Jak wiemy kopalnie przechodzą swoisty “rekonesans”. Wiele osób szuka opcji, szuka możliwości dogodnej dla siebie cenowo jak i technicznie.

Poniżej pokaże dla Ciebie trzy zróżnicowane możliwości “kopania”.

Jeżeli czytasz ten wpis to myślę że jesteś zainteresowany, zainteresowana taką formą działalności i też masz świadomość jakie korzyści za tym idą.

1 Opcja ✔️ Fajna opcja dla “kopaczy”.
Poszukałem, posprawdzałem firmy wyglądają na rzetelne i klarowne…ale jak powtarzam….
– “Zawsze i wszędzie jest ryzyko” Jest to najlepsze podejście do sprawy w każdej branży – nie tylko tej online. Wtedy działamy z przemyśleniem, rozwagą a przy tym mamy więcej sukcesów …niż porażek

♨️ Ale do rzeczy:

BitClub Network.

Kopalnia która swoją farmę koparek ma w Islandii. Można tam pojechać, kopalnię zobaczyć czy też pogawędzić z właścicielem.

Pula udziałowa na np. Bitcoin to 500 $. Można również wykupić pule GPU (1000 $) na Zcash, Monero, Dash i inne, mocno skapitalizowane kryptowaluty. W tym przypadku również nie interesuje nas prąd, problemy czy psucie się sprzętu ponieważ to zadanie dla BitCluba – my musimy jedynie zarabiać. W powyższym a także w tym i trzecim przypadku który opiszę, zarabiamy na wzroście krypto. Dodatkowy argument.

PULE UDZIAŁOWE W BTC

PULA UDZIAŁOWA GPU W ZCASH

Ps:… BitClub Network działa od 2014 roku. Firma pracuje w Islandii, wypłaca i daje pasywne dochody dla inwestorów. Co pewien okres czasu grupy osób w tym też z Polski jadą do kopalni, zwiedzają farmę i  rozmawiają z właścicielem. Mam tu zakupionych kilka pul BTC oraz pulę GPU Zcas’a

BitClub Network – Dlaczego tu jestem? Zobacz!

2 Opcja ✔️ Tania i równie ciekawa. Polska firma Rockwall Investments oferuje kilka sposobów zarabiania a dokładnie jest ich aż…cztery.

Jedną z nich jest zakup udziałów w ich koparkach.

Koszt? 23 $.

Udziały możemy zakupić na:

Jest to jedna z tańszych opcji przy której możemy rozpocząć swój biznes. Reinwestując lub od czasu do czasu dodając nową inwestycję możemy dojść do fajnych efektów.

KONTRAKTY W MOC OBLICZENIOWĄ:

Ps:… Rockwall Investments stoworzyło dwóch Polaków. Jak sami mówią na konferencjach online – mieli dość upadających projektów i postanowili stworzyć “coś swojego”. Pomimo że firma powstała nie dawno to mają ciekawe plany rozwoju na 2018 rok

Rockwall Investments – ZOBACZ!

 
 3 Opcja ✔️Pewnie słyszałeś już lub słyszałaś o możliwości pomnażania swoich krypto walut. Jedną z takich opcji jest Bot AI-DOG w PT.
Plus Token bardzo szybko nabiera rozpędu. Do tej pory rozwijany głównie w Azji, a obecnie też w Europie. 3,9 mln użytkowników działa już w 102 krajach. Zarabiamy pasywnie od 8-16 % miesięcznie w ciekawym Planie Marketingowym.

 

KONKURENCYJNY PROJEKT ONLINE. BOT AI - DOG, ARBITRAŻ, PORTFEL

 
Plus Token
 

-nie ma opłat wpisowych
-działa z poziomu aplikacji na iOS i Android
-6-18% miesięcznie kwoty krypto płaconej dziennie
-w obrocie mogą być BTC, ETH, LTC, DOGE, BCH, XRP, DASH, EOS
-w każdej chwili możesz wypłacić swoje krypto z portfela!
-100% prowizji zarobków poleconego w pierwszej linii, każda kolejna 10%
-brak opłaty członkowskiej
-brak opłat miesięcznych
-zysk od pierwszego dnia

Plus Token, Bot, Arbitraż – Na czym to polega! – SPRAWDŹ


Która opcja jest dla Ciebie?

To już Twoja decyzja. Jeżeli masz pytania, chcesz pogadać – zapraszam do KONTAKTU

Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
Google+0
Google+
https://e-pasywnezarabianie.pl/jakie-kopalnie-lub-koparki-wybrac-trzy-przedzialy-cenowe/
YouTube285
YouTube
LinkedIn
Instagram