20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Obserwuj doświadczonych CryptoTraderów z całego świata. Skopiuj ich strategię i otrzymuj profity na swoje osobiste konto

4 min read
   
 


Jak zwykle zaczniemy od opisu firmy.

ZuluTrade została założona w 2007 roku przez Leona Yohai w reakcji na brak platformy internetowej, która umożliwiłaby obserwowanie działań inwestorów na całym świecie, jednocześnie pozwalając im dzielić się swoją wiedzą z ludźmi zainteresowanymi ich strategiami.ZuluTrade wypełnił lukę pomiędzy cennymi informacjami na rynku pieniężnym a realizacją transakcji, poprzez przetwarzanie rekomendacji profesjonalnych i utalentowanych inwestorów z całego świata w błyskawiczne realizowanie transakcji. Dodatkową zaletą platformy jest to, że umożliwia i ułatwia ona wykorzystywanie wybranych transakcji na rachunku brokera zainteresowanych stron. Wizją ZuluTrade jest oferowanie miejsca, w którym inwestorzy mogą łączyć się z dowolną platformą transakcyjną i udostępniać swoją wiedzę globalnie.

Wizją ZuluTrade jest stać się największą na świecie społecznością handlu społecznościowego na świecie, oferującą rozwiązania inwestycyjne zorientowane na klienta!


Poznaj Jima, profesjonalnego tradera i jego przygody z ZuluTrade. Udostępnia wszystkie swoje transakcje na zulutrade.com i możesz je śledzić


ZuluTrade powstał, ponieważ nie było takiej platformy internetowej, która umożliwiałaby badanie wszystkich inwestorów globalnie w tym samym czasie, dzielenie się wiedzą z ludźmi zainteresowanymi ich strategiami oraz realizowanie ich transakcji na rachunkach brokerskich zainteresowanych stron.

Z tego co piszą na stronie, musieli pokonać wiele wyzwań. Istniejące automatyczne systemy transakcyjne nie pozwalały na handlowanie wieloma rachunkami w tym samym czasie, ponieważ po stronie brokera mogły pojawić się problemy ze skalowaniem. Musieli spotkać się z brokerami i zaprojektować nowe API (w niektórych przypadkach sami je tworzyli), aby spełnić wszystkie wymagania niezbędne dla uruchomienia platformy na szeroką skalę. Musieli stworzyć API od podstaw dla słynnej platformy MT4, ponieważ Metaquotes nie dostarcza API. Ponadto, inni brokerzy zaoferowali niefunkcjonalne API, które należało przeprojektować, aby umożliwić obsługiwanie wielu rachunków w tym samym czasie.


Monitoruj swoje konto 24/7

Automator ZuluTrade będzie Twoim osobistym asystentem: może obserwować i powiadamiać Cię, gdy coś się wydarzy, lub automatycznie wykonywać wszelkie czynności, które w innym przypadku zrobiłbyś sam.

Możesz stworzyć swoje własne zautomatyzowane zasady i stworzyć własne ustawienia budując zautomatyzowane zasady!

Automatora jak również możliwość budowania własnych zasad znajdziesz w zakładce Ustawienia.


Twórz własne zasady

Możesz zastosować zasady by zamknąć swój zysk, aktualizować Stop/Limit dla wybranych dostawców, zamknąć pozycje przynoszące zysk lub po prostu dla własnej wiadomości. Kilka przykładów:

  • jeśli zysk i strata (PnL) (floating) mojego rachunku przekroczy $1500 wówczas zamknij zysk wszystkich zyskownych pozycji
  • jeśli zysk i strata (PnL) od dostawcy_X jest poniżej $1000 wówczas prześlij mi email powiadamiający o tym, oraz zamknij wszystkie pozycje


Jakie są kombinacje handlarzy?

ZuluTrade 6

Inwestorzy o wysokiej wydajności

Traderzy są pogrupowani w dynamiczne kombinacje, które odpowiadają różnym apetytom na ryzyko i strategiom do naśladowania – Ty wybierasz to, co jest dla Ciebie odpowiednie!

ZuluTrade 5

Zarządzane usługi handlowe

Każdy wybrany zestaw Combo jest zarządzany przez zespół ds. Certyfikowanego zarządzania portfelem ZuluTrade

ZuluTrade 4

Pełny autopilot czy półautomatyzacja?

Kombinacje obejmują wszystkie profile handlowe. Od pasywnych / początkujących do ekspertów / praktycznych inwestorów.


Handluj w CFD na kryptowalutach. Wysoki trend wzrostowy!

Dołącz do szybko rosnącego rynku kryptowalut, kopiuj doświadczonych CryptoTraderów z całego świata. ZuluTrade działa na całym świecie, podlega regulacjom w UE i Japonii i cieszy się zaufaniem milionów użytkowników na całym świecie. AutoTrade BTC / USD, ETH / USD, LTC / USD, BCH / USD i XRP / USD poprzez ZTP, w pełni funkcjonalną internetową platformę handlową ZuluTrade.


Zarejestruj się i rozpocznij handel na ZuluTrade!


Handel walutami wiąże się ze znacznym ryzykiem i zawsze istnieje możliwość straty. Twoje wyniki handlowe mogą się różnić. Ponieważ czynnik ryzyka jest wysoki w obrocie na rynku walutowym, w takim handlu należy wykorzystywać tylko autentyczne fundusze „ryzyka”. Jeśli nie masz dodatkowego kapitału, na utratę którego możesz sobie pozwolić, nie powinieneś handlować na rynku walutowym.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex