20 kwietnia 2024

Darmowe tokeny, które można wrzucić w staking i otrzymywać dodatkowe ich ilości

3 min read


Dzięki zrzutowi Digex możesz otrzymać 50 000 tokenów DIGEX za darmo !!!


Nie ma KYC a tokeny można “wrzucić” w staking i je sobie pomnażać. Giełda i token notowany już na CoinMarketCap

Digex to nowa giełda BTC-futures z:

   
 

✓ Rabatami dla twórców i biorących

✓ Wbudowane boty i strategie

✓ Dublowanie handlu

✓ 1-sekundowy wykres

✓ Bitwy handlowe

✓ Zagregowana płynność

✓ Brak opłaty za finansowanie

✓ Staking: do 0,5% dziennie

✓ Handel jednym kliknięciem za pośrednictwem szablonów / telegramu


Obstawianie na giełdzie Digex to wpłata tokena DIGEX lub BTC, która zapewnia określony dzienny dochód w tokenach DIGEX.
Ponieważ emisja tokena DIGEX jest ograniczona, procent za obstawianie jest wypłacany ze specjalnego funduszu, który zawiera 30% wszystkich tokenów DIGEX. W rzeczywistości obstawianie jest zachętą finansową dla pierwszych użytkowników DIGEX z giełdy.
Niektóre projekty kryptograficzne przydzielają dużą część całkowitej dostawy tokenów zespołowi projektowemu, Digex zdecydował się wykorzystać go do nagrodzenia pierwszych posiadaczy, czyli tych użytkowników, którzy uwierzyli w ich projekt i wspierali go w pierwszych miesiącach po uruchomieniu. Jest to oferta ograniczona czasowo (w przybliżeniu na 2 lata), a gdy fundusz do obstawiania będzie się zmniejszał, procent do obstawiania również zmniejszy się. Dlatego im szybciej zaczniesz – tym większy procent zysku możesz zarobić za pomocą stakingu.
Jeśli nie chcesz przechowywać tokenów na giełdzie, ale nadal chcesz otrzymywać dochody z obstawiania tokenów DIGEX, możesz wysłać je ze swojego portfela eth do inteligentnego kontraktu do obstawiania, skąd możesz je odebrać wraz z odsetkami w dowolnym momencie. W takim przypadku naliczanie odsetek jest zapewniane przez inteligentny kontrakt w sposób w pełni zdecentralizowany: nikt nie może w żaden sposób zablokować Twoich tokenów ani uniemożliwić im wycofania się z obstawiania inteligentnego kontraktu (bez opłaty za transakcję gazową).
Nowość: obstawianie BTC. Staked BTC zostanie wykorzystany do zwiększenia płynności na giełdzie Digex poprzez przekazanie niektórych zleceń na giełdę Binance (a później na inne główne giełdy) bez użycia dźwigni finansowej, czyli bez ryzyka likwidacji. System automatycznie otworzy pozycję długą na giełdzie Binance, jeśli w Digex jest zbyt wiele pozycji długich, i odwrotnie, otworzy pozycję długą, jeśli na giełdzie Digex jest za dużo krótkich pozycji. Zapewni to wysoką płynność i minimalne spready w Digex, a także lepiej dopasuje się do ceny spot, tworząc korzystne warunki dla traderów i znacznie zwiększy obroty giełdowe podczas przyciągania nowych

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved © e-pasywnezarabianie.pl | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex