23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Ręczne ustawienia bota handlowego – RoyalQ

4 min read
   
 

W RoyalQ możemy pracować w oparciu o zautomatyzowane strategie – Kliknij! lub też możemy w sposób indywidualny, rozpocząć trading.

W RoyalQ możesz zarabiać dzięki automatycznemu handlowi. Platforma codziennie generuje dochód. Zysk z handlu jest zmienny i zależy od trendu rynkowego, zainwestowanego kapitału i ustawień bota.


Potencjalne zarobki w sieci

W RoyalQ jest 6 poziomów. W zależności od osiągniętego poziomu Twoje zarobki rosną. Poniższa tabela przedstawia szacunkowe zarobki, jakie możesz zarobić, tworząc sieć i reklamując platformę RoyalQ za pomocą swojego linku partnerskiego. Za każdą zarejestrowaną osobę zarobisz od 30 do 70 USDT i od 20% do 60% prowizji wynikających z zarobków uzyskanych przez Twoją organizację.


Ustawienia bota handlowego RoyalQ

Aby rozpocząć, przejdź do kryptowalut z menu głównego.

Kliknij „ Ustawienie handlu

To jest ekran na RoyalQ, na którym możesz ustawić parametry handlu kryptowalutami.

Jak ustawić pozycje menu

Najpierw zrób zakup ilościowy

Udział zakupiony przy pierwszym uruchomieniu robota. Będzie to wartość referencyjna pomnożona przez wartości, które ustawimy w kolejnych krokach.

Otwarta pozycja podwójna

Jeśli aktywujemy tę funkcję, bot podwaja pierwszy zakup kryptowaluty. Np. jeśli ustawimy 10$ to bot kupi 20$ jako pierwszą transakcję. Po otwarciu kwota zakupu będzie podwajana przy każdym zakupie pierwszego zamówienia w cyklu, a pozycja zostanie obliczona na podstawie podwojonej kwoty pierwszego zamówienia

Limit wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego

Są to poziomy zakupów, które chcemy ustawić w naszym bocie. Automatyczna to 7. Aby zmienić ten parametr wystarczy zmienić liczbę. Jeśli chcemy ustawić wszystkie parametry musimy przejść do dolnego menu pod „ Konfiguracja marginesu ”. Znajdziemy ten ekran.

W lewej kolumnie znajdujemy procent spadku monety. Na przykład na powyższym rysunku widzimy 3,5% jako pierwsze ustawienie. W prawej kolumnie zamiast na górze jako pierwsze ustawienie znajdziemy cyfrę 2. Oznacza to, że jeśli kryptowaluta spadnie o 3,5% swojej wartości, bot dokona zakupu dwukrotności wartości początkowej, którą ustawiliśmy. Jeśli więc „ Pierwsza kwota zakupu ” zostanie ustawiona na 10 USD, dokona zakupu za 20 USD. W drugim wezwaniu ustalamy 4% i 4 razy. Oznacza to, że jeśli moneta spadnie o 4%, bot dokona zakupu w wysokości 4-krotności „ Pierwszej kwoty zakupu ”. To tylko przykładowe ustawienia i każdy może wprowadzić wartości, które uzna za najbardziej odpowiednie dla kryptowaluty, którą chce kupić.

Stosunek zysku dla całej pozycji

Ta pozycja wskazuje zysk, jaki chcemy uzyskać dla każdej pozycji. Taki zysk będziemy mieli ze sprzedaży kryptowaluty. Zwykle najlepiej jest ustawić niską wartość, na przykład 1,3%. Zbyt wysokie wartości mogą nie dać oczekiwanych rezultatów. Jeśli wartość jest zbyt wysoka, bot może potrzebować więcej czasu na sprzedaż w oparciu o trend rynkowy dotyczący kryptowaluty.

Cała pozycja odbierz zysk od wywołania zwrotnego

Jest to margines błędu przy zamykaniu transakcji. Na przykład, jeśli ustawimy 1,3% jako marżę zysku na sprzedaży, przy tym ustawieniu bot zamknie pozycje i sprzedaż między wartością zysku, która będzie się wahać od 1% do 1,3%. To ustawienie pozwala nam zoptymalizować zarobki.

Kup w oddzwonieniu

Jest to procentowa marża, którą kryptowaluta musi przekroczyć, aby bot mógł przystąpić do nowego zakupu kryptowaluty po jej sprzedaży. Pozwala to nie kupować od razu kryptowaluty, jeśli jej wartość nie wzrośnie. Jeśli wartość jest ustawiona na 0%, bot dokona zakupu natychmiast po sprzedaży.

Dystrybucja i alokacja zysków

Tę pozycję można ustawić, jeśli mamy co najmniej 5 na pozycji „ Limit wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego ”. Klikając, znajdziemy ten ekran.

Ta pozycja to „pozycja SUB”. Zasadniczo to ustawienie mówi botowi: nie czekaj, aż bot uśredni cenę całej pozycji i zarobi 1,3%, ale zarób 1,3% zaczynając od piątej pozycji. To ustawienie pozwala zoptymalizować zyski płynące z bota.

Oddzwonienie zwrotne z pozycji podrzędnej typu take-profit

Jest to procentowa zmiana, zanim bot dokona nowego zakupu. Ustaw tę pozycję między 0,2% a 0,5%. W trybie pozycji podzielonej, po osiągnięciu ustawionego współczynnika zysku, ustawiony współczynnik wywołania zwrotnego zysku musi zostać wywołany, zanim system aktywuje zysk.

Po zakończeniu konfiguracji możesz wrócić do głównej sesji kryptowalut i kliknąć przycisk „ , Start aby rozpocząć automatyczny handel.


Jeżeli opisany sposób zarabiania przypadł Ci do gustu – poniżej znajdziesz wpis w którym zarejestrujesz się w RoyalQ a także skorzystasz ze zautomatyzowanej strategi

https://e-pasywnezarabianie.pl/royal-q-bot-auto-trade-na-binance-i-huobi-zysk-do-30-na-miesiac/

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex