Najważniejsze wydarzenia crypto z ostatniego tygodnia – 10.10.2022

   
 

Rynek kryptograficzny nadal utrzymuje się w tym tygodniu na podobnym poziomie, a dwie główne kryptowaluty notowane są na poziomie 19 tys. USD za Bitcoin i 1,3 tys. USD za Ethereum. Zobaczmy, co eksperci od kryptowalut myślą o obecnej sytuacji rynkowej.

 

Projekt w którym czynnik ludzki został “wykorzystany” do przeprowadzania zyskownych transakcji

 
ROBOINVESTING
 

Analityk kryptograficzny Livercoin opublikował wykres BTC/USDT na swoim koncie na Twitterze, mówiąc, że….

„Bitcoin osiągnął poziomy niskiej zmienności, których nie widziano od dwóch lat. Chociaż rozsądnie jest oczekiwać dużego ruchu teraz bardziej niż kiedykolwiek, ważne jest również, aby pamiętać, że były dwa okresy w przeszłości, kiedy Bitcoin spędził ponad 40 dni na konsolidacji po osiągnięciu tych poziomów”.

Trader i analityk rynku kryptowalut, Crypto Vikings, opublikował wykres BVOL (Bitcoin Historical Volatility Index), mówiąc, że….

„w przeszłości 2 razy był poniżej poziomu 36, po czym zaobserwowaliśmy bardzo duży ruch na rynku. Obecnie ponownie znajduje się poniżej 36 poziomu i oznacza to, że już wkrótce będzie bardzo duży ruch a więc w tym miesiącu lub najprawdopodobniej w listopadzie.’

 
 

Rzućmy okiem na inne wiadomości z zeszłego tygodnia:

🤝 FTX nawiązał współpracę z gigantem płatności Visa, aby wprowadzić karty debetowe w 40 krajach na całym świecie. Dzięki temu partnerstwu użytkownicy FTX mogliby płacić za towary i usługi za pomocą kart debetowych „zero opłat”. Ponadto, zgodnie ze stroną internetową firmy, oczekuje się, że posiadanie karty będzie bezpłatne.

✅ Binance otrzymał stałą licencję od AIFC Financial Services Authority w Kazachstanie na prowadzenie platformy dla zasobów cyfrowych i oferowanie usług powierniczych w tym kraju. Ta nowo nabyta stała licencja daje Binance oficjalny status regulowanej platformy w Kazachstanie.

 
 

💸 Powiernik Mount Gox, Nobuaki Kobayashi, wyznaczył 10 stycznia termin rejestracji na wybór spłaty. Plan, zgodnie z którym wierzyciele zlikwidowanej giełdy kryptograficznej Mt.Gox otrzymają rekompensatę za swoje straty, wymaga od wierzycieli zarejestrowania się i wybrania metody spłaty do stycznia 2023 r. Bitstamp zadeklarował, że wesprze plan spłaty wraz z innymi firmami.

🍔 McDonald’s zaczyna akceptować Bitcoin jako metodę płatności w mieście Lugano we włoskojęzycznym regionie Szwajcarii, które szybko staje się głównym miejscem adopcji kryptowalut w Europie Zachodniej.

 
NASZ TEAM FB
 
Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating
 

Zacznij automatyzować swój handel już dziś!

   
300_300_pl.gif
 

Comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

error

Lubisz tego bloga? Pomóż w jego promocji :)

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex