×

Tokeny kryptograficzne, które “skoczą” 10x pod koniec roku?!

Tokeny kryptograficzne, które “skoczą” 10x pod koniec roku?!

   
 

Rynek kryptowalut przeszedł kilka wzlotów i upadków w ostatnich miesiącach, śledząc jednak statystyki i zachowania niektórych interesujących projektów kryptograficznych, możemy analizować różne wskaźniki, które mogą nam pomóc w zobrazowaniu co i kiedy kupić.

Wydaje się więc jasnym, że niektóre monety będą rosły bardziej niż inne, albo ze względu na ich skalowalność, historię w ostatnich latach, albo ze względu na ich cechy, które czynią je bardzo atrakcyjnymi:

 
 

CARDANO

Ma kapitalizację rynkową w wysokości 55 miliardów USD od początku 2022 roku i ładnie się wspina po drabinie rynku kryptowalut. Najbliższe miesiące będą decydujące dla tej kryptowaluty oraz dla jej ekologicznej mapy drogowej. Jeśli sektor będzie dalej taki, jaki jest, może to być dużą niespodzianką w nadchodzących miesiącach i dlatego oczy inwestorów są skierowane w dużym stopniu na tą crypto.

 
 

POLKADOT

Jest częścią generacji 3.0 i jest jedną z kryptowalut, które można skalować w celu zaspokojenia potrzeb sektora finansowego z ponad 160 000 transakcjami na sekundę. Została stworzona przez jednego z założycieli Ethereum i oczekuje się, że znacznie wzrośnie w 2022 roku. Jest to popularna kryptowaluta ze względu na zdecentralizowaną platformę interoperacyjności Web 3 blockchain. Inwestorzy Crypto zyskają możliwość współpracy z szeroką gamą blockchainów w sieci Polkadot z ekonomiczną i transakcyjną skalowalnością. Nowatorski schemat dostępności i ważności danych pozwala łańcuchom na niezależną interakcję ze sobą.

DIVI

Divi to blockchain typu „proof-of-stake”, którego główną misją jest uczynienie kryptowalut łatwymi dla wszystkich i skupia się na budowaniu najbardziej przyjaznego dla użytkownika ekosystemu na świecie, który przyjmuje podejście wielowalutowe, łącząc DIVI z innymi kryptowalutami i walutą fiducjarną w jedną Platformę. DIVI osiągnął jeden z najlepszych wyników w 2021 roku, kiedy wzrósł z 0,03 centa do najwyższego w historii poziomu 0,19 centa, więc doświadczeni analitycy przewidują, że może z łatwością osiągnąć wartość + 2 USD w 2022 r. i do 5 USD w kolejnych miesiącach i będzie rosła w kolejnych latach, więc mówimy o +50X obecnej wartości! Jest to bez wątpienia jeden z najbardziej obiecujących altcoinów na świecie.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex