Postrzeganie rynku krypto okiem Phila Koniecznego

Postrzeganie rynku krypto okiem Phila Koniecznego

Zakazy, nakazy, regulacje lub ich brak. Niedecyzyjność w słowach u „ekspertów”. Trudność zrozumienia nowej technologii a tak naprawdę świadomość zagrożenia dla niektórych  instytucji powoduje różnorodność w wypowiedziach na temat tej branży. Przypomina mi się moja ostatnia rozmowa telefoniczna ze znajomym który był na wydarzeniu organizowanym w maju 2018 roku przez Polskie Stowarzyszenie Bitcoin na którym po raz pierwszy w Polsce pojawił się Andreas M. Antonopoulos, autor Mastering Bitcoin.

Przy okazji – wydarzenia stowarzyszenia możecie obserwować TU.

Otóż znajomy powiedział proste zdanie które tak naprawdę pokazuje przyszły rozwój branży kryptowalut.

„Wiesław,  Bitcoin i kryptowaluty dopiero startują. To początek”

Znajomy powiedział tak niewiele a zarazem bardzo wiele. Dlatego się cieszę że byłem prawie na początku tego fenomenu a teraz aktywnie obserwuję jakie zmiany za pośrednictwem Bitcoina oraz Blockchain zachodzą na rynku finansowym.

Poniżej wypowiedź Phila Koniecznego oraz jego kanał na YOU TUBE

Facebook zakazał reklam kryptowalut a teraz pracuje nad swoją własną krypto.
JP Morgan był przeciwny krypto a jego CEO otwarcie je krytykował teraz JP Morgan pracuje nad wlasna krypto i wdraża technologie blockchain do swoich banków.
Wenezuela zakazała kryptowalut a następnie stworzyła swoją nadorową krypto Petro.
Google zakazał reklam kryptowalut a teraz pisze maile do Vitalika Buterina, twórcy Ethereum i oferuje mu pracę przy stworzeniu własnej kryptowaluty.
Prawda jest taka, że dla banków, korporacji i rządów TE kryptowaluty są złe bo zostały stworzone przez świadomych ludzi dla świadomych ludzi by uciec przed współczesnym niewolnictwem i uciskiem rządów. Państwa i korporacje próbują blokowac krypto by spowolnić rozwój jednocześnie ucząc sie technologii blockchain i pracując nad swoimi projektami bo zorientowali się, że to przyszłość.
Kryptowaluty to nowe rozdanie dla świata. Pytanie tylko czy ludzie to zrozumieją i będą walczyć o wolność za pomocą technologii blockchain czy beda sluchac Morawieckiego i mu podobnych którzy wiedzą lepiej niż twórcy PayPala, Twittera, Facebooka czy Google i uważają je za drugie Ambergold i potulnie beda czekać aż powstaną rządowe i banksrerskie krypto które zniewola ich jeszcze bardziej.
Czy tego chcecie czy nie gotówka to nasza ostatnia ostoja wolności. Za pomocą gotówki omijamy banki i rządy dokonując transakcji bez ich wiedzy. Z tego powodu oplacane przez banksterke rządy walczą z gotówką wprowadzajac coraz nizsze limity płatności gotówkowych. Czy tego chcemy czy nie gotówka fizyczna przestanie niedługo istnieć.
Kryptowaluty to elektroniczna wersja gotówki ponieważ są peer to peer (P2P) kryptowaluty przesyłamy miedzy sobą bezpośrednio od osoby do osoby z pominięciem bankow i rządów dlatego sa dla nich złe. Przez kryptowaluty władza i kontrola moze wysunąć im się z rąk a ludzie mogą odzyskają kontrolę.
Pytanie tylko w którą stronę pójdzie ludzkość.
W stronę wolności wybierając kryptowaluty stworzone przez swiadomych ludzi czy jak stado baranów zahipnotyzowane przez telewizory pojdzie w stronę kryptowalut banksrerskich, korporacyjnycj i rządowych gdzie kazda transakcja bedzie monitorowana a rzad bedzie wiedział co jecie gdzie jecie ile kupujecie i na co wydajecie pieniądze. Podatki ściągane beda wtedy w 100%. Według mnie nie ma innej drogi, albo pełna wolność albo pełna niewola.

Phil Konieczny

 

 
 
 
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
http://e-pasywnezarabianie.pl/postrzeganie-rynku-krypto-okiem-phila-koniecznego/
YouTube255
YouTube
LinkedIn
Instagram

About Author

Wiesław

"Sama wiedza nie wystarczy, trzeba ją jeszcze stosować... Chęci nie wystarczą, trzeba działać." - Autorski blog o możliwościach jakie daje Nam Internet w kwestii technologii, innowacji oraz zarabiania online. Blog przypadł Ci do gustu? Możesz go więc wesprzeć kilkoma Satoshi: 3HAa6DCoFdQDt2iiqBTS4dvhhGWaxtn8ZR Informacje zawarte na blogu e-pasywnezarabianie.pl oraz załącznikach oparte są na danych uzyskanych z ogólnie dostępnych źródeł , nie gwarantują osiągnięcia jakichkolwiek rezultatów i właściciel bloga nie ponosi odpowiedzialności za skutki powstałe w wyniku wykorzystania informacji zawartych na stronie.

WITAJ NA MOIM BLOGU

Prezentacja E-Pasywnych

Bądź na bieżąco. Otrzymuj nowe wpisy przez e-mail:

PROJEKT W KTÓRYM – DOMINUJĄ FINANSE

 
Dominant Finance
 

PROMOCJA, REKLAMA!

 
 

INFORMACJE BIZNESOWE NA TWÓJ E-MAIL

Zapisz sieTwoje Imię:
Email:


GIEŁDY – KRYPTO

 
 

TOP PROJEKT

 
 

GIEŁDA BITBAY PARTNEREM

 
 

NARZĘDZIA DO E-MARKETINGU


 
DOMENYTV
 

Ciekawa Lektura

 
 

PORADY PRAWNE

„KRYPTO NJUS!”

 
 

INWESTYCJE – AKTYWA – ZABEZPIECZENIE

FAJNE – BO DARMOWE

O ryzyku

Z Kim E-Pasywni Współpracują? Zobacz poniżej


legiobiznes

kryptoholik


reklama

8 MOŻLIWOŚCI ZAROBKOWYCH W 1 FIRMIE


 

NEXUS

THE GCC GROUP – WIELOBRANŻOWA FIRMA Z POTENCJAŁEM

Tomasz Pawlik – Wywiad z Właścicielami Rockwall Investments

STATYSTYKI

Ilość Wizyt: 69287

Dzisiejsze Wizyty: 41

Użytkownicy Online: 7

Jestem też na......

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
Przeczytaj inne:
Dom za Bitcoina w Stanach, Fundusz zabezpieczający depozyty na krypto-giełdach, Plasma Cash od twórcy Ethereum – Vitalika Buter, Bitcoin przekroczy wartość akcji Berkshire Hathawayin

Pierwszy dom sprzedany za Bitcoiny w północno-wschodnich Stanach Zjednoczonych   Dom w Delaware został sprzedany w dniu 6 lipca 2018...

Zamknij