SatoshiLabs – Faucets, różne oferty zarobkowe plus plan pasywny 
  
 

W SatoshiLabs możesz dołączyć do prostej zabawy i łatwej gry. Możesz zostać najlepszym kierownikiem laboratorium i otrzymywać fajne nagrody z pasywnymi dochodami z laboratoriów. Możesz wypłacać swoje zarobki do FaucetHub lub bezpośrednio na swój adres Bitcoin

W SatoshiLabs możesz zdobywać Satoshi, nie tylko za pomocą kranika. Pomimo że stronka jest dość prosta a sam projekt narazie nie ma takiego rozmachu jak konkurencyjny Cointiply czy FaucetHub to posiada kilka możliwości zarobku:

1. Kranik – co 5 minut można zdobyć od 5 do 15 Satoshi. 
2. Oferty – płatne ankiety lub zadania, np. shortlinksy, czyli skracacze stron (najciekawsza opcja w ofertach) – w tym przypadku zarobek jest nie w Satoshi ale kredytach
3. Plan pasywny – za odpowiednią kwotę z uzbieranych w kraniku Satoshi możemy zakupić różne generatory mocy. Krótki opis:

  • są różne “generatory” mocy do zakupu: bunkier (każdy poziom kosztuje 250 satoshi), generator (750 satoshi), pojemniki na żywność (1750 satoshi) itd.
  • każdy z owych “generatorów” pozyskuje moc – najtańszy na 1 poziomie, czyli bunkier, pozyskuje 10 mocy na godzinę. Ile z tego Satoshi wychodzi? To zależy od tzw. poola, czyli wartości puli mocy zakupionych przez użytkowników.


Z rekomendacji projektu SatoshiLabs zarabiasz 20% z każdego Faucet Claim i 10% za każde zakończone zadanie Shortlink lub Offerwall!

Multi accounting = BAN Używanie dowolnego oprogramowania / aplikacji / czegokolwiek do podszywania się pod oryginalny adres strony spowoduje zbanowanie uczestnika.

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
YouTube
YouTube
LinkedIn
Share
Instagram
0 0 vote
Article Rating