Arrano – wydajna, prosta, przyjazna zdecentralizowana wymiana. 100 ANO za rejestrację i tyle samo za każdego poleconego. Koniec dropa 30 stycznia 2021 roku. Wkrótce nowe funkcjonalności


Masz więcej niż trzy powody, aby handlować na zdecentralizowanej giełdzie Arrano

 
   
 

Wysoka walidacja
i niski koszt

Wysoki wolumen
i płynność

P2P Fiat
wymiana

Community

Ich społeczność

Token Icon

Orzeł Token


49% (ROK)


Zarezerwowane do dystrybucji społeczności. Zdobądź swoje tokeny, zanim osiągną swój szczytowy poziom.Arrano Network 100 ANO Airdrop Rozdają DARMOWE Tokeny Kryptowaluty – z kanału You Tube Paweł Paczka

100 ANO za rejestrację i tyle samo za każdego poleconego. Koniec dropa 30 stycznia 2021 roku. Wkrótce nowe funkcjonalności: Tokeny ANO, USD i inne krypto za codzienne zadania, zdrapki. Airdrop ANDX Defi token. Tylko 81800 sztuk z szacowaną ceną nawet 1200$ za sztukę. Marzenia?! Kto wie. Warto się zarejestrować i nie przegapić kolejnego projektu na miarę UNI.


Procedura Działania

Podczas rejestracji podajemy kilka swoich danych w tym e-mail i nr telefonu. Otrzymujemy 100 ANO.
Wykonaj kilka zadań i zbieraj więcej tokenów, za każde udane zaproszenie dostajemy 100 ANO.
Logując się codziennie można dostać zdrapkę i losować nagrody. Jest to ograniczony czasowo program nagród, który składa się z 42 zdrapek na 42 dni sesji logowania.

UŻYTKOWNICY MUSZĄ ZALOGOWAĆ SIĘ NA KONTO ARRANO I POZOSTAĆ PRZEZ CO NAJMNIEJ 5 MINUT, ABY AKTYWOWAĆ ZDRAPKĘ DANEGO DNIA.

 NAGRODAMI MOGĄ BYĆ TOKENY ANO. CRYPTO LUB KUPONY

Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating