Nowy projekt od PaidVerts – PTC SHARE   
 

Platforma Ptc Share jest projektem w którym każdy może zarabiać (nawet bez wkładu).

Zareklamujesz tu swoje biznesy w których działasz czy też strony www ( kupuję tam pakiety reklam, aby dla nowej społeczności pokazać swój blog – oraz projekty w których działam).

Na platformie dostępnych jest sporo gadżetów – opcji reklamowych. Dochody są z kilku źródeł. Oprócz aktywności darmowej, można także zakupić pakiety reklam już od 1$. Za każdy 1$ zakupionych pakietów, otrzymujemy 118% prowizji w punktach bonusowych.

Plusem jest ciekawy plan referencyjny dla osób które Ptc Share polecają.W Internecie można wyczytać że Ptc Share jest od właścicieli PaidVerts. Dlatego też dziwi mnie pomysł na kolejny program oparty o ten sam schemat. Ale kto wie….może nowy Ptc Share okaże się sukcesem tak jak miało to miejsce w czasach świetności PaidVerts’a. Druga sprawa to taka, że Admin PaidVerts ma też inne projekty które działają już dobrych kilka lat. Myślę że spokojnie można zająć swoje miejsce i czekać na odpalenie tej…rakiety, lub tonącego statku. Zobaczymy 🙂

Konsekwencja i codzienna aktywność może się przełożyć na reklamy o wartości np. 1,5 $. Kupując natomiast kampanie reklamowe możemy przyśpieszyć cały proces zarabiania.UPDATE 15.06.2019 !!!!!


PTC SHARE WYSTARTOWAŁ!


Ptc Share ceni długoterminowych, zaangażowanych i aktywnych członków. Chce ich nagradzać najbardziej. Daje im szansę zarabiać coraz więcej zupełnie za darmo! W ofercie PtcShare jest szereg różnych możliwości oraz zadań, które dla każdego pomogą budować finansowe portfolio każdego dnia. Zbieraj aktywnie punkty BAP, wykonując niektóre z zadań na pierwszym miejscu! Im więcej masz BAP – tym więcej zarabiasz.  Otrzymasz wtedy raz dziennie premię za aktywność. Aktywność którą należy wykonać przed końcem każdego dnia.


Można już w pełni korzystać z platformy. Po pierwszym zalogowaniu polecam zapoznać się z “samouczkiem”.
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

3 odpowiedzi na „Nowy projekt od PaidVerts – PTC SHARE”

 1. 31.05.2019

  E-mail od PTC SHARE:

  “Witajcie w PtcShare, zupełnie nowym projekcie My Traffic Value / Paidverts.com. Pozwólcie, że poinformujemy was nowościach. PtcShare będzie hybrydą strony płatnej do kliknięcia i witryny dzielenia się przychodami. Pod wieloma względami będzie on podobny do Paidverts, ale znacznie łatwiejszy do zrozumienia. „Łatwość obsługi” jest naszym głównym celem dla PtcShare, zarówno dla reklamodawcy, jak i dla zarabiających. Reklamodawcy będą mieli możliwość reklamowania się w PTCshare bez konieczności przechodzenia przez 9 różnych opcji, takich jak Paidverts. Sprawiamy, że będzie to szybka i bezbolesna metoda dla każdego reklamodawcy, zarówno nowego, jak i doświadczonego. Spodziewamy się, że w początkowej fazie projektu będzie mnóstwo ruchu, co oznacza, że ​​metody reklamowe z pewnością będą niedoceniane ze względu na wyniki, które przynoszą! Dla użytkownika robimy rzeczy niezwykle proste i tak atrakcyjne finansowo, jak to tylko możliwe. Użytkownicy będą mieli szeroką gamę metod zarabiania, wszystkie starannie przedstawione i wyjaśnione. Użytkownicy będą mogli zarabiać, oglądając reklamy, grając w gry, wypełniając oferty / zadania dzieląc się zyskownością witryny kupując reklamy masowe. Ale to nie wszystko! PTCshare zamierza dodać jeszcze więcej metod zarabiania, metod które jeszcze nigdy nie były udostępniane w Paidverts. Rozpoczynamy w czerwcu i będziemy mieli 7-dniowe odliczanie, gdy będziemy pewni, że możemy zaoferować Ci wspaniałe możliwości. Prawdopodobnie teraz jest najlepszy czas na przygotowanie się do startu i zbudowanie downline. Przygotuj się na największe uruchomienie 2019!”

 2. 8.06.2019 – New info z PtcShare.

  “Za 7 dni będzie już długo oczekiwany moment … Otwieramy nasze drzwi dla wszystkich! Oczekujemy, że będziemy mieli mnóstwo ruchu na wczesnych etapach projektu, ponieważ każdy będzie próbował wejść i zacząć. Może to powodować pewne przestoje / opóźnienia tu i tam, ale bez obaw, ponieważ będziemy obserwować i dostosowywać serwery w miarę upływu czasu, w oparciu o rzeczywisty ruch. Ale zapewniamy, że mamy niezwykle solidny system specjalnie dla PTCshare! Niezależnie od tego, czy jesteś darmowym zarabiającym, czy jesteś gotów przeznaczyć trochę pieniędzy, aby zdobyć punkty reklam zbiorczych, oczekujemy, że PTCshare przekroczy Twoje oczekiwania. Jako bezpłatny partner zalecamy wykonanie kilku ścian ofertowych i zadań w ciągu pierwszych kilku dni, dzięki czemu można również wcześnie kupić punkty masowe. Jako reklamodawca będzie to prawdopodobnie niesamowity czas, aby opublikować niektóre reklamy, ponieważ ponad 30000 osób już czeka, aby dostać się do środka, i zobaczć Twoje reklamy. Oczekujemy, że nasze reklamy i reklamy ptc zaskoczą Cię swoimi wynikami, ponieważ ceny są bardzo rozsądne!
  PS: Jeśli jesteś reklamodawcą lub chcesz uzyskać reklamy o wyższej wartości, kupując niektóre reklamy w celu zwiększenia BAP, będziemy akceptować następujące procesory, na wypadek gdybyś potrzebował czasu na przygotowanie: Bitcoin, Litecoin, PerfectMoney, Payeer, SolidTrustPay”

 3. Konkurs Ptc Share. Sierpień 2019r.
  Info od właścicieli:
  “Witaj! W sierpniu będziemy prowadzić 2 wydarzenia, które mogą zaowocować poważnymi pieniędzmi. Przede wszystkim organizujemy konkurs polecający z pulą nagród 1000 $! Twoi poleceni muszą oglądać co najmniej 20 reklam. Główna nagroda wynosi 500 $ dla zwycięzcy! A potem jest specjalna loteria … Losujemy kilku zwycięzców spośród tych, którzy wydają 5 USD lub więcej na „czyste reklamy” w sierpniu. Nie masz nic do stracenia … Wydajesz 5 $ (lub więcej) i dostajesz naprawdę solidną reklamę, z dodatkową szansą na wygranie niesamowitej nagrody! W ten sposób wielu ludzi będzie mogło doświadczyć naszego produktu „czystych reklam” i jednocześnie mogą wziąć udział w ekscytującej loterii! Zarówno konkurs skierowań, jak i nagrody loterii zostaną wypłacone 1 września.”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
3
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex