×

Bitcoin w najwyższym ATH?

Bitcoin w najwyższym ATH?

   
 


Chwila, na którą wszyscy czekaliśmy, wreszcie nadeszła w tym tygodniu. Ta “chwila” trwała prawie trzy lata, ale Bitcoin w końcu osiągnął nowy rekord wszech czasów – skok ponad 20 tys. $.

Cena Bitcoina we wtorek 01.12.2020 przebiła poprzedni rekord wszechczasów na giełdzie Coinbase. Bitcoin ustanowił już nowe rekordy na kilku giełdach w poniedziałek. W tym Binance, Bitstamp i Kraken. Następnie cena odbiła się, zanim osiągnęła wyższe poziomy, które odnotowano na Coinbase i kilku innych giełdach w 2017 roku. Na Coinbase szczyt wynosił 19 891,99 USD… …do dzisiaj.


W ciągu ostatnich kilku miesięcy cena Bitcoinów wzrosła dramatycznie. Minęły już miesiące, odkąd ostatnio widzieliśmy cenę w postaci czterech cyfr, chociaż spadek ceny w ciągu weekendu zdawał się sugerować, że ostatnie tempo spowolnienia. Jednak Bitcoin powrócił w poniedziałek i osiągnął ponad 19.900 $ na niektórych giełdach. Wiodąca na świecie kryptowaluta pod względem kapitalizacji rynkowej zakończyła listopadowym wzrostem o 37% – jeden z najlepszych miesięcy w ostatnich latach. Czy grudzień przyniesie podobne korzyści?


Nie warto czekać. Warto działać. Skorzystaj ze zautomatyzowanych opcji w ROYALQ 
..............................................................
 

Jeżeli chcesz zacząć zarabiać pasywnie w zautomatyzowanych platformach - zapraszam poniżej.

Pamiętaj! Warto mieć zawsze na uwadze ryzyko inwestycji.

Żaden z wpisów na blogu nie daje 100% gwarancji zarobku ani zysku, podobnie jak 100% gwarancji nie daje własny biznes stacjonarny, etat czy działanie zarobkowe w jakiejkolwiek innej postaci. Dlatego inwestując pieniądze do któregokolwiek programu bądź świadomy/a istniejącego ryzyka.

⏯️⏯️⏯️⏯️ Zautomatyzowany Bot do crypto! - Zobacz !

⏯️⏯️⏯️⏯️ Mega Copy/Trading. Sporo zadowolonych osób z kopiowania Handlowca, jak dobry - wystarczy jeden! - Zobacz !

 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex