×

Graj, Buduj, Zarabiaj realny CASH!

Graj, Buduj, Zarabiaj realny CASH!

   
 

WŁASNE ULICE. OTRZYMAJ NFT


Zdobądź cyfrowe ulice i zdobądź unikalne NFT

DecentWorld to szwajcarska platforma metaverse cyfrowych nieruchomości zbudowana w oparciu o technologię blockchain, aby wprowadzić doświadczenie web3 nowej generacji. Platforma umożliwia członkom kupowanie i handel cyfrowymi Street NFT, które można następnie łączyć w kolekcje. Ukończone i postawione Kolekcje generują zysk, który jest wypłacany w wybranych odstępach czasu. Korzystając z najnowocześniejszych funkcji bezpieczeństwa, DecentWorld oznacza także zaufanie i przejrzystość w branży blockchain.

TWÓRZ KOLEKCJE. OTRZYMAJ WYDAJNOŚĆ.


Połącz swoje cyfrowe ulice w kolekcje i otrzymuj zyski ze stakowania NFT

DecentWorld to platforma metaverse oparta na technologii blockchain, skupiająca się na wirtualnych nieruchomościach. Użytkownicy mogą przeglądać, eksplorować, nabywać i stawiać zasoby cyfrowe w metaświecie DecentWorld. Zakupione zasoby cyfrowe w DecentWorld są trwale własnością społeczności, co daje jej pełną kontrolę nad ich wirtualną własnością w celu handlu, wymiany, prezentów lub stawek. Użytkownicy zgłaszają prawa własności do wirtualnych nieruchomości w księdze przesyłek opartej na blockchainie. DecentWorld wykorzystuje inteligentne kontrakty do prowadzenia księgi własności cyfrowej własności w metaświecie.

RYNEK NFT


Handluj swoimi NFT na rynku P2P DecentWorld

DecentWorld to wirtualna kopia prawdziwego świata. Głównymi aktywami w DecentWorld są ulice, z których każda ma swój fizyczny odpowiednik w prawdziwym świecie. Co więcej, w DecentWorld użytkownicy mogą kupować Ulice i łączyć je w różne Kolekcje, które z kolei można stawiać i generować zysk. Każda ulica jest unikalnym NFT, a każda w pełni zmontowana kolekcja jest także unikalnym NFT, który można przenieść na inne platformy.


Prężna gospodarka wewnętrzna DecentWorld

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex