×

Zautomatyzowana platforma Copy Trading, która pozwala użytkownikom na wszystkich poziomach doświadczenia bezproblemowo inwestować w kryptowaluty

Zautomatyzowana platforma Copy Trading, która pozwala użytkownikom na wszystkich poziomach doświadczenia bezproblemowo inwestować w kryptowaluty

   
 

Bot do handlu kryptowalutami jest niesamowitym partnerem handlowym, który zrobi to, co chcesz, ale nie może zrobić wszystkiego za człowieka. Z drugiej strony Ty możesz – spać przez całą noc a automatyczny bot, zrobi robotę za Ciebie.

Kiedy obawiasz się, że twoje emocje mogą manipulować twoim procesem handlowym, bot handlowy jest w tym przypadku dobrym rozwiązaniem. Osobiście nie możesz przeanalizować ogromnej ilości danych handlowych w ciągu kilku sekund i podjąć odpowiedniej decyzji handlowej ale bot handlowy sprawi, że Twoje życzenie stanie się rzeczywistością.

Bot handlowy to całkowicie zmieniona technologia w branży kryptograficznej. Wunderbit Trader jest obecnie jednym z popularnych botów do handlu kryptograficznego na rynku.

Zautomatyzowana platforma Copy Trading, która pozwala użytkownikom na wszystkich poziomach doświadczenia bezproblemowo inwestować w kryptowaluty. Możesz zarejestrować się w WunderTrading jako trader lub inwestor. Jako inwestor możesz poszukać dobrego tradera, który będzie dla Ciebie handlował za niewielką prowizję od osiągniętego zysku. WunderTrading oferuje dwa główne produkty: zaawansowany terminal handlowy oraz w pełni zautomatyzowany bot handlowy (TradingView). Produkty te są przeplatane funkcjami, takimi jak sygnały transakcyjne, handel społecznościowy i usługa OTC, która zapewnia niesamowite wrażenia handlowe. Poniżej znajdują się główne cechy tego bota.

Handel lustrzany / Handel społecznościowy

Trader WunderTrading umożliwia kopiowanie najlepszych handlowców kryptograficznych z przejrzystymi zapisami. Możesz zautomatyzować handel społecznościowy za pomocą handlu kopiami (handel lustrzany). Ta funkcja pozwala uzyskać takie same wyniki, jak profesjonalni handlowcy, bez posiadania wiedzy, którą zgromadzili przez lata nauki i handlu.

Wiele unikalnych portfeli strategii handlowych

Korzystając z zaawansowanych narzędzi handlowych, WunderTrading stworzył unikalne portfele strategii handlowych, które składają się wyłącznie z botów handlowych, opartych na analizie technicznej i wskaźnikach z indywidualnym ustawieniem dla każdej pary kryptowalut. Dzięki testom historycznym WunderTrading zdołał zbudować stałą rentowność w każdym miesiącu. Wszystkie te portfele są dostępne dla każdego inwestora na platformie.

Dostosowywanie botów

Dzięki PineEditor TradingView otrzymujesz potężne narzędzie do tworzenia botów dla popularnych par kryptowalut. Możesz także przetestować wstecznie dowolny pomysł, aby zobaczyć, jak jest opłacalny. Możesz ustawić alerty za każdym razem, gdy Twój bot zasugeruje kupno lub sprzedaż. Następnie platforma umożliwia przekształcenie tych alertów w w pełni funkcjonalnego bota.

Inteligentny terminal handlowy

Ta funkcja oferuje elastyczny sposób tworzenia zleceń na inteligentny handel kryptowalutami. Dzięki platformie WunderTrading możesz dodawać i edytować Take Profit i Stop Loss do dowolnego zlecenia na Binance lub Kraken. Możesz nawet edytować Take Profit i Stop Loss, gdy transakcja jest aktywna, aby były na bieżąco z aktualnymi warunkami rynkowymi. Platforma umożliwia również obsługę tylu kont kryptograficznych, ile chcesz w tym samym czasie, z automatyczną realizacją transakcji na wszystkich kontach.

Wyjście paniki

Wyjście paniki to wyjście awaryjne ze strategii, gdy jest ona jeszcze w toku. Po naciśnięciu przycisku wyjścia z paniki, transakcja zostanie automatycznie zamknięta po cenie rynkowej w danym momencie. Ta funkcja pomoże Ci uniknąć strat wynikających z wahań na rynku.

Zarządzanie wieloma kontami

Jako trader możesz zarządzać portfelami wielu kont giełdy kryptowalut w tym samym czasie bez konieczności wykonywania strategii na każdym koncie w terminalu handlowym.

Relacja inwestora z inwestorem

WunderTrading oferuje dwa rodzaje kont: konto inwestora i konto tradera. Z kontem tradera możesz łączyć się z tysiącami nowych inwestorów i generować zysk, automatycznie stosując swoją strategię do portfela inwestora. Współpracując z inwestorem, pomagasz mu osiągać zyski, tak jak zarabiasz dzięki prowizji od zysków.

Kanały wsparcia

WunderTrading ma czat na żywo na swojej stronie głównej, za pośrednictwem którego użytkownicy mogą skontaktować się z zespołem wsparcia. Firma posiada również aktywne media społecznościowe i fora społecznościowe, za pośrednictwem których wchodzą w interakcję z użytkownikami: odpowiadając na ich zapytania i prośby. Należą do nich Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram i YouTube. Kanał YouTube WunderTrading zawiera wiele przewodników wideo o tym, jak najlepiej wykorzystać oprogramowanie. Użytkownicy mogą również zadzwonić do zespołu wsparcia pod numer podany na stronie.

Wunderbit Trader łączy w sobie wiele funkcji, które tworzą całkowicie wyjątkowy produkt.
Wunderbit Copy Trading Bot jest łatwy w użyciu i zachęca handlowców do pracy zespołowej poprzez handel społecznościowy.
Ta platforma jest również giełdą na poziomie podstawowym, ponieważ umożliwia komuś wejście na rynek Crypto za pomocą waluty fiducjarnej.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
1
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex