19 kwietnia 2024

Znasz i korzystasz z przeglądarki Brave? Jest jej następca – Netbox Global. Przeglądarka która Ci zapłaci!!

4 min read


Niestety ale……

…. Z wielkim żalem musimy poinformować naszą społeczność że zapadła informacja o zamrożeniu projektu. Takie i formacje godzinę temu podali włodarze projektu NetboxGlobal szczegóły na medium https://netboxglobal.medium.com/netbox-global-freezing-9ceb91eb693d

   
 


Jeżeli znasz przeglądarkę Brave, to też wiesz jakie korzyści możesz mieć w Netbox Global.

W przeglądarce Brave zysk z reklam jest wypłacany w tokenach, nazywających się Basic Atenttion Token (w skórcie BAT). Tokeny z każdej reklamy są rozdzielane pomiędzy dostawcę reklamy, partnera dostosowującego treści reklam, twórców Brave oraz użytkownika, który obejrzał daną reklamę. W ten sposób podczas codziennego przeglądania Internetu jesteśmy w stanie zbierać drobne ilości BATów, które później możemy wymienić na pieniądze.

Tokeny – najłatwiej określić jako wirtualne punkty. Tworzone są dzięki napisaniu odpowiedniego kodu, a więc można powiedzieć, że powstają „z powietrza”. Tokeny możemy wymieniać na specjalnych giełdach, zatem mają one określoną wartość. Jak mówią ekonomiści: rzeczy są tyle warte, ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić.

Podobną zasadą kieruje się Netbox który jest przegladarką internetową opartą o blockchain z własnym tokenem NBX – konkurencja dla wyżej wspomnianej przeglądarki BraveProjekt ten wywodzi się z Rosji.

Dlaczego warto już teraz zainstalować przeglądarkę Netbox?

Po instalacji Netbox Browser (procedura rejestracji znajduje się na dole tego wpisu) odbierzesz 20 Netbox Coins oraz inne bonusy. Oferta jest ograniczona tylko dla pierwszych 125 000 użytkowników przeglądarki.

Dodatkowe coiny otrzymasz za założenie walleta a także za codzienną oraz miesięczną aktywność.Stake

Bardzo ciekawą opcją jest pomnażanie otrzymanych coinów Netboxa za aktywność oraz polecania w STAKE. Netbox Browser to nie tylko przeglądarka internetowa, ale węzeł blockchain. Możesz wziąć udział w infrastrukturze blockchain za pomocą PoS i zostać nagrodzony.

Na poniższych screenach możesz zauważyć że otrzymane w bonusie 21 coinów zamieniłem na Stake. W ten sposób będę ich miał więcej. W zależności od przyszłej ceny, będę mógł z czasem je sprzedać na giełdzie.
Przeglądaj Internet w Netbox Browser i otrzymuj nagrody.

Im więcej czasu spędzasz w Netbox Browser, tym więcej Netbox Coins otrzymasz.

To nie koniec możliwości Netbox. Możesz też skorzystać z….

Masternodów

Dowiesz się o nich więcej, podczas rejestracji lub…..pisz na KONTAKT – wyślę dla Ciebie procedurę działania w nich.

Jeżeli powyższe informacje Ciebie nie przekonały? Być może zrobi to “WHITEPAPER NETBOX – DOWNLOAD

Netbox ma o wiele więcej produktów. Aby je wszystkie poznać, warto się zarejestrować i …działać, zarabiać, kumulować a potem z zyskiem sprzedawać.

Procedura działania, rejestracja, video poradnik oraz podsumowanie
Jeżeli projekt Netbox przypadł Ci do gustu, chcesz w nim podziałać, zarobić, odebrać darmowe coiny i je pomnażać lub masz pytania zapraszam do KONTAKTU

W systemie dla każdej osoby po wykorzystaniu 3 linków partnerskich, generujemy kolejne. Jest to zabezpieczenie przed botami.TU ZNAJDUJE SIĘ LINK DZIĘKI KTÓREMU W PEŁNI SKORZYSTASZ Z NETBOXA – KLIKNIJ!

Bot NetBoxa do Telegrama celem zdobywania dodatkowych Tokenów – KLIKNIJ

Nasza Polska grupa NetBox na Telegramie – Koniecznie dołącz! – KLIKNIJ!

20 NBX za zainstalowanie
1 NBX za założenie portfela
3 NBX po tygodniu używania
6 NBX po miesiącu używania
Przegladarka codziennie nalicza nam coiny NBX za to że jej używamy, czyli podobnie jak Bittube, im dłużej siedzimy na necie tym więcej zarobimy
✔ Przegladarka ma wbudowany portfel na którym trzymamy nasze coiny.
Na czym zarabiamy?:
✔ używanie
✔ polecanie
✔ Stake, Masternode, Inne

Video z kanału You Tube pokazujące proces instalacji przeglądarki, odebrania bonusów, założenie walleta, priv key

Michał MielniczukPomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Leszek
Leszek
4 lat temu

Zainstalowałem na szybko , dopiero później zrmiałem żeby dostać darmowe 20 trzeba od kogoś po prostu zainstalować usunąłem i zainstalowałem od jednego yutubera ale byłem nadal co mnie zdziwiło już zalogowany i nadal nic,więc usunąłem oraz wylogowałem sie i jeszcze raz ściągnąłem i nadal nic to nie dało nie dostałem nic .Jak to naprawic ??

 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
3
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex