Bitcoin w najwyższym ATH?

 
   
 


Chwila, na którą wszyscy czekaliśmy, wreszcie nadeszła w tym tygodniu. Ta “chwila” trwała prawie trzy lata, ale Bitcoin w końcu osiągnął nowy rekord wszech czasów – skok ponad 20 tys. $.

Cena Bitcoina we wtorek 01.12.2020 przebiła poprzedni rekord wszechczasów na giełdzie Coinbase. Bitcoin ustanowił już nowe rekordy na kilku giełdach w poniedziałek. W tym Binance, Bitstamp i Kraken. Następnie cena odbiła się, zanim osiągnęła wyższe poziomy, które odnotowano na Coinbase i kilku innych giełdach w 2017 roku. Na Coinbase szczyt wynosił 19 891,99 USD… …do dzisiaj.


W ciągu ostatnich kilku miesięcy cena Bitcoinów wzrosła dramatycznie. Minęły już miesiące, odkąd ostatnio widzieliśmy cenę w postaci czterech cyfr, chociaż spadek ceny w ciągu weekendu zdawał się sugerować, że ostatnie tempo spowolnienia. Jednak Bitcoin powrócił w poniedziałek i osiągnął ponad 19.900 $ na niektórych giełdach. Wiodąca na świecie kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej zakończyła listopadowym wzrostem o 37% – jeden z najlepszych miesięcy w ostatnich latach. Czy grudzień przyniesie podobne korzyści?


Nie warto czekać. Warto działać. Skorzystaj ze zautomatyzowanych botów Smart Trade Coin. Zarabiaj na sztucznej inteligencji a przy okazji zarabiaj na wzrostach kryptowalut
 
 
Podziel się wpisem:
RSS
Follow by Email
Twitter
Visit Us
Follow Me
LinkedIn
Share
YouTube
YouTube
Instagram
0 0 vote
Article Rating