22 maja 2024

Giełdy, kryptowaluty, forex, Darmówki!

Wiadomości crypto online!

Zarabiaj pasywny dochód, trzymając swoje ulubione aktywa

3 min read
   
 


Midas.Investments to powiernicza platforma krypto-inwestycyjna z jedną misją — zapewniania pasywnych strumieni dochodów inwestorom kryptograficznym. Działają na rynku kryptowalut od 2018 roku, a ich celem jest pomaganie ludziom w osiągnięciu wolności finansowej poprzez budowanie zrównoważonych strumieni dochodów pasywnych i wykorzystywanie możliwości w gospodarce kryptograficznej i rynku DeFi.


Czym są zautomatyzowane portfele Yield lub YAP?

YAP to pierwsza w swoim rodzaju okazja do inwestycji w kryptowaluty! Inwestuj z BTC, aby otrzymać alokację tokenów YAP zabezpieczonych aktywami. Inwestując w „zautomatyzowany portfel zysku”, możesz skorzystać z:

• zarabianie zwiększonych zwrotów z inwestycji
• wykorzystanie wahań rynkowych poprzez równoważenie portfela
• ekspozycja na uśredniony wzrost rynku


Rebilansowanie miesięczne

Optymalizuj zwroty poprzez dystrybucję zyskówHodl i zarabiaj

Wspierany przez prawdziwe tokeny, aby zapewnić długoterminową aprecjację cen i regularne wypłatyPasywny dochód

Wypłaty z bazowych tokenów są zbierane, konwertowane na BTC i rozdzielane na Twoje saldo


Wyrównaj swoje portfolio

Wykorzystaj naturalne wahania rynku, zabezpieczając zyski z przewartościowanych tokenów i reinwestując w nieocenione tokeny w celu długoterminowego wzrostu aktywów.


Optymalizuj zwroty

Dane z testu wstecznego pokazują niekwestionowaną aprecjację aktywów w porównaniu z posiadaniem bez przywracania równowagi.


Zautomatyzowane zarządzanie aktywami

Jako zautomatyzowany portfel dochodowy (YAP), cały proces jest obsługiwany za Ciebie. To tak proste, jak wpłata, zatrzymanie i zarabianie.Główną zaletą jest to, że w Midas.Investments możesz zacząć inwestować z dowolną kwotą. Na początkowym etapie inwestycji ważna jest nie tyle wielkość inwestycji, ile regularne działania. Gdy zobaczysz pierwsze wyniki, będziesz chciał coraz bardziej inwestować i zwiększać swoje dochody.

Są dwa proste sposoby logowania: Discord i Gmail. Obie te usługi mają zabezpieczenie o wartości kilkuset tysięcy dolarów. Dodatkowo mają 2FA, sprawdzanie poprawności IP i wiele innych warstw bezpieczeństwa wbudowanych w usługi. Ale to nie wszystko – w Twoim profilu jest miejsce na e-mail weryfikacyjny, który będzie wymagany przy każdej wypłacie z Twojego konta.

Poufne dane bazy danych są szyfrowane za pomocą zabezpieczeń AES-256. Klucz deszyfrujący ma regularną rotację, co zapewnia bezpieczeństwo bazy danych nawet w przypadku uzyskania do niej dostępu przez hakera.

Aby wypłacić środki, wykonaj następujące kroki:

  1. Najpierw musisz wybrać adres portfela, na który zostaną przelane środki: może to być adres zewnętrznej giełdy, lokalnego portfela lub innej usługi.
  2. Otwórz swoją kartę jednostki inwestycyjnej i znajdź tam pole na adres wypłaty, a obok niego przycisk „EDYTUJ”.
  3. Po podaniu adresu do wypłaty, musisz potwierdzić adres wypłaty e-mailem. Adres zmieni się dopiero po Twoim potwierdzeniu.

Korzystając z różnych modeli przewidywania zmienności, korelacji, strategii, modeli aktywów zabezpieczających i hedgingu, zespół Midas DeFi pomoże Ci osiągnąć wydajność we wszystkich obszarach DeFi. Ich zespół ciężko pracuje, aby zbudować portfel dla każdego aktywa w oparciu o warunki rynkowe i strategie DeFi, które wzajemnie się uzupełniają, posiadają solidne zasady zarządzania ryzykiem i mogą pochwalić się zrównoważonym generowaniem zysków.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu

 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
 
AUVESTA
 
Copyright © All rights reserved. e-pasywnezarabianie.pl 2024 | Newsphere by AF themes.
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex