×

Bitget ruszył z kolejną promką ! Wystarczy codziennie się zalogować i zbierać punkty za aktywność

Bitget ruszył z kolejną promką ! Wystarczy codziennie się zalogować i zbierać punkty za aktywność

   
 

Za giełdą Bitget stoi grupa wczesnych krypto inwestorów, którzy wierzą w przyszłość opartą na technologii blockchain.

Od 2018 roku budują giełdę oddaną pomaganiu użytkownikom w mądrzejszym handlu poprzez zapewnienie bezpiecznego, kompleksowego rozwiązania do inwestowania w kryptowaluty.


Szczegóły

1. W promocji Koła fortuny użytkownicy mogą uzyskać jeden los, dzieląc się promocją ze znajomymi, zapraszając znajomych do rejestracji lub zapraszając zaproszonych do osiągnięcia 50 USDT w wolumenie obrotu. Użytkownicy mogą zgromadzić do 5 losów na rundę za pomocą pierwszej i drugiej metody oraz kolejny los za pomocą trzeciej metody za każdym razem, gdy zaproszony osiągnie 50 USDT w wolumenie obrotu.

2. Szczegóły losowania można znaleźć w zakładce Moja historia. Za każdym razem, gdy zakręcisz Kołem fortuny, otrzymasz losową liczbę szczęśliwych monet. Po zebraniu 100 monet otrzymasz 100 USDT.

3. Każda promocja trwa 120 godzin (5 dni). Po zakończeniu odliczania wszystkie losy i szczęśliwe monety z tej rundy zostaną usunięte.

4. Nagrody będą rozdawane w formie kuponów krypto. Wszystkie nagrody zostaną przesłane na konta użytkowników w ciągu 3 dni roboczych od zatwierdzenia.

5. Gdy Twoi znajomi zarejestrują się na Bitget, otrzymają pakiet powitalny o wartości 1000 USDT.

6. Możesz jednocześnie uczestniczyć w tej promocji i programie poleceń. Gdy zaproszeni znajomi wykonają zadania, otrzymasz odpowiadające nagrody.

7. Podczas dystrybucji nagród system automatycznie zweryfikuje, czy obie strony mają ekskluzywnego statusu partnera. W przypadku wykrycia statusu partnera nagroda nie zostanie przyznana. Ponadto należy pamiętać, że subkonta nie mogą być używane jako niezależne konta do udziału w promocjach, a ich dane nie będą konsolidowane z kontem głównym.

8. Nie można jednocześnie przystąpić do tej promocji i Assist2Earn. Jeśli już dołączyłeś do Assist2Earn, rejestracja w tej promocji zdyskwalifikuje Cię z Assist2Earn.

NR 1

Największa platforma krypto do copy tradingu

8 mln

Zarejestrowanych użytkowników na całym świecie

10 mld USDT

Dzienny wolumen obrotu


Rozpocznij swoją przygodę z kryptowalutami już teraz!

Handluj na platformie, której zaufały miliony użytkowników.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex