Promocja strony internetowej. Szybki, niezawodny i zarządzalny wzrost ruchu dla rankingów. Twoją stronę będą odwiedzać tylko prawdziwi ludzie!


Co oferuje platforma?

   
 

Promocja witryn i stron w sieciach społecznościowych za pomocą usługi ipGold.

Tylko prawdziwi ludzie

Żadnych botów ani automatycznych wizyt. Platforma zatrudnia tylko prawdziwych ludzi, korzystających z prawdziwych kont.

Usługa ipGold ma na celu zwiększenie ruchu w witrynie – poprawę czynników „użytkowania”, zwiększenie rankingów wyszukiwania, liczników, systemów statystycznych itp. Główną zasadą serwisu jest to, że użytkownicy odwiedzają strony reklamodawców za opłatą.

Zapewniają również promocję profili i grup w Vkontakte, Facevook, Odnoklassniki, Twitter i YouTube. Przyciągają tylko prawdziwych użytkowników i subskrybentów, żadnych „fałszywych” profili i „automatycznych” cheatów.

Program do zarabiania ipGoldSurfer

Program do zarabiania ipGoldSurfer – specjalnie zaprojektowany do pracy w serwisie ipGold. Można w nim surfować po stronach, wykonywać zadania reklamodawców i czytać listy promocyjne, otrzymując za wszystkie te działania zapłatę. Dodatkowo możesz automatycznie logować się do ipGold i otrzymywać powiadomienia o nowych dostępnych witrynach i zadaniach z usługi ipGolg.

W programie dostępnych jest znacznie więcej zadań niż w tradycyjnej przeglądarce. Wdraża dodatkowy mechanizm monitorowania i wspomagania poprawności wykonywania działań na rzecz Reklamodawców. Nic dziwnego, że większość reklamodawców musi wykonać swoje zadania w programie ipGoldSurfer. Program ten ściągniesz po zalogowaniu na ich platformie.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex