22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Aktualizacje na rynku kryptowalut – 14.11.2022. Krach giełdy FTX

3 min read
   
 


Bitcoin spadł o -19,75% w porównaniu z ostatnimi 7 dniami i obecnie kosztuje 16 507 USD. Z kolei Ethereum straciło -20,74%. Całkowita kapitalizacja rynkowa kryptowalut wynosi 849 miliardów dolarów, a BTC zwiększa swoją dominację do 37,3%.

 
Boty Crypto
 

Dane z 14 listopada 2022 r., 17:30 UTC przez Messari.io.

Najnowsze wiadomości:

Giełda FTX zgłosiła upadłość, dyrektor generalny Sam Bankman-Fried rezygnuje….

FTX złożyła wniosek o upadłość w Stanach Zjednoczonych po tym, jak zaskoczyła branżę problemami z płynnością. Zgodnie z oświadczeniem, FTX i około 130 podmiotów powiązanych wszczęło dobrowolne postępowanie, aby umożliwić Grupie FTX przegląd swojego statusu i optymalizację windykacji dla interesariuszy. Sam Bankman-Fried, dyrektor generalny, złożył rezygnację.

FTX prowadzi dochodzenie w sprawie możliwego włamania o wartości 477 mln USD. Możliwa praca Insider.

Zaledwie 24 godziny po złożeniu wniosku o upadłość na podstawie rozdziału 11 w Stanach Zjednoczonych, portfele FTX zostały opróżnione z ponad 515 mln USD w Ethereum, Binance Smart Chain (BSC) i tokenach Avalanche.

Uważa się, że 477 milionów dolarów zostało skradzionych, a reszta została przeniesiona do bezpiecznego magazynu przez FTX.

Szef bezpieczeństwa Kraken, Nick Percoco, “rozpalił” następnie Twittera szybkim tweetem sugerującym, że zna tożsamość osoby, która przeprowadziła tę transakcję.

Giełdy kryptowalut obiecują opublikować dowód rezerw.

W następstwie wielomiliardowego upadku FTX firmy kryptowalutowe starają się uspokoić użytkowników i zapewnić jak największą przestrzeń między użytkwnikami a koroporacjami..

Binance, Crypto.com, OKX i Derebit zobowiązały się przedstawić dowód, że mają wystarczające rezerwy na pokrycie zobowiązań swoich klientów.

Coinbase podjęła również kroki w celu odróżnienia się od FTX, wysyłając ostatnio e-maile do konsumentów, aby podkreślić, w jaki sposób „biznes jest odrębny i ostatecznie lepiej chroni” konta i aktywa klientów.

Inne Njusy:


OPCJA WSPÓŁPRACY ONLINE- WARTO PRZETESTOWAĆ!

 
EAZYBOT
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex