansowych i prania pieniędzy za pośrednictwem Tornado Cash.

📢 Przejście Ethereum na proof-of-stake może nastąpić wcześniej niż planowano. Według twórców, data łączenia sieci głównej Ethereum jest teraz zaplanowana na 15 września.

💵 BlackRock, największy na świecie zarządzający aktywami, uruchomił prywatny fundusz powierniczy, oferujący klientom instytucjonalnym w USA bezpośrednią ekspozycję na Bitcoin. Akcja została podjęta tydzień po tym, jak firma ogłosiła partnerstwo z Coinbase, aby zapewnić klientom instytucjonalnym dostęp do handlu kryptowalutami.

 
Kopalnie, Mining!
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex