19 kwietnia 2024

30 magicznych dni. Bonusy, boty, nowe promocje – jednym słowem gifty dla każdego!

3 min read
   
 

Jak wiecie, Upbots i UBXT to cały ekosystem. Niedawno platofrma udostępniła wiele nowych funkcji w SuperBots, ale nie oznacza to, że zapomnieli o Upbots. Dlatego też chcą świętować z Nami ich kolejną aktualizację. A przecież nie ma nic lepszego niż 30-dniowa kampania pełna niespodzianek, prawda?

Rzeczywiście, w ciągu ostatnich kilku tygodni wdrożyli pierwszą wersję kreatora botów, która ostatecznie pozwoli Nam stworzyć własną strategię. Przeprowadzili również całą serię testów funkcji, która powinna Nas bardzo zadowolić, czyli handlu kopiowaniem społecznościowym.

Oficjalnie ogłaszają także swój Marketplace V2! A zatem aktualizacja? Tak, ale nie tylko to, firma nie tylko pracuje nad zwiększeniem responsywności interfejsu, ale zamierza również towarzyszyć temu z kampanią godną tej nazwy (Tak, będą nagrody!)

Co się dzieje?

W przygotowaniu lista niespodzianek KAŻDEGO DNIA przez kolejne 30 dni!

Będą to:

  1. 30.000 UBXT do zgarnięcia KAŻDEGO TYGODNIA
  2. Nowe kampanie edukacyjne
  3. Co tydzień pojawiają się nowe boty

Dlaczego to się dzieje?

Rynek ewoluuje, algorytmy muszą za nim podążać. Po tym jak projekt ulepszył swoją aplikację, nadszedł czas na analizę dostępnych algorytmów i na końcu dodanie ich w całości, które były w toku. Dlaczego? Ponieważ trzymanie tych kopalni złota tylko dla nich nie byłoby miłe! Uważają, że niezwykle ważne jest przeniesienie ich rynku z fazy początkowej, z kilkoma dostępnymi algorytmami, do fazy wzrostu z bardziej rozbudowanym wyborem strategii.

Aby to zrobić, muszą od czasu do czasu usuwać strategie, które nie generują już wystarczającego zysku i zrobić miejsce dla innych, które pozwolą przejść przez kolejną rundę byka (ale nie tylko) z lżejszym umysłem.

Jak to będzie działać?

Każdy lubi niespodzianki, prawda? To jeszcze nie Boże Narodzenie, ale wszyscy już myślimy o naszym kalendarzu adwentowym? W tym roku Upbots wyprzedza grę, oferując kalendarz pełen niespodzianek. Może to być nowy wymieniony algorytm, nowy konkurs itp.

Więcej informacji

Chcesz więcej informacji? Aby uczcić nadejście marketplace 2.0, platforma postanowiła sporządzić (dość dużą) listę nowych strategii. Będą mieli algorytmy tylko długie, które są świetne dla przyszłego trendu wzrostowego, który na pewno zacznie się już niedługo. Użytkownicy otrzymają także MoonRocket, który sprawi, że będziemy czekać z ich długą/krótką strategią. Na koniec wymienimy niektóre algorytmy Gravity Trading. Jeśli chodzi o dokładną datę aukcji, będzie to robione stopniowo, w miarę przeglądania ich kalendarza.

Czy to wszystko?

Nie byłoby dobrej kampanii bez nagród, prawda? Upbots pomyślał o wszystkim! Co tydzień przez 4 tygodnie będą organizować konkurs na Twitterze oparty na tweetach i retweetach z 30 000 UBXT do wygrania. Zwycięzca zostanie wybrany losowo.

Podążaj za Upbots!

Twitter: https://twitter.com/UpBots

Instagram: https://www.instagram.com/upbotscom/

Ogłoszenia telegramowe: https://t.me/Upbots_announcement


Odkryj armię botów handlujących algorytmami do Twojej dyspozycji. Kliknij poniższy obrazek aby się zarejestrować

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex