×

Darmowa reklama – Free Poleceni! Co w przypadku, gdy nie mamy kredytów na ich wyświetlanie?

Darmowa reklama – Free Poleceni! Co w przypadku, gdy nie mamy kredytów na ich wyświetlanie?

   
 

W jednym z portali reklamowych w którym eksponuję swoje linki partnerskie – wyświetlenia stanęły jak widać na obrazku. Brak kredytów na ich wyświetlanie.


Co robi Wiesław? 🙂

1.Wchodzi do Peer2Profit, w którym się nazbierało kilkanaście lub kilkadziesiąt $.

$ są za free, za to że mam odpaloną aplikację która zarabia na naszej niewykorzystanej przepustowości internetowej.https://e-pasywnezarabianie.pl/kilka-programow-do-pracy-oraz-zarabiania-w-100-bez-inwestycji

2.Wysyła za darmo zarobione $ do Payeer. Procesor internetowy w którym możemy trzymać $ , inne waluty oraz crypto.

https://payeer.com/?partner=1017476

3.GDY $ SIĘ TAM POJAWIĄ, DOŁADOWYWUJE KREDYTY W REKLAMĘ NA PORTALU ADVEAR – WITRYNA SŁUŻĄCA DO ZARABIANIA PIENIĘDZY I PROMOCJI PROJEKTÓW W INTERNECIE. REKLAMODAWCY: PRAWDZIWI UŻYTKOWNICY TWOJEJ WITRYNY ZA NIEWIELKĄ CENĘ. ELASTYCZNE USTAWIENIA REKLAM. REKLAMY SĄ URUCHAMIANE NATYCHMIAST PO DOKONANIU PŁATNOŚCI, SZYBKA MODERACJA. NAJNIŻSZY KOSZT WIZYT

Użytkownicy: zarabiaj, przeglądając witryny i wykonując proste zadania. Do pracy wystarczy dostęp do internetu. Szybkie wypłaty. 3-poziomowy system poleceń. Bezpłatna wymiana wizyt. AdVear oraz inne tym podobne portale reklamowe poznasz poniżej:

4.Reklamy zostają uruchomione, dodane platformy przeze mnie są oglądane przez setki tysięcy użytkowników w postaci bannerów, reklam kontekstowych, na stronie portalu oraz wielu innych stronkach.

5.Poleceni wchodzą, działają , rejestrują się i tak oto przy prostej strategi – bez aktywności finansowej mam płatne polecenia w projektach inwestycyjnych które na tej oraz innych platformach – promuje.

To tylko jedna strategia działania z wielu, które stosuję – jeszcze raz zaznaczam, bez nich to błądzenie w “czeluściach internetu”. Powodzonka…Stwórz swój plana działania i go – realizuj!

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex