×

Bot Crypto który daje dodatkowe opcje i otwiera nowe aspekty dla Twojego handlu!

Bot Crypto który daje dodatkowe opcje i otwiera nowe aspekty dla Twojego handlu!


Zostań lepszym traderem kryptowalut, dzięki najlepszej aplikacji do handlu kryptowalutami

ikona


Najnowocześniejsze doświadczenie w handlu kryptowalutami

   
 

Wysyłaj zlecenia na dowolną giełdę z jednego intuicyjnego interfejsu mobilnego. Znajdź wspaniałe możliwości handlowe dzięki księgom zleceń na żywo, zaawansowanym wykresom i porównaniom cen między giełdami w czasie rzeczywistym.

 ikona


Zaawansowane typy zleceń dla każdej giełdy

Handluj z Trailing Stop na ponad 25 giełdach. Dołącz Take Profit i Stop Loss do każdego wysyłanego zamówienia. Zaawansowany terminal do handlu kryptowalutami w Twojej kieszeni.

ikona


Alerty dotyczące realizacji zleceń, cen i portfela

Otrzymuj natychmiastowe powiadomienia o osiągnięciu ceny docelowej, przekroczeniu długoterminowego poziomu wsparcia, wykonaniu zlecenia lub notowaniu tokena na Coinbase Pro.

 ikona


Najlepsze w swojej klasie zabezpieczenia i ochrona handlowców

Szyfrowanie klasy przemysłowej i proaktywna heurystyka wykrywania zagrożeń zapewniają klucze API i bezpieczeństwo danych osobowych. Ochrona grubych palców powiadamia Cię, gdy ryzykujesz dokonanie błędnej transakcji.

Platformy wymiany kryptowalut są niezbędne dla każdego tradera. Platformy wymiany są tak ważne z wielu powodów. Pierwszy to liczba dostępnych monet, łatwość obsługi i przede wszystkim środki bezpieczeństwa. Aby czerpać korzyści ze wszystkich platform giełdowych, inteligentni inwestorzy mają więcej niż jedno, dwa, a nawet trzy konta giełdowe. Jednak śledzenie wszystkich monet, pozycji, transakcji itp. na każdym koncie staje się wyzwaniem.


Na szczęście istnieją platformy, które łączą wszystkie konta wymiany pod jednym dachem, aby ułatwić cały proces. Nie tylko umożliwiają śledzenie Twojego portfela na wszystkich giełdach w czasie rzeczywistym, ale także dają dodatkowe opcje i otwierają nowe aspekty dla Twojego handlu.

Uniwersalna aplikacja do handlu i zarządzania portfelem Good Crypto może zapewnić swoim klientom najlepsze doświadczenie w handlu kryptowalutami i wzmocnić pozycję handlarzy kryptowalutami dzięki zaawansowanym narzędziom handlowym dostarczanym w prostym, intuicyjnym interfejsie.

Good Crypto to aplikacja na Androida i IOS, ale jest też jej w pełni funkcjonalna wersja internetowa.

Dzięki Good Crypto możesz poprawić swoje wyniki handlowe poprzez zaawansowane narzędzia do handlu kryptowalutami. Zarządzaj swoimi pozycjami 24/7 na dowolnej giełdzie i monitoruj stan swojego portfela w czasie rzeczywistym na wszystkich giełdach kryptograficznych i portfelach blockchain.


Bot Good Crypto jest bardzo prosty. Przyzwyczaisz się do aplikacji przy pierwszym użyciu. Przyciski są przejrzyste i dobrze zorganizowane. Za pomocą jednego kliknięcia możesz sprawdzić ceny w czasie rzeczywistym, a następnie rozpocząć handel i wymianę między kontami giełdowymi; wszystko to w zaledwie kilka sekund.


Bezpieczeństwo

Twoje bezpieczeństwo ma największe znaczenie, zwłaszcza jeśli chodzi o handel; z tego powodu Good Crypto ma solidny system bezpieczeństwa, aby wszystko było bezpieczne.

Po pierwsze, łączysz swoje konto wymiany z Good Crypto za pomocą klucza API. Możesz kontrolować wszystkie uprawnienia nadane w ramach tego klucza. Ponadto wszystkie klucze API są szyfrowane po podłączeniu do Good Crypto.

Good Crypto ma regularne audyty zewnętrzne i współpracuje z hakerami w “białych kapeluszach”.


Osoby zaproszone otrzymają 25% zniżki na roczny plan PRO, jeśli zarejestrują się za pomocą mojego linku

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex