Bitcoin w najwyższym ATH?

   
 


Chwila, na którą wszyscy czekaliśmy, wreszcie nadeszła w tym tygodniu. Ta “chwila” trwała prawie trzy lata, ale Bitcoin w końcu osiągnął nowy rekord wszech czasów – skok ponad 20 tys. $.

Cena Bitcoina we wtorek 01.12.2020 przebiła poprzedni rekord wszechczasów na giełdzie Coinbase. Bitcoin ustanowił już nowe rekordy na kilku giełdach w poniedziałek. W tym Binance, Bitstamp i Kraken. Następnie cena odbiła się, zanim osiągnęła wyższe poziomy, które odnotowano na Coinbase i kilku innych giełdach w 2017 roku. Na Coinbase szczyt wynosił 19 891,99 USD… …do dzisiaj.


W ciągu ostatnich kilku miesięcy cena Bitcoinów wzrosła dramatycznie. Minęły już miesiące, odkąd ostatnio widzieliśmy cenę w postaci czterech cyfr, chociaż spadek ceny w ciągu weekendu zdawał się sugerować, że ostatnie tempo spowolnienia. Jednak Bitcoin powrócił w poniedziałek i osiągnął ponad 19.900 $ na niektórych giełdach. Wiodąca na świecie kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej zakończyła listopadowym wzrostem o 37% – jeden z najlepszych miesięcy w ostatnich latach. Czy grudzień przyniesie podobne korzyści?


Nie warto czekać. Warto działać. Skorzystaj ze zautomatyzowanych opcji w OMEGAPRO 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w firmach w których obrót masz w BTC lub innych kryptowalutach - zapraszam poniżej. Pamiętaj że trzymając pieniążki w standardowej walucie Fiat na wzroście nie zarobisz a wręcz przeciwnie - inflacja, deflacja. W krypto natomiast jest to jak najbardziej możliwe.

Warto mieć też zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

ZAUTOMATYZOWANY BOT DO KRYPTOWALUT - Zobacz !

CRYPTO OMEGA PRO - Zobacz !

 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze

BOT CRYPTO - DO ZADAŃ SPECJALNYCH!- SPRAWDZAM!

 
RevenueBot
 
error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex