Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 14.03.2022

   
 


Dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 38 000 USD za Bitcoin i 2,5 000 USD za Ethereum. Mimo że wygląda na to, że najgorsze może się dopiero wydarzyć, niektórzy eksperci uważają że być może już osiągnęliśmy dno. Zasoby informacyjne i edukacyjne Cane Island Digital Research podkreślają, że „trudno sobie wyobrazić, że wolumen może spaść znacznie niżej, co oznacza że ​​Bitcoin musi być blisko dna”. Pomimo wydarzeń geopolitycznych, wolumeny wymiany netto są „racjonalnie stabilne”, według platformy analitycznej Glassnode. Zauważają również, że ogólna podaż po stronie sprzedającej pozostaje „dość skromna”, biorąc pod uwagę okoliczności makro.

 
FINCLUB
 


Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

? Według raportu PwC Sports Outlook 2022 dla Ameryki Północnej, transakcje NFT są jednym z 10 znaczących wydarzeń w sektorze sportowym. Według raportu zasoby cyfrowe mają potencjał, aby głęboko zmienić sposób, w jaki fani oglądają sport i wchodzą w interakcje z ulubionymi zespołami.

❌ Stany Zjednoczone i Unia Europejska wzmagają wysiłki, aby uniemożliwić Rosji unikanie sankcji za pomocą crypto. Niektóre giełdy kryptowalut odrzuciły wnioski z Ukrainy o umieszczenie na czarnej liście wszystkich rosyjskich adresów. Coinbase i Kraken, oba z siedzibą w Stanach Zjednoczonych, powiedziały, że zamrozą aktywa osób wymienionych w sankcjach.

? Binance ujawnia swoje plany przejmowania firm z całego świata, aby zdobyć globalną dominację. Według raportu Financial Times, jedna z największych giełd kryptowalut na świecie ma na celu poszerzenie swoich zainteresowań biznesowych poprzez przejmowanie firm niezwiązanych z kryptowalutami.

 
FREE ZARABIANIE
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
 
 
 
   
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.