20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Postrzeganie rynku krypto okiem Phila Koniecznego

4 min read
   
 

Zakazy, nakazy, regulacje lub ich brak. Niedecyzyjność w słowach u “ekspertów”. Trudność zrozumienia nowej technologii a tak naprawdę świadomość zagrożenia dla niektórych  instytucji powoduje różnorodność w wypowiedziach na temat tej branży. Przypomina mi się moja ostatnia rozmowa telefoniczna ze znajomym który był na wydarzeniu organizowanym w maju 2018 roku przez Polskie Stowarzyszenie Bitcoin na którym po raz pierwszy w Polsce pojawił się Andreas M. Antonopoulos, autor Mastering Bitcoin.

Przy okazji – wydarzenia stowarzyszenia możecie obserwować TU.

Otóż znajomy powiedział proste zdanie które tak naprawdę pokazuje przyszły rozwój branży kryptowalut.

“Wiesław,  Bitcoin i kryptowaluty dopiero startują. To początek”

Znajomy powiedział tak niewiele a zarazem bardzo wiele. Dlatego się cieszę że byłem prawie na początku tego fenomenu a teraz aktywnie obserwuję jakie zmiany za pośrednictwem Bitcoina oraz Blockchain zachodzą na rynku finansowym.

Poniżej wypowiedź Phila Koniecznego oraz jego kanał na YOU TUBE

Facebook zakazał reklam kryptowalut a teraz pracuje nad swoją własną krypto.
JP Morgan był przeciwny krypto a jego CEO otwarcie je krytykował teraz JP Morgan pracuje nad wlasna krypto i wdraża technologie blockchain do swoich banków.
Wenezuela zakazała kryptowalut a następnie stworzyła swoją nadorową krypto Petro.
Google zakazał reklam kryptowalut a teraz pisze maile do Vitalika Buterina, twórcy Ethereum i oferuje mu pracę przy stworzeniu własnej kryptowaluty.
Prawda jest taka, że dla banków, korporacji i rządów TE kryptowaluty są złe bo zostały stworzone przez świadomych ludzi dla świadomych ludzi by uciec przed współczesnym niewolnictwem i uciskiem rządów. Państwa i korporacje próbują blokowac krypto by spowolnić rozwój jednocześnie ucząc sie technologii blockchain i pracując nad swoimi projektami bo zorientowali się, że to przyszłość.
Kryptowaluty to nowe rozdanie dla świata. Pytanie tylko czy ludzie to zrozumieją i będą walczyć o wolność za pomocą technologii blockchain czy beda sluchac Morawieckiego i mu podobnych którzy wiedzą lepiej niż twórcy PayPala, Twittera, Facebooka czy Google i uważają je za drugie Ambergold i potulnie beda czekać aż powstaną rządowe i banksrerskie krypto które zniewola ich jeszcze bardziej.
Czy tego chcecie czy nie gotówka to nasza ostatnia ostoja wolności. Za pomocą gotówki omijamy banki i rządy dokonując transakcji bez ich wiedzy. Z tego powodu oplacane przez banksterke rządy walczą z gotówką wprowadzajac coraz nizsze limity płatności gotówkowych. Czy tego chcemy czy nie gotówka fizyczna przestanie niedługo istnieć.
Kryptowaluty to elektroniczna wersja gotówki ponieważ są peer to peer (P2P) kryptowaluty przesyłamy miedzy sobą bezpośrednio od osoby do osoby z pominięciem bankow i rządów dlatego sa dla nich złe. Przez kryptowaluty władza i kontrola moze wysunąć im się z rąk a ludzie mogą odzyskają kontrolę.
Pytanie tylko w którą stronę pójdzie ludzkość.
W stronę wolności wybierając kryptowaluty stworzone przez swiadomych ludzi czy jak stado baranów zahipnotyzowane przez telewizory pojdzie w stronę kryptowalut banksrerskich, korporacyjnycj i rządowych gdzie kazda transakcja bedzie monitorowana a rzad bedzie wiedział co jecie gdzie jecie ile kupujecie i na co wydajecie pieniądze. Podatki ściągane beda wtedy w 100%. Według mnie nie ma innej drogi, albo pełna wolność albo pełna niewola.

Phil Konieczny

 

 
 
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex