Platforma Ptc Share ma być projektem w którym każdy będzie mógł zarabiać (nawet bez wpłat).

Zareklamujesz swoje biznesy w których działasz czy też strony www ( np. ja tam coś wykupię, aby dla nowej społeczności pokazać swój blog – mam nadzieję że będzie tam targeting reklam na kraje, w tym PL. Ponoć tak).

Dostępnych ma być sporo gadżetów – opcji reklamowych. Dochody mają być z kilku źródeł. Można będzie także zakupić pakiety reklam już od 1$. Za każdy 1$ zakupionych pakietów, można będzie otrzymać 118% prowizji w punktach bonusowych.

Ma być ciekawy plan referencyjny dla osób które Ptc Share będą polecać.W Internecie można wyczytać że Ptc Share jest od właścicieli PaidVerts. Dlatego też dziwi mnie pomysł na kolejny program oparty o ten sam schemat. Ale kto wie….może nowy Ptc Share okaże się sukcesem tak jak miało to miejsce w czasach świetności PaidVerts’a. Druga sprawa to taka, że Admin PaidVerts ma też inne projekty które działają już dobrych kilka lat. Myślę że spokojnie można zająć swoje miejsce i czekać na odpalenie tej…rakiety, lub tonącego statku. Zobaczymy 🙂

Konsekwencja i codzienna aktywność może się przełożyć na reklamy o wartości np. 1,5 $. Kupując natomiast kampanie reklamowe możemy przyśpieszyć cały proces zarabiania.UPDATE 15.06.2019 !!!!!


PTC SHARE WYSTARTOWAŁ!


Ptc Share ceni długoterminowych, zaangażowanych i aktywnych członków. Chce ich nagradzać najbardziej. Daje im szansę zarabiać coraz więcej zupełnie za darmo! W ofercie PtcShare jest szereg różnych możliwości oraz zadań, które dla każdego pomogą budować finansowe portfolio każdego dnia. Zbieraj aktywnie punkty BAP, wykonując niektóre z zadań na pierwszym miejscu! Im więcej masz BAP – tym więcej zarabiasz.  Otrzymasz wtedy raz dziennie premię za aktywność. Aktywność którą należy wykonać przed końcem każdego dnia.


Można już w pełni korzystać z platformy. Po pierwszym zalogowaniu polecam zapoznać się z “samouczkiem”.
Podziel się wpisem:
RSS20
Follow by Email
Facebook0
Facebook
YouTube296
YouTube
LinkedIn
Instagram