×

Najlepsze platformy kryptowalutowo – przeglądarkowe do zarabiania

Najlepsze platformy kryptowalutowo – przeglądarkowe do zarabianiaHoneygain


   
 

Honeygain – ciekawa platforma na której można zarabiać pasywnie. Projekt jest crowdsourcingową firmą sieciową, która umożliwia innym firmom przeprowadzanie wywiadu internetowego, badań rynku i dostarczania treści. Aplikacja ułatwia usługi proxy stronom trzecim, takim jak analitycy danych, Fortune 500 i inne godne zaufania firmy. Program działa w tle podczas normalnego korzystania z usługi internetowej. Nie spowolnia komputera, ani możliwości przeglądania Internetu. Może działać 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu na Twoim urządzeniu. Zgodnie z zapowiedzią właścicieli można na niej zarobić do 50 USD miesięcznie. Ponieważ sam dopiero zaczynam korzystanie z tej usługi, to mogę jedynie napisać że osoby które w tym projekcie są dłużej, zarabiają około 20 USD miesięcznie, uruchamiając ją w trakcie pracy na komputerze. Honeygain jest w 100% pasywny po zainstalowaniu i skonfigurowaniu. Działa w tle i sprzedaje nieużywaną przepustowość. Społeczeństwo, które co miesiąc kupuje programy z nieograniczoną przepustowością, nie wykorzystuje nawet 10% ich rzeczywistej dozwolonej przepustowości, więc sensowne jest zarabianie pasywnego dochodu poprzez jej sprzedaż. Honeygain oferuje również pierwsze 5 USD za darmo tylko za rejestrację (wypłaty od 20$) , więc warto spróbować. Fajnym aspektem Honeygain jest to, że można go używać na dowolnym urządzeniu, w tym; komputery, laptopy, tablety, a nawet telefon. Honeygain jest bardzo przyjazny dla użytkownika i można go uruchomić automatycznie po włączeniu urządzenia lub za pomocą kliknięcia przycisku.UWAGA! Podczas włączania niektórych z tych platform na komputerze, nasz system antywirusowy może włączyć blokadę i wykryć program jako wirus. Niektóre korzystają z mocy obliczeniowej naszego laptopa, więc nie ma co się dziwić że antywirus próbuje robić “blocka”.


NETBOXJeżeli znasz przeglądarkę Brave, to też wiesz jakie korzyści możesz mieć w Netbox Global. Projekt który kieruje się podobną zasadą i jest przegladarką internetową opartą o blockchain z własnym tokenem NBX.


Dlaczego warto już teraz zainstalować przeglądarkę Netbox i na niej zarabiać? – SPRAWDŹ TO!


Lbry.tv – alternatywa dla YouTube na której możesz zarabiaćOdbierz nagrody od platformy LBRY. Projekt zbliżony działaniem do YouTube, z tym że zbudowany na Blockchain. Dodatkowo połączony z kilkoma ciekawymi rozwiązaniami.


LBRY- LBC


-brak KYC

-koniecznie potwierdź e-mail

-zbieraj LBRY za oglądanie, surfowanie, lajkowanie itp.

-twórz, udostępniaj swoje zdjęcia czy filmy, reklamuj swoje linki partnerskie i zarabiaj

-co 24 h losowany Bonus. Nagroda od 1 do 100 sztuk za obejrzenie jednego filmiku ( wystarczy go otworzyć )

-możliwość polecania 15 LBC za osobę

-waluta notowana na giełdach, można od razu wypłacić np. na Bittrex

-cena od kilku miesięcy za sztukę wzrosła 800 % i jest wypłacalna


Platforma działa już kilka lat. Ostatnio wprowadziła udoskonalenia i nowości na swoją platformę. Kliknij TU – jeżeli chcesz poznać ten projekt!


PUBLISH0X


Na zakończenie przedstawiam mega ciekawą opcję darmowego zarabiania kryptowalut. Można je od razu potem sprzedać lub…Hodlować.

✅PUBLISH0X – Proste Zarabianie krypto.
Jak wiecie na blogu mam ….dużo różnych projektów. Wiele osób się dziwi:

“Jak Ty się wyrabiasz?” 🙂

Według mnie – trzeba po prostu umieć się zająć wszystkim i mieć na to czas. Znam osoby które mają 1 góra dwa projekty – i nie wiedzą o co w nich chodzi! 🙂
A tak na poważnie, staram się wszystko obserwować, aktualizować, analizować, weryfikować i wybierać najbardziej wartościowe rzeczy. Czyli takie które przydadzą się i dla mnie..i dla Ciebie. Oczywiście czasem – różnie z tym bywa 🙂
Dlatego też często piszę o tym że warto mieć bloga. Możesz się na nim dzielić dosłownie wszystkim. Możesz być sportowcem amatorem i sprzedawać swoje kursy, możesz działać w ogródku i rekomendować jakie kwiatki i kiedy warto w nim posadzić, możesz być marketerem – blogerem i podpowiadać gdzie warto coś zrobić – aby zarobić.
Jak pewnie wiesz – ograniczają nas tylko nasze myśli. Warto z nimi wyjść do ludzi.

Na poniższej platformie możemy realnie, łatwo zarabiać krypto i je sobie potem spieniężać.
Nie jest ich wiele, nie są to kokosy ale są to ciekawe coiny za którymi stoi spora społeczoność. Są notowane na Coinpaprika czy też CoinMarketCap

DAI Stablecoin (DAI)
Basic Attention Token (BAT)
Loopring (LRC)

Przede wszystkim zbieramy je za darmo, w miedzyczasie swoich działań i aktywności w sieci. Nic prostszego.
Moje pierwsze BAT-y już na portfelu. Nie sprzedaje – hodluje.
Projekt ten poznasz poniżej:
https://e.pasywnezarabianie.pl/publikuj-czytaj-i-zarabiaj-na-publish0x

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex