20 kwietnia 2024

BTC za 100 000$ jeszcze w 2019 r.? , Przesłano 27,029 BTC w 24 godziny, Nowy Bitomat w Warszawie, “Niezwykła informacja” od CEO TRON

4 min read


Bitcoinowa podróż w czasie | BTC za 100 000$ jeszcze w tym roku?

   
 

W 2013 roku samozwańczy „bitcoin traveller” Luka Magnotta opublikował bardzo ciekawy wątek na reddicie. Twierdził, że wysłał wiadomość z roku 2025 dotyczącą bitcoina. Opisał w niej upadłe rządy i szalejącą wokół wojnę. Ta wojna miała toczyć się o jedyne, stabilne aktywo na świecie – bitcoina. Dziś ten temat wraca ze zdwojoną siłą z uwagi na fakt, że według projekcji Magnotty bitcoin ma osiągnąć wycenę na poziomie 100 000$ jeszcze w tym roku!

Przesłano 27,029 BTC w 24 godziny | Wieloryby w akcji

W przypadku znacznego wzrostu ceny Bitcoina, jak i innych kryptowalut, możemy być świadkami przebudzenia „wielorybów” kryptowalutowych. Inwestorzy, którzy posiadają spory kapitał ulokowany w Bitcoinie, wynoszący nawet do kilkudziesięciu tysięcy BTC, mogą wprowadzić mocne fluktuacje na rynku kryptowalutowym. Jak poinformował Whale Alert, w serii dziewięciu transakcji z 26 maja, przetransferowano 27,029 BTC o wartości ponad 230 milionów dolarów. Jeden z adresów przychodzących należał do giełdy kryptowalut Bitfinex. Ostatni skok ceny Bitcoina mógł być częściowo powiązany z tak wielkim transferem środków. 


ZA FREE, BEZ WKŁADU, WAŻNA AKTYWNOŚĆ CO 60 MINUT, PŁACI W BITCOINACH!


 

W tych transakcjach jedna z nich dotyczyła przeniesienia 1500 BTC na giełdę kryptowalut Bitfinex. Chociaż nie jest jasne, dlaczego te fundusze mają być wprowadzane na giełdę (kwestia bezpieczeństwa środków), może być bardzo prawdopodobne, że właściciel chce je sprzedać, podczas gdy cena ponownie urośnie, przekraczając kolejne roczne ATH. Wieloryby przesłały te środki w dziewięciu rzutach, gdzie największe stanowiły 15,000 BTC, 3,724 BTC, 1988 BTC oraz kilka transakcji w okolicach 1,000 BTC. Analizując te ruchy możemy spekulować, że wieloryby szykują się do sprzedaży swoich Bitcoinów, powodując tym samym znaczący spadek ceny, tzw. dump.

Nowy Bitomat FlyingAtom w Warszawie

Polski kantor kryptowalut FlyingAtom dokonał instalacji kolejnego dwustronnego bankomatu Bitcoin. Jest to już 12 urządzenie postawione przez FlyingAtom. Nowy Bitomat stanął w Galerii Handlowej Młociny, ul. Zgrupowania AK “Kampinos” 15, 05-075 Warszawa.

 
 

Bitomat pozwala dokonywać zarówno transakcji kupna jak i sprzedaży BTC. Dostęp do urządzenia jest w godzinach otwarcia Parku Handlowego tj. poniedziałek – sobota 10:00 – 22:00 oraz niedziele handlowe: 10:00 – 21:00. Prowizja transakcyjna przy zakupie i sprzedaży BTC wynosi około 2,5%.

CEO TRON: nadchodzi coś wielkiego i niezwykłego!

Tweet opublikowany przez CEO Tron 26 maja brzmi niezwykle obiecująco – podobno nadchodzi coś wielkiego i niezwykłego. Branża cyfrowych walut przeżywa rozkwit i coraz więcej pozytywnych informacji dociera do opinii publicznej. Ale co oznacza wiadomość, którą na twitterze zamieścił Justin Sun? Podobno ma mieć ona związek zarówno z Tron (TRX), jak i BitTorrent (BTT). Szczegóły poznamy już za kilka dni.

 
 


Na reakcję rynku wywołaną tymi słowami nie trzeba było długo czekać. Cena TRX wzrosła od tamtej pory o ok. 25% – z $0,28 do $0,35. Chociaż komunikat, który spowodował znaczne wzrosty, nie jest niczym pewnym (70% szans), to musiał on zadziałać na wyobraźnię inwestorów. Nad czym pracuje Justin Sun? I czy na prawdę będzie to godne uwagi?

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex