Platforma Ptc Share ma być projektem w którym każdy będzie mógł zarabiać (nawet bez wpłat).

Zareklamujesz swoje biznesy w których działasz czy też strony www ( np. ja tam coś wykupię, aby dla nowej społeczności pokazać swój blog – mam nadzieję że będzie tam targeting reklam na kraje, w tym PL. Ponoć tak).

Dostępnych ma być sporo gadżetów – opcji reklamowych. Dochody mają być z kilku źródeł. Można będzie także zakupić pakiety reklam już od 1$. Za każdy 1$ zakupionych pakietów, można będzie otrzymać 118% prowizji w punktach bonusowych.

Ma być ciekawy plan referencyjny dla osób które Ptc Share będą polecać.



W Internecie można wyczytać że Ptc Share jest od właścicieli PaidVerts. Dlatego też dziwi mnie pomysł na kolejny program oparty o ten sam schemat. Ale kto wie….może nowy Ptc Share okaże się sukcesem tak jak miało to miejsce w czasach świetności PaidVerts’a. Druga sprawa to taka, że Admin PaidVerts ma też inne projekty które działają już dobrych kilka lat. Myślę że spokojnie można zająć swoje miejsce i czekać na odpalenie tej…rakiety, lub tonącego statku. Zobaczymy 🙂


UPDATE 15.06.2019 !!!!!


PTC SHARE WYSTARTOWAŁ!


Ptc Share ceni długoterminowych, zaangażowanych i aktywnych członków. Chce ich nagradzać najbardziej. Daje im szansę zarabiać coraz więcej zupełnie za darmo! W ofercie PtcShare jest szereg różnych możliwości oraz zadań, które dla każdego pomogą budować finansowe portfolio każdego dnia. Zbieraj aktywnie punkty BAP, wykonując niektóre z zadań na pierwszym miejscu! Im więcej masz BAP – tym więcej zarabiasz.  Otrzymasz wtedy raz dziennie premię za aktywność. Aktywność którą należy wykonać przed końcem każdego dnia.


Można już w pełni korzystać z platformy. Po pierwszym zalogowaniu polecam zapoznać się z “samouczkiem”.




Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube293
YouTube
LinkedIn
Instagram