24 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!


Jakie są obecnie najbardziej innowacyjne kryptowaluty?   
 

Świat jest pełen kryptowalut o różnych możliwościach technicznych, które konkurują ze sobą każdego dnia. Poniżej przedstawienie tych, które oferują najbardziej innowacyjne opcje dla użytkowników. Dlatego spośród setek aktywów kryptograficznych, które istnieją obecnie na rynku, postaramy się ustalić, które są najbardziej innowacyjnymi kryptowalutami na dzisiaj.

1- Kryptowaluta stworzona w celu innowacji: Ethereum

Nie możemy rozpocząć naszego rankingu najbardziej innowacyjnych kryptowalut na świecie, nie wspominając już o walucie, która od samego początku starała się wprowadzać innowacje. Mam na myśli Ethereum, walutę stworzoną przez Vitalika Buterina, aby oferować możliwości, których nie ma nawet Bitcoin.
Buterin zdał sobie sprawę z potencjału Blockchain, odkąd zaczął angażować się w świat kryptograficzny. Dobrze wiemy że tą technologię można wykorzystać do wielu innych celów niż te, dla których zaprojektowano łańcuch bloków BTC.

 
 

W szczególności właśnie Buterin widział w kryptowalutach mechanizm tworzenia inteligentnych umów i zdecentralizowanych aplikacji. Dwa narzędzia, które mogą na zawsze zmienić światową gospodarkę. Automatyzacja kilku najbardziej skomplikowanych procesów handlu międzynarodowego i finansów. Tworzenie nowych aplikacji, które są bezpieczniejsze i bardziej skuteczne.
Dzisiaj Ethereum utrzymuje tego samego innowacyjnego ducha. Tym razem wraz z uruchomieniem nowej wersji kryptowaluty, znanej jako ETH 2.0. Zdecydowanie rozwiązuje to problemem skalowalności wirtualnej waluty, umożliwiającym wykonanie do 100 000 operacji na sekundę.

2- Niespodzianka: Cardano

Chociaż oczy świata kryptograficznego koncentrowały się na Ethereum, inna kryptowaluta zaskoczyła społeczność. Cardano, waluta stworzona w celu konkurowania z ETH o rynek inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji, zaskoczyła szybko rosnącą wartością, wprowadzając nową wersję Blockchain. I właśnie dlatego nowa wersja Cardano, znana jako Shelley, została wdrożona 7 lipca. Wprowadzając innowacyjne funkcje do świata kryptowalut, takie jak staking.

3- Moneta Słońca: Tron

Zamknięcie pierwszej trójki najbardziej innowacyjnych kryptowalut na świecie to moneta przedsiębiorcy Blockchain, Justina Sun, Tron. Przygotowuje także jedną z największych do tej pory aktualizacji, dzięki której ma nadzieję przeciwdziałać efektowi ETH 2.0 i przejąć inicjatywę w sektorze inteligentnych kontraktów i zdecentralizowanych aplikacji: Tron 4.0. Ta nowa wersja kryptowaluty obiecuje poprawić prywatność w transakcjach dokonywanych za pomocą tokenów Tron a więc ochrone tożsamości osób biorących udział w operacji.
Pomimo wysiłków medialnych włożonych przez Justina Suna i Fundację Tron w promocję nowej wersji kryptowaluty, nie otrzymała ona takiej samej uwagi jak ETH 2.0 lub Shelley de Cardano. Jest to też powodem, dla którego zamyka nasz ranking jako trzecia najbardziej innowacyjna kryptowaluta.


Więcej osób HODLuje Bitcoina, niż go sprzedaje


Zgodnie z ostatnim sondażem przeprowadzonym na Twitterze przez użytkownika PlanB, 65% respondentów HODLuje bitcoina, natomiast zaledwie 3,9% z nich, sprzedaje aktualnie swoje kryptowaluty.

Interesujące wyniki ankiety

Znany analityk i twórca modelu cenowego Bitcoin SF2 – PlanB, przeprowadził ankietę na Twitterze, aby dowiedzieć się, co miłośnicy kryptowalut robią obecnie ze swoimi bitcoinami. W sondażu zapytał, „jesteś obecnie”, zapewniając uczestnikom cztery opcje do wyboru.

Interesting poll result:
– 84% is holding/buying/DCAing bitcoin
– buying:selling = 4:1 .. should result in higher prices, but sellers are obviously not among my followers
– sellers indicate they are trading or selling bitcoin to buy altcoins to get more bitcoin (weird logic IMO) pic.twitter.com/N1astjGHzX

— PlanB ? (@100trillionUSD) July 10, 2020

Ankieta trwała 24 godziny i wzięło w niej udział 13 831 osób. Aż 65,6% głosujących (9061 osób) stwierdziło, że aktualnie HODLuje BTC.

 
 
 

Co ciekawe, z sondażu wynika, że bitcoina kupuje znacznie więcej osób, niż sprzedaje. 18,3% (2,527) uczestników ankiety stwierdziło, że nabywa BTC. Zaledwie 3,9% (538) spośród głosujących wybrało opcję „sprzedaje obecnie bitcoina”. Ci drudzy twierdzą, że wyprzedają BTC, aby inwestować w altcoiny, a następnie z powrotem zamienić je na „króla kryptowalut” i osiągnąć zysk.

Czwarta opcja pokazuje ilu głosujących, nie posiada jeszcze bitcoina w swoim portfelu. 12,2% (1685 osób) zagłosowało właśnie na ten wariant. Ta grupa może jednak składać się z ludzi, którzy „nie są zainteresowani”, „czekają” na przełamanie cen lub „mają nadzieję” na niższe ceny przed wejściem na rynek.

HODLing potwierdzony

Sondaż potwierdza również wcześniejszy raport firmy CoinGacko, który sugerował, że posiadacze bitcoina HODLują go znacznie więcej niż sprzedają. Raport wykazał, że chociaż cena BTC, od marcowego dołka, wzrosła o 78%, to obroty na rynku spadły o 28%.

Co więcej, raport pokazał że tylko 27% dostępnych w obiegu bitcoinów, zostało przeniesionych od początku 2020 roku. Oznacza to, że 73% wszystkich istniejących BTC, pozostają nieaktywne od dłuższego czasu. Dane te zostały również potwierdzone przez CEO firmy Glassnode.


Jak legalnie wydawać kryptowaluty za pomocą karty Binance


Jeśli jesteś właścicielem cyfrowych monet, możesz łatwo korzystać z kryptografii w życiu codziennym, aby dokonywać zakupów offline.

Zarejestruj się na giełdzie Binance. Odbierz darmową kartę do płatności w sklepach lub bankomacie. Pomaga ona zarządzać kryptowalutami (przechowywać, wysyłać, odbierać lub wymieniać kryptowaluty) np. w podróży. 

Reklama Dźwignią Handlu - Wykorzystaj Najlepsze Platformy Reklamowe Do Promocji Swoich Projektów, Stron, Banerów!

   
 

Teraz możesz płacić tą kartą offline za posiłki i usługi. Możesz także dodać swoją kartę do Google Pay i Samsung Pay!

Dokonuj płatności kryptograficznych szybko, wygodnie i wyjątkowo bezpiecznie!


Blockchainowa rewolucja w motoryzacji


Producenci samochodów starają się nie tylko być bardziej eco, ale dodatkowo szukają sposobów na dostarczenie użytkownikowi maksymalnych udogodnień, poprawiając bezpieczeństwo oraz komfort użytkowania. Auta za sprawą odpowiednich systemów mogą analizować style jazdy użytkowników oraz sprawdzać stan poszczególnych elementów. Mogą dostarczać tym samym właścicielowi danego auta, jak i innym użytkownikom pewne dane, które mogą poprawić bezpieczeństwo wszystkich uczestników ruchu drogowego. Wystarczy sobie tylko wyobrazić, ile kolizji zostałoby unikniętych, gdyby systemy samochodów wykrywały przejazd innego auta na czerwonym świetle. Automatycznie w tym samym momencie informacja ta zostałaby przekazana wszystkim innym użytkownikom w pobliżu. To wszystko za sprawą blockchaina który dostarcza błyskawicznie zweryfikowane dane. Kolejnym ważnym aspektem zastosowania blockchaina jest możliwość używania auta jako środka płatności np. na autostradach. Jest to bezpieczny sposób płatności, gdyż można prześledzić pełną historię wszystkich transakcji.Bardzo przydatną funkcją może być również dostarczanie informacji o aktualnych warunkach na drodze. Byłoby to użyteczne w przypadku korków oraz pozwalałoby na uniknięcie nieszczęśliwych zdarzeń. Dodatkowym atutem byłoby skanowanie terenu po którym porusza się użytkownik. Takie informacje są bardzo potrzebne szczególnie użytkownikom aut elektrycznych. Wszelkie tego typu informacje zaoszczędziłyby część baterii.

Wracając jeszcze na moment do elektryków, technologia blockchain jest pewnego rodzaju zabezpieczeniem przed wykorzystywaniem dzieci do pracy w kopalniach surowców potrzebnych do baterii aut elektrycznych. Obecnie jest to problem, gdyż kopalnie posiadają systemy podatne na modyfikacje danych przez człowieka. Blockchain zaś zapewnia kontrolę nad danymi. Informacje raz wprowadzone do systemu zapewniają pełną transparentność niepożądanych modyfikacji.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex