23 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Nowy projekt od PaidVerts – PTC SHARE

3 min read


   
 

Platforma Ptc Share jest projektem w którym każdy może zarabiać (nawet bez wkładu).

Zareklamujesz tu swoje biznesy w których działasz czy też strony www ( kupuję tam pakiety reklam, aby dla nowej społeczności pokazać swój blog – oraz projekty w których działam).

Na platformie dostępnych jest sporo gadżetów – opcji reklamowych. Dochody są z kilku źródeł. Oprócz aktywności darmowej, można także zakupić pakiety reklam już od 1$. Za każdy 1$ zakupionych pakietów, otrzymujemy 118% prowizji w punktach bonusowych.

Plusem jest ciekawy plan referencyjny dla osób które Ptc Share polecają.W Internecie można wyczytać że Ptc Share jest od właścicieli PaidVerts. Dlatego też dziwi mnie pomysł na kolejny program oparty o ten sam schemat. Ale kto wie….może nowy Ptc Share okaże się sukcesem tak jak miało to miejsce w czasach świetności PaidVerts’a. Druga sprawa to taka, że Admin PaidVerts ma też inne projekty które działają już dobrych kilka lat. Myślę że spokojnie można zająć swoje miejsce i czekać na odpalenie tej…rakiety, lub tonącego statku. Zobaczymy 🙂

Konsekwencja i codzienna aktywność może się przełożyć na reklamy o wartości np. 1,5 $. Kupując natomiast kampanie reklamowe możemy przyśpieszyć cały proces zarabiania.UPDATE 15.06.2019 !!!!!


PTC SHARE WYSTARTOWAŁ!


Ptc Share ceni długoterminowych, zaangażowanych i aktywnych członków. Chce ich nagradzać najbardziej. Daje im szansę zarabiać coraz więcej zupełnie za darmo! W ofercie PtcShare jest szereg różnych możliwości oraz zadań, które dla każdego pomogą budować finansowe portfolio każdego dnia. Zbieraj aktywnie punkty BAP, wykonując niektóre z zadań na pierwszym miejscu! Im więcej masz BAP – tym więcej zarabiasz.  Otrzymasz wtedy raz dziennie premię za aktywność. Aktywność którą należy wykonać przed końcem każdego dnia.


Można już w pełni korzystać z platformy. Po pierwszym zalogowaniu polecam zapoznać się z “samouczkiem”.
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

3 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
3
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex