23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Podążaj za ekspertami lub zewnętrznymi dostawcami sygnałów kryptograficznych i automatycznie kopiuj ich sygnały

3 min read
   
 

Boty handlowe to programy, które pomagają w automatyzacji handlu kryptowalutami oraz w analizie rynku, wykonywaniu zleceń i kopiowaniu aktywności handlowej innych traderów.

Boty handlowe działają przez cały dzień, dzięki czemu Twoje konto jest aktywne, nawet gdy śpisz. Boty pomagają również uniknąć presji szybkiej transakcji. Jednym z takich botów jest Zignaly. Na platformie dostępny jest także język polski. Duże ułatwienie.


Handel kopiami, handel automatyczny i platforma handlu ręcznego inteligentnego

Podążaj za ekspertami lub zewnętrznymi dostawcami sygnałów kryptograficznych i automatycznie kopiuj ich sygnały.

Zignaly założona została w 2008 roku w Madrycie w Hiszpanii. Oferuje usługi oparte na chmurze, które łączą handlowców z różnymi giełdami kryptograficznymi za pośrednictwem interfejsu API. Oto niektóre z funkcji Zignaly.

Kopiuj handel

Zignaly pozwala traderom handlować za pomocą zewnętrznych dostawców sygnałów kryptograficznych. Dostawcy sygnału wysyłają alerty handlowe dotyczące kryptowalut, które są dobrymi zakupami. Rozważania wynikają z ręcznej analizy wykresów przez profesjonalnych traderów lub analizy przez boty handlowe.

Poznaj najlepszych traderów i automatycznie kopiuj wszystkie ich transakcje. Kiedy oni handlują, ty handlujesz. To takie proste.

Interfejs w chmurze

Interfejs Zignaly jest całkowicie oparty na chmurze. Pozwala to na łatwy dostęp i aktualizację oprogramowania z dowolnego miejsca w dowolnym czasie. Jest to również wygodne, ponieważ możesz uzyskać dostęp do swojego konta z dowolnej platformy: telefonu komórkowego, komputera PC lub komputera stacjonarnego.

Trailing stop loss

Trading stop loss to strategia, która pomaga zmaksymalizować zyski i zminimalizować straty. Ten zautomatyzowany program śledzi wzrost ceny waluty. Jak tylko zacznie spadać, zaczyna sprzedawać twoje monety. Ten proces gwarantuje, że będziesz cieszyć się zaletami i uniknąć wad. Ta strategia staje się zatem przydatna dla traderów, ponieważ zwiększa szanse na osiągnięcie zysków i uniknięcie strat.

Nieograniczone transakcje

Zignaly pozwala handlować dowolną parą walutową bez żadnych limitów handlowych.

Dostosowywanie botów Tradingview

Sygnały transakcyjne mogą odbywać się bezpośrednio z Twojego konta tradingview. Możesz także stworzyć swojego bota za pomocą PineEditor TradingView. po zbudowaniu bota możesz ustawić alerty za każdym razem, gdy bot zasugeruje kupno lub sprzedaż. Następnie Zignaly przekształci te alerty w pozycje handlowe.

Zignaly ma aktywny zespół wsparcia, który wchodzi w interakcję z klientami za pośrednictwem serwisów społecznościowych i oficjalnej strony internetowej. Witryna zawiera sekcję Często zadawane pytania, w której znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. Mogą pomóc nowemu użytkownikowi w zdobyciu podstawowej wiedzy o Zignaly.

Klienci mogą również wchodzić w interakcje z zespołem za pośrednictwem serwisów społecznościowych organizacji: Twittera i Discorda.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex