Platforma marketingowa, dochód pasywny, bonus 50$ na start, platforma w języku polskim, wewnętrzny czat między użytkownikami, $$$ za każdy poziom kariery. Nawet bez inwestycji!


Dostarczanie startupom i firmom technologii AI i blockchain w celu poprawy wyników biznesowych


Platforma co 24h nalicza % jak dojdzie do 100% zysk przechodzi na konto główne. Opcja bez inwestycji, bardzo fajne bonusy za obrót ekipy. Start od 20 USDT!

Typ serwisu: STUDIO GIER I TECHNOLOGII
Data wejścia w życie: 15 marca 2023 r

https://ioosa.tech/ („Witryna”) jest własnością IOOSA Technology Services LLC i jest przez nią obsługiwana. Firma jest administratorem danych i można się z nią skontaktować pod adresem: ioo sa@ioosa.tech , 1621 Central Avenue, Cheyenne, WY 82001, USA


PREZENTACJA IOOSA PL – KLIKNIJ TU!


Jak odbieramy bonus 50$?

   
 

Po zalogowaniu, przechodzimy na stronie jak w obrazku poniżej. Certyfikat pozwala zarabiać na bezpośrednich poleceniach nowych partnerów oraz uczestniczyć w Planie Kariery. Możesz go aktywować przyciskiem “Uruchom”. Od tego momentu zacznie generować zysk w wysokości 0,6% każdego dnia. Jeśli wartość certyfikatu osiągnie 100%, całe 50 USDT zostanie przelane do Portfela Depozytowego. Wielkość dziennego zysku zależy od wybranego pakietu i wynosi od 0,6% do 1,03% dziennie.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex