×

Jeśli będziesz miał szczęście, wydobędziesz nagrodę w wysokości do 6,25 Bitcoin lub Bitcoin Cash lub 10 000 Dogecoins!

Jeśli będziesz miał szczęście, wydobędziesz nagrodę w wysokości do 6,25 Bitcoin lub Bitcoin Cash lub 10 000 Dogecoins!


Co to jest “wydobycie solo

   
 

Wydobycie solo jest „oryginalną” koncepcją górnictwa. Walidujesz bloki transakcji kryptowalutowych własną mocą obliczeniową i otrzymujesz nagrodę za swoją „pracę”. Jednak wydobycie rozwinęło się tak bardzo, że obecnie bardzo duże „pule” (grupy mocy obliczeniowej) znacznie utrudniają samodzielnemu górnikowi znalezienie bloku, ponieważ konkurujesz ze znacznie większymi operacjami, a nagrody dzielą się między wszystkich górników.

Ale co by było, gdybyś mógł przywołać na żądanie moc hashpowera i użyć go do kopalni?

Dlaczego “wydobycie solo

To jest dokładnie to, co robi NiceHash. Zapewniają hashpower innych górników, dzięki czemu możesz go użyć do samodzielnego wydobycia bloku, co oznacza, że ​​​​potencjalnie otrzymasz nagrodę za cały blok i nie musisz dzielić się nią z nikim!

Najnowsze nagrody blokowe

Tutaj możesz zobaczyć bloki, które zostały niedawno zweryfikowane przez inne pakiety do wydobywania solo. Twoja może być następna! Kup pakiet i spróbuj złapać nagrodę.


Kup pakiet samodzielnego kopania

Jak wypróbować tą opcję? Po prostu kup pakiet z pulpitu wyszukiwania solo (po zarejestrowaniu się na platformie), usiądź wygodnie i poczekaj na zakończenie rundy wydobywania. Jeśli będziesz miał szczęście, dostaniesz nagrodę!

Co tak naprawdę dzieje się za kulisami?

Kupujesz moc obliczeniową w celu walidacji transakcji kryptowaluty w procesie zwanym „wydobyciem”. Przeczytaj, jak działa kopanie kryptowalut tutaj . Jakie są szanse?

Każdy pakiet będzie zawierał informacje o kursach (nazywa się to prawdopodobieństwem w kategoriach górniczych), a także potencjalną kwotę nagrody w porównaniu z ceną pakietu. Warto zauważyć, że szansa na znalezienie bloku kryptowaluty jest znacznie większa niż wygrana na loterii, co oznacza, że ​​masz większą szansę na otrzymanie nagrody.

Dlaczego muszę czekać do 4 godzin?

Pakiety są ustawione na określoną ilość mocy obliczeniowej przez określony czas, aby dać Ci największą szansę na sukces i zachować prostotę.

Czy mogę „złapać” więcej niż jeden blok z tym samym pakietem?

TAk! Ponieważ Twój pakiet jest ustalany przez pewien czas, możliwe jest, że zatwierdzisz kilka bloków.

Czy istnieje limit ilości pakietów, które mogę kupić?

Nie, możesz kupić tyle opakowań, ile chcesz do wyczerpania zapasów, w rzeczywistości im więcej kupisz, tym większa masz szansę na złapanie bloku! Skąd mam wiedzieć, czy znalazłem blokadę?

Twój pakiet zmieni kolor i powie „Caught a block”, a Ty również będziesz mógł go zobaczyć na wykresie pakietu. Przeczytaj więcej o tym, co oznacza wykres i co robi twój pakiet tutaj .

Co się stanie, jeśli „złapałem blok”?

Oznacza to, że pomyślnie zweryfikowałeś blok transakcji z zakupionym pakietem hashpower i otrzymasz nagrodę. Pamiętaj, że będziesz musiał poczekać, aż transakcja nagrody (zostanie wysłana do Ciebie) zostanie potwierdzona przez innego górnika, co może zająć trochę czasu, zanim będzie można ją odebrać w Twoim portfelu.

Dlaczego nie ma więcej dostępnych pakietów?

Oznacza to, że nie ma wystarczającej mocy obliczeniowej, aby zrealizować zamówienie, więc możesz po prostu spróbować ponownie później.

Czy mogę anulować pakiet po jego zakupie?

Tak, możesz anulować pakiet w dowolnym momencie, a pozostały czas/kwota zostanie zwrócona.

Co się stanie, jeśli nie złapię żadnych bloków?

Nic się nie dzieje, możesz kupić kolejny pakiet i spróbować ponownie. Żadna nagroda nie jest wypłacana.

Czy mogę wymienić nagrodę blokową na inną walutę?

TAk! Domyślnie otrzymasz wypłatę w Bitcoin (BTC), ale możesz łatwo otrzymać wypłatę w kryptowalucie pakietu, jeśli tak wybierzesz. Możesz także handlować swoimi zarobionymi BTC z ponad 60 innymi kryptowalutami i wymieniać je na walutę fiducjarną na stronie partnerskiej www.nicex.com. Jako użytkownik NiceHash (<<<< najpierw się tu zarejestruj) możesz zalogować się przy użyciu tych samych danych logowania do konta, oszczędzając czas.

Pomóż w promocji Bloga. Udostępnij treść!
0 0 votes
Article Rating

Autor Postu


System handlu AI - Automat BOT!

 
STRZALKA
   
AlgosOne
 
 
AUVESTA
 
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Informacje zwrotne w linii
Zobacz wszystkie komentarze
Don`t copy text!
0
Dołącz do dyskusji w tym pościex