20 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

RoyalQ! – Robot do kryptowalut w pracy z Binance – Pytania i odpowiedzi!

6 min read


RoyalQ – Poznasz go – TU!

   
 

Czy moje środki są bezpieczne?

Interfejs API używany do łączenia RoyalQ z Binance, Huobi lub Coinbase ma tylko uprawnienia do odczytu i handlu. Fundusze handlowe i zarobki użytkowników są na ich własnym koncie, bezpieczne i weryfikowalne. Uprawnienie można w każdej chwili cofnąć. Co więcej, na platformę RoyalQ nie trzeba przekazywać żadnych środków handlowych, jedyne niezbędne saldo to saldo używane do pokrycia opłat.

Jakie są roczne opłaty RoyalQ Bot?

Obecnie wynosi 120 USDT za rok + około 20 USDT na opłaty transakcyjne GAS!

Nie mam doświadczenia w handlu, jak mogę zarabiać w RoyalQ?

Na początek możesz skorzystać z handlu RoyalQ Copy w aplikacji i uzyskiwać sukcesywnie dochód.

 
ROYALQ
 

Ile zysku może zarobić BOT w ciągu jednego dnia?

Około 1% – 5% dziennie, 24/7 a więc 10% – 50% lub więcej miesięcznie (w zależności od rynku kryptowalut). W RoyalQ możesz swobodnie określić procent zysku, jaki chcesz, ponieważ masz dostęp do wszystkich ustawień handlu w RoyalQ, więc łatwiej będzie Ci zrobić duże zyski, gdy robot pracuje nad handlem.

Przykład:

Jakie są zagrożenia?

Najlepsze jest to, że ryzyko jest mocno ograniczone dla RoyalQ, ponieważ kapitał i zyski będą na Twoim koncie Binance/Houbi lub Coinbase, bot “nie ma władzy nad Twoimi środkami” i nie ponosi żadnej straty, chyba że zamkniesz go ręcznie.

Jaka jest korzyść z handlu ilościowego?

Znacznie zmniejsza wpływ zmienności rynku na nastroje inwestorów i pozwala uniknąć podejmowania nieracjonalnych decyzji inwestycyjnych, gdy rynek jest wyjątkowo fanatyczny lub pesymistyczny. Jest to niezbędne narzędzie dla inwestorów, pozwalające uniknąć ludzkich subiektywnych błędów w ocenie. Ma też zalety wysokiej wydajności, dyscypliny i systematyki – oszczędności kosztów pracy. Handel ilościowy wymaga wiele do rozwiązania algorytmów, a tradycyjna metoda jest bardzo kosztowna i jest używana tylko przez fundusze hedgingowe, dużych inwestorów instytucjonalnych i duże korporacje. * Azjaci z Singapuru uruchomili aplikację RoyalQ w 2021 roku, ta aplikacja podąża za platformą handlową (Royal Quantitative), która pracuje z inteligentną strategią ilościową od 2017 roku. Ta platforma koncentruje się na handlu ilościowym ze sztuczną inteligencją, która zapewnia użytkownikom spersonalizowane strategie handlowe. * Ta metoda umożliwia każdej zwykłej osobie, która nie miała wcześniejszej wiedzy (tak jak Ja) na pracę w handlu tym robotem. I co najważniejsze, działasz bez obaw, ponieważ Twoje środki handlowe są zapisane na Twoim koncie Binance, w 100% pod Twoją kontrolą – wraz z Twoim zyskiem.


Chcesz mieć 100% informacji o RoyalQ?!


Jak RoyalQ zarabia na handlu ilościowym?

Wykorzystuje zaawansowane modele matematyczne, aby zastąpić subiektywne osądy człowieka, oraz technologię komputerową, aby wybrać różne zdarzenia o „wysokim prawdopodobieństwie”, które mogą prowadzić do zysków.

Czym są transakcje ilościowe?

W dziedzinie walut cyfrowych istnieje wiele rodzajów transakcji ilościowych, takich jak międzyplatformowy ruch blokowy, handel trendami i transakcje zabezpieczające. Kwantyfikacją RoyalQ jest jak trend arbitrażu handlowego. Waluty cyfrowe są sprzedawane hurtowo 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu z dużą częstotliwością, czerpiąc korzyści z najmniejszych wahań cen.

Co zrobić, jeśli moje urządzenie nie jest połączone z Internetem?

Twój robot będzie kontynuował handel automatycznie, nawet wtedy gdy Twoje urządzenie zostanie odłączone lub będzie w trybie offline.

Czy mój kapitał handlowy może zostać obniżony do 0?

Nie, ponieważ handlujemy na Spot (nie Futures). W świecie handlu kryptowalutami nie ma terminu, wezwania do uzupełnienia depozytu zabezpieczającego, a zespół RoyalQ wybrał najlepsze monety na CMC, które mają duży wolumen obrotu.

Czy RoyalQ może zabrać moje saldo handlowe?

RoyalQ nie może wziąć naszego salda, ponieważ system API (interfejs programowania aplikacji) podczas połączenia między RoyalQ a Binance pozwala tylko RoyalQ aktualizować saldo i handlować nim……nie ma pozwolenia na wypłatę z niego.Czy istnieje obsługa klienta dla RoyalQ?

Tak, RoyalQ ma obsługę klienta, która działa 24/7.

Czy w RoyalQ jest handel kopiami?

Możesz śledzić transakcje kopiowania w RoyalQ, wykorzystuje ona możliwość płynnego handlu bez analizy, ponieważ wszystkie transakcje są realizowane przez profesjonalnych traderów kryptowalut z całego świata.

Którą grupę copytradingową powinienem obserwować?

Wszystkie grupy pozwalają na generowanie dochodu. Oczywiście niektóre mają ustawienia, które pozwalają uzyskać wyższy zysk. Przy wyborze musisz wziąć pod uwagę kapitał, jakim dysponujesz. W każdej grupie zwykle znajdziesz tabelę z parametrami, które możesz porównać, aby zdecydować, czy skopiować określoną grupę czy też inną.

Przez pomyłkę doładowałem inne waluty na platformę RoyalQ, czy mogę je odzyskać?

Platforma RoyalQ obecnie obsługuje tylko depozyt TRC20-USDT. Jeśli przez pomyłkę zdeponujesz inne formaty USDT lub inne monety na platformie RoyalQ, platforma Royal Q nie może ich odzyskać. Proszę więc o uważne potwierdzenie wpłaty podczas jej dokonywania.

Nie mogę się zalogować do RoyalQ

Wyloguj się i zaloguj ponownie lub zamknij aplikację i uruchom ją ponownie

Brak reakcji podczas uruchamiania robota?

Proszę sprawdzić, czy opłata paliwowa (GAS) jest wystarczająca, musi być wyższa niż 10 USDT.

Kiedy Robot ruszy do pracy?

W normalnych warunkach robot zostanie uruchomiony natychmiast po jego zakupie i wybraniu strategii.

Jeśli nie ruszy od razu, sprawdź następujące punkty:

1. Czy powiązanie API jest poprawne i czy transakcja jest sprawdzona w uprawnieniach API.

2. Czy ustaliłeś cenę pierwszej sprzedaży?

Czy mogę handlować ręcznie?

W każdej chwili możesz sprzedawać ręcznie.

Robot wyświetla komunikat, że równowaga jest niewystarczająca

Sprawdź czy saldo na koncie RoyalQ jest wystarczające. Opłata za paliwo robota musi wynosić co najmniej 10 USDT aby rozpocząć swoją pracę. Operacja zostanie zatrzymana, jeśli będzie niższa niż 2 USDT.

Ustawiłem “take profit” na 1,3%, dlaczego robot nie sprzedaje 1,3%

Gdy rynek osiągnie 1,3%, robot zacznie śledzić i pobierać zyski, kontynuować śledzenie i sprzedawać. Gdy jednak rynek się cofa, zysk po sprzedaży musi odjąć opłatę za wymianę, więc zwykle wynosi od 0,6% do 0,8% , Rynek może bardziej wzrosnąć, a spadek może się zmniejszyć. W tym czy w innym przypadku – Bot nie będzie sprzedawał ze stratą.

Pilnuj swojego bota!

Tak było w moim przypadku. Raz zauważyłem że bot nie pracuje, czyli żadna strategia w nim którą wybrałem nie jest aktywna. Dzięki pomocy z czatu Telegramowego – nastąpiła szybka odpowiedź. Musiałem wykonać ponowną synchronizację – i strategia poleciała dalej. Piszę o tym aby każdy kto ma odpalonego bota Royalq – zaglądał do niego. Ważny jest czas – jego pracy. Roczny abonament to 120 $+20 $ , szkoda więc każdego dnia – jak stoi – i nie pracuje. Pozdróweczka i powodzonka. Pamiętajcie w dobie technologi, różnych narzędzi oraz dodatków – automatyzacja to podstawa – ale nawet ona czasem zawodzi,.

 

NIE ZNASZ SIĘ NA TRADINGU?! POZNAJ WIĘC DOBREGO, ZAUTOMATYZOWANEGO ...STRATEGA!

   
 
ROYALQ
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
2
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex